Scroll

KAMPANYA KURALLARI

NASIL HEDİYE SEÇEBİLİRİM? Isıcam’dan kazanarak biriktirdiğiniz puanlarınız ile her ay güncellenen ve yeni ürünlerin eklendiği isicamciyiz.biz web portalındaki hediye kataloğu üzerinden istediğiniz hediyeyi sipariş edebilirsiniz.

HEDİYENİZİ NASIL ALACAKSINIZ?


Şişecam Düzcam tarafından onaylanan hediyeleriniz kargo ile belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır. Siparişinizin takibini isicamciyiz.biz web portalı üzerinden “Siparişlerim” bölümünden gerçekleştirilebilirsiniz. Hediyelere ait kargo bedelleri Şişecam Düzcam tarafından karşılanacaktır.

ÜYELİK KONUSUNDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

Üye Kayıt Formu onaylanmayan kullanıcılar, sisteme giriş yapamayacaklarından, puan kazanma koşullarını sağlasalar dahi bu puanları sisteme aktaramayacakları için harcama yapamazlar. Bu nedenle Kayıt Formundaki bilgilerin doğruluğu önemlidir.
18 yaşından küçükler sisteme üye olamazlar. Bu durumun tespiti halinde ilgili kullanıcıların üyeliği sonlandırılacak ve varsa sistemden elde edilen tüm hakları iptal edilecektir. Sisteme girilen bilgilerin doğruluğu kullanıcıların sorumluluğundadır.
Verilen yanlış bilgilerden dolayı oluşabilecek hata ya da hak kayıplarından Trakya Cam San. A.Ş. (Şişecam Düzcam) ve/veya Tutkal Bilişim Hizmetleri A.Ş. sorumlu tutulamaz. “Isıcam Sistemleri Kumbara Kart” kulübü, aksi Şişecam Düzcam tarafından belirtilmediği sürece sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde geçerlidir.
Şişecam Düzcam’ın önceden haber vermeden kampanya şartlarını değiştirme ya da kampanyayı kısmen ya da tümü ile iptal etme hakları saklıdır.
“Isıcam Sistemleri Kumbara Kart” kulübüne kaydolan kullanıcılar isicamciyiz.biz ve hediye web sitesinde açıklanan şartları kabul etmiş sayılırlar.

DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

1. Şişecam Düzcam tarafından hazırlanan “Isıcam Sistemleri Kumbara Kart” kampanyası 01.05.2016-31.12.2020 tarihleri arasında geçerli olup, Şişecam Düzcam önceden bildirim yapmadan ve herhangi bir neden göstermeden bu kampanyayı durdurabilir veya uzatabilir.
2. Gönderilen tüm hediyelerin garanti belgeleri orijinal kutularının içerisinde veya üzerinde mevcuttur. Garanti belgeleri sonradan temin edilen evrak olmadığından dolayı, hediye paketini açtıktan sonra içinin ve dışının dikkatlice kontrol edilmesi önemlidir.
3. Ürünün orijinal kutusu içinden çıkan Garanti Belgesi ve irsaliyenin atılmaması gerekmektedir. Bu belgeler garanti süresi boyunca yaşayabileceğiniz arıza durumlarında yetkili servislere ibraz edilmesi gereken belgelerdir. Teslim aldığınız ürünlerin arızalı olması durumunda, ürün kullanım kılavuzundaki talimatlara göre hareket edilmeli ve ilgili ürünün Yetkili Servisi'ne başvuruda bulunulmalıdır.
4. Ürünlerin garanti süreleri irsaliye tarihi ile başlar; üreticinin belirlediği garanti süresi ile sona erer.
5. Beyaz Eşya gibi ağır ürünlerin, kargo taşımacılığı apartman kapısına kadar yapılmaktadır. Ev veya iş yeri içerisine veya bulunduğu kata teslim yapılmamaktadır.
6. Beyaz Eşya, TV gibi kurulum gerektiren ürünlerin Yetkili Servis tarafından kurulumunun yapılması gerektiğinden, kurulum gerektiren ürünler için, ürün alındıktan sonra (orijinal ambalajı açılmadan) ilgili servis hattının aranması gerekmektedir.
7. Yetkili Servis tarafından açılmayan ve kurulumu yapılmayan bu tür ürünler (6. Madde) garanti kapsamı dışında işlem göreceğinden iadesi kabul edilmemektedir. Bu konuda detaylı bilgiyi ilgili ürünün üreticisinden alabilirsiniz.
8. Hediye Kataloğunda yer alan ürünler stoklarla sınırlıdır. Seçtiğiniz hediyenin teknik nedenlerden dolayı sağlanamaması ya da stoklarının tükenmesi durumunda eş değerde bir hediye sunulacak veya isicamciyiz.biz portalindeki hediye kataloğu üzerinden yeni bir seçim yapma imkanı sağlanacaktır.
9.Seçilen hediyeler Tutkal Bilişim Hizmetleri A.Ş. tarafından temin edildikten sonra herhangi bir değişiklik yapılamaz. Seçtiğiniz hediyenin herhangi bir nedenle sağlanamaması durumunda, benzer özellikleri taşıyan muadil ürün gönderilir.
10. 6. Madde’ de belirtilenler haricindeki ürünler için, teslimat sırasında, kargo yetkilisinden ürünü teslim almadan önce ürün paketinin açılarak hediyenizin sağlamlığı ve hasarlı olup olmadığı kontrol edilmelidir. Herhangi bir hasar tespit edildiğinde, ürünü teslim eden kargo firması tarafından tutulacak hasar tespit tutanağı ile birlikte ürün iade edilmelidir. Teslim alındıktan sonra fark edilen hasarlı veya eksik ürünlerin sorumluluğu Şişecam Düzcam ve/veya Tutkal Bilişim Hizmetleri A.Ş.’ ye ait değildir.
11. Hediye puanlar nakde çevrilemez.
12. Seçilen hediyelerin teslim adresleri Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde olmalıdır.
13. Verilen hediye siparişlerinin geçerli olabilmesi ancak Şişecam Düzcam'ın onayı ile mümkündür. Şişecam Düzcam tarafından sipariş onayı hesabınızdaki puanların kontrolü ve Şişecam Düzcam şirket kayıtları ile tam uyumlu olması durumunda verilecektir.
14. Hediyelerin teslimat süresi 10 iş günüdür.
15. Her türlü anlaşmazlık halinde Şişecam Düzcam ve Tutkal Bilişim Hizmetleri A.Ş.’ nin kayıtları kesin delil olarak esas alınacaktır.
16. Katalog baskısında oluşabilecek Tipografik ve baskı hatalarından kaynaklanan sorunlardan dolayı Şişecam Düzcam ve/veya Tutkal Bilişim Hizmetleri A.Ş. sorumlu değildir.
17. Görseller temsilidir. Güncel stok ve puan bilgilerini www.isicamciyiz.biz web sitemizden inceleyebilirsiniz.
18. Ürünler stoklarla sınırlıdır. Isıcam’ın önceden haber vermeden ürünleri ve ürün puanlarını değiştirme hakkı saklıdır.
19. isicamciyiz.biz web portalındaki hediye kataloğundan hediye siparişi verilmesi, burada yer alan tüm kampanya şartlarının kabulü anlamına gelir.

TATİL KATILIM ŞARTLARI

* Tatil taleplerinin tatil başlamadan en az 45 gün önceden belirtilmesi gerekmektedir.
* Tatil tarihlerinde talep edenin istediği tarih öncelikli olmakla birlikte, anlaşmalar çerçevesinde tur şirketi tarafından farklı tarihler önerilebilir. * Tatil taleplerinde iptal mümkün değildir.
* Yurtdışı tatillerde vize, alan vergileri, yurt dışı çıkış harçları vs. ekstra ödemeler ve işlemler, tatil talebinde bulunan kişi/kişiler'e aittir. Bunlardan dolayı doğabilecek sorunlarda tatil talebi iptal edilemez.
* Yurtdışı tatillerde ulaşım ücreti puanlara dahil olup, yurtiçi tatillerde ulaşım ise isteğe bağlı olarak değişmektedir.
* Tatil talepleri yılbaşı, Noel, Paskalya ve benzeri dini ve milli bayram tarihleri haricinde kullanılabilir.

ARAÇ BİLGİLENDİRME


* Motorlu taşıtlarda teslim tarihindeki güncel fiyatlar geçerlidir.
* Ürün puanı verildiği gün itibari ile ve stoklarla sınırlıdır, gelecek vergi ve fiyat artışları sipariş geçen üye tarafından karşılanacaktır.