Scroll

PUANINA GÖRE

Diğer

 • grid
 • list
  Raid Elektrolikit Sinek Kovucu 45 Gün Sistem
  Raid Elektrolikit Sinek Kovucu 45 Gün Sistem
  410 PUAN


  Raid Elektro Likit, sivrisineklerden korunmada etkili, pratik ve güvenilir bir sistemdir. Kapı veya pencere açıkken, ışık yanarken dahi sivrisineksiz bir ortam yaratır. Raid Elektro Likit, gecede 8 saatlik kullanımla, sürekli aynı etki ile 45 gece boyunca sivrisineklerden maksimum koruma sağlar. En iyi verimi alabilmek için makineyi 30 dakika önceden prize takınız. Dönebilen fişi sayesinde her türlü prize uygundur


  Off! Sinekkovar Sprey
  Off! Sinekkovar Sprey
  300 PUAN


  Sinekkovar sprey, sivrisinek, karasinek ve diğer ısıran haşerelere karşı saatlerce etkili koruma sağlar.  Yağsızdır, giysilerinizde leke bırakmaz.  Cilt tarafından kolayca emilir.  Kullanımı pratiktir, 2 yaşın üzerinde herkes güvenle kullanabilir.     Kullanım Şekli:  Kutuyu cildinizden ve giysilerinizden 15-20 cm uzakta dik konumda tutarak yavaş, dairesel hareketler ile sıkınız.  Maksimum koruma için elinizle hafifçe cildinize yayınız.  İhtiyaç oldukça işlemi tekrarlayınız.  ?Göz ve dudaklarınıza gelmemesine dikkat ediniz.


  Enjoy Kuzu Etli Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg
  Enjoy Kuzu Etli Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg
  1.290 PUAN

  Enjoy Kuzu Etli Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg (Lamb & Rice)
  Tamamı doğal içerikli yetişkin bir köpeğin günlük aktivesini karşılayacak şekilde formüle edilmiştir. Köpeğinizin kan oluşumunda , tüy yapısında , deri ve kas gelişiminde önemli bir rol oynayan Protein ve Amino Asitler en iyi oranda bulunmaktadır.Doğa mucizesi Keten Tohumu Kullanılarak Omega 3,6 yağ dengesi sağlanmıştır.Eklem koruyucu olarak Glucosaminamp;Conditin Sülfat eklenmiştir. Köpeklerin kürk yapısını güçlendirecek Çinko ve biotin eklenmiştir. İçeriği Çinko ve Antioksidan Vitamin Minarel katkıları ile güçlü bağışıklık sistemi ve hastalıklara karşı maximum direnç sağlar.

  Dengeli kalsiyum-fosfor oranı ile sağlıklı iskelet yapısı ve gelişimi sağlanır. Yüksek metabolize olabilir enerji değeri ile daha az tüketim sağlanır,dışkı azalır. Karşı konulamaz,has lezzeti ile köpeğinizin günlük besin ihtiyacını dengeli bir şekilde karşılar.içindekiler;İşlenmiş hayvansal protein, buğday, mısır, hayvansal yağ, buğday kepeği , mısır gluteni, pirinç, kurutulmuş havuç, kurutulmuş bezelye, kurutulmuş şeker pancarı, tavuk çiğeri aroması, kurutulmuş kuzu eti, tuzi keten tohumu, kuru bira mayası.Mineraller;Organik kalsiyum, Fosfor, Sodyum, Organik iyot, oOganik çinko, Organik bakır, Potasyum klonür, Organik demir, Organik selenyum.
  Naturel Zeytinyağ 5 LT.
  Naturel Zeytinyağ 5 LT.
  1.290 PUAN


  Mustafa Ezici Naturel Zeytinyağı 5lt.  Özenle yetiştirilen ve hasadı dalından yapılan Nizip yöresinin yüksek nitelikli zeytinlerinden,  hiçbir ısıl işlem  uygulanmadan dünya standartlarında üretilmiştir.  Zeytinin dalında doğallığını koruyarak üretilen MUSTAFA EZİCİ NATUREL ZEYTİNYAĞI besin değeri ve aromatik nitelikleri en yüksek saf zeytinyağıdır.  BESİN DEĞERLERİ  Bir Yemek Kaşığında (114 gr.)  Kalori 120 Kcal  Protein 0 mg  Kolesterol 0 mg  Karbonhidrat 0 mg  YAĞLAR  Tekli Doymamış Yağ 11 gr  Çoklu Doymamış Yağ 2 gr  Doymuş yağlar 1 gr  Azami Serbest Yağ Asitliği %1,5 – 2  Naturel Vitamin E içerir.  ***Direkt güneş ışığından koruyarak muhafaza ediniz.