Scroll

ŞARJWAY MOBİL ŞARJ CİHAZI

1.860 PUAN

şarjway mobil şarj cihazı


 


genel özellikler


 


şarjway nedir ?


şarjway powerbank mobil şarj cihazı elektrik prizinin olmadığı durumlarda,akıllı telefon yada tablet cihazların şarj problemlerinin yoğun olarak yaşandığı ortamlarda kullanılmak üzere mobil olarak tasarlanmış şarj cihazıdır. şarjway şarj cihazını kullanmak için şarj cihazının elektrikte sürekli olarak takılı olması gerekmez, şarjway cihazını bir defa şarj ederek defalarca telefon ve tabletleri şarj etme imkanı sunmaktadır. iki farklı usb çıkışı sayesinde aynı anda 6 mobil (telefon, ipad, tablet mp3, kamera, psp vs.) cihazı hızlı şarj etme özelliğine sahiptir.


10,400 mah kapasitesi ile defalarca şarj imkanı sağlayan şarjway mobil şarj cihazı, işletmelerin müşteri memnuniyetini arttırmakla birlikte cihazın ön yüzeyinde farklı ürün ve markaların tanıtımlarını yapmaya olanak sağlayan görsel reklam alanı sayesinde işletmelere ayrı bir vizyon katmasına yardımcı olur. günümüzde rekabet koşullarının her gün arttığı bir ortamdaşarjway mobil şarj cihazı ile bir adım önde olmak artık elinizde.


ofisiniz, işyeriniz, restorant ve kafeleriniz için taşınabilir mobil şarj cihazı ile aynı anda 6 adet telefon veya tablet gibi cihazları şarj ederek müşterilerinizin memnuniyetini artırabilirsiniz. şarjway ile telefon, tablet gibi cihazlarını kolay ve hızlı bir şekilde şarj etmesini sağlayın. şarjway ile enerjiniz hiç bitmesin.