Scroll

Casper VIA S48 Tablet

9.170 PUAN
Casper Via S48 8" 32GB IPS Tablet Özellikleri
Modern çağda teknolojinin her an her yerde ihtiyaç haline gelmesiyle tabletler kullanıcılara destek sağlıyor. Yüksek performans özellikleri sunan Casper Via S48 8” 32 GB IPS tablet şık tasarımıyla dikkat çekiyor. İnternetteki tüm işlemleri pratik bir şekilde yapabilmenizi sağlıyor. Gençlerin, öğrencilerin, çalışanların ve ihtiyaç duyan herkesin beklentilerini karşılayan Casper Via S48 tablet yüksek performansı ile benzersiz bir deneyim sunuyor. Özellikle uzun saatler kullanabilmenizi sağlayan güçlü bataryası ve geniş depolama hacmi ile günlük işlerinizi hallederken oyunlarınızı da rahatlıkla oynayabilirsiniz.
 
Casper Via S48 8” Tabletin Tüm Faydalarını Keşfedin!
Muhteşem görüntüsü ve 8 inç genişliğinde ekran kullanımı sağlaması açısından kullanıcıların beklentilerini karşılayan Casper Via S48 tabletin genel detayları şöyle:
 
Yüksek çözünürlük ve canlı renkleri net bir şekilde görebilmenizi sağlayan 16:10 ekran en-boy oranı ile ürün daha gerçekçi ve doğal görüntülere imkan tanıyor.
IPS teknolojisi sunan 400 NIT ekran parlaklığına sahip tabletin farklı açılardan ekrana bakanlar için 178 dereceye kadar muhteşem görüntüler sağlıyor.
1280 x 800 piksel ekran çözünürlüğü ve HD destekleyen ekran özelliği ile ürün tam performans sağlıyor.
Geniş depolama desteği sayesinde Casper Via S48, aynı anda birden fazla uygulama kullanabilmenizi destekliyor.
LP DDR4 teknolojisi bulunan tablette tam gün pil gücünü denetleyerek enerji tasarrufu yapmak kolaylaşıyor.
3 GB belleği sayesinde tabletinizi daha hızlı yönetebilir ve işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. 32 GB dahili depolama alanı resim ve videolarınız için ideal bir imkan sunuyor. Artırılabilir 256 GB hafıza desteği ile ürün, 6.000 müzik dosyasını ve daha fazlasını depolamanıza imkan tanıyor.
Teknik Özellikler
Ekran Özellikleri: 8 inç IPS ekran
 
Dahili Depolama ve RAM Kapasiteleri: 32 GB dahili depolama - 3 GB RAM
 
Batarya Gücü: 4300 mAh batarya
 
İşlemci: 4 çekirdekli
 
Kamera Özellikleri: 5 MP arka kamera ve 2 MP ön kamera
 
Kutu İçerisinde Yer Alan Ürünler
Metalik rengi ve 9 mm inceliği ile tasarlanan ürünün kutusunun içerisinde şarj adaptörü, garanti belgesi ve kullanım kılavuzu gibi ürün ve belgeler bulunuyor.