Scroll

Wiky4 Watch Plus Akıllı Çocuk Telefonu Siyah

9.150 PUANçocuğunuza her zaman ulaşın

wiky 4 akıllı çocuk saati sayesinde mobil telefonunuzdan arama yaparak çocuğunuza her zaman ulaşabilirsiniz. yapmanız gereken; mobil telefonunuza ''wiky 4'' uygulamasını yüklemek ve satın almış olduğunuz ''wiky 4 akıllı çocuk saati'' ile eşleştirmek. artık çocuğunuzun, nerede olduğunu uygulama içerisindeki haritadan pratik bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

wiky 4 ile çocuğunuz artık güvende

wiky 4 akıllı çocuk saati ile çocuğunuzun bulunduğu yeri veya geçmiş rotayı takip edebilirsiniz. çocuğunuzun ne zaman ve nerede olduğunu öğrenebilmeniz çok kolay.

görüntülü görüşme ile çocuğunuz her zaman yanınızda

türkiyede akıllı çocuk saatinde bir ilk;  wiky 4 akıllı çocuk saati sayesinde mobil telefonunuzdan görüntülü aramalar gerçekleştirebilirsiniz. yapmanız gereken sadece ‘’wiky 4 uygulaması’’nı google play store veya  app store’dan indirmek!

sos alarmı sayesinde acil durumlarda anında bilgi sahibi olun

wiky 4 akıllı çocuk saati’nde bulunan s.o.s tuşuna 3 saniye basıldığında uygulama üzerinden size ve daha önceden belirlediğiniz kişilere konum bilgisi iletilir. bu şekilde çocuğunuz kendisini tehlikede hissettiği anlarda size ulaşabilir.

mesaj göndermek hiç bu kadar zevkli olmamıştı

wiky 4 mobil uygulamasından ‘’wiky 4 akıllı çocuk saati’’ne  sesli mesaj, yazılı mesaj ve emoji gönderebilirsiniz. ayrıca wiky 4 anlık özçekim(selfie) fotoğrafı gönderme özelliğine de sahiptir.

çocuğunuzu sadece sizin istediğiniz kişiler arayabilir<