Scroll

PUANINA GÖRE

Yüz & Vücut Bakım Ürünleri

 • grid
 • list
  Clarins Men Line Control Balm 50 ml Yaşlanma Karşıtı Krem
  Clarins Men Line Control Balm 50 ml Yaşlanma Karşıtı Krem
  4.370 PUAN  Clarins Men Line Control Balm 50 ml Yaşlanma Karşıtı Krem

  Son zamanlarda cildinizdeki yorgun ve esnek görüntü, çizgiler ve sarkmalar sizi rahatsız mı ediyor?

  Çenenin etrafındaki sarkan cildi sıkılaştırırken, yüzündeki ve boynundaki çizgilerini ve kırışıklıkları hedefin haline getir.

  Clarins Men Line Kontrol Balsamı ile bunu başarın!

  Cilt Tipi: Normal /Karma / Kuru ; Doku: Krem

  Yüz ve boyun için jel krem ??olan yağsız Clarins Men Line-Control Balm ile cildin dokusunu sıkılaştırın, yatıştırın ve rafine edin.

  Formülasyon boyun ve çenenin sarkmasıyla mücadele eder, serbest radikallerin yaşlanma etkilerine karşı korur ve derin çizgiler ve kırışıklıkların görünümünü azaltır.

  Dermatolojik olarak test edilmiş ve komedojenik olmayan bu matlaştırıcı balsam, tüm cilt tipleri için uygundur. 

  Clarins Erkekler için bu güçlü yaşlanma karşıtı balsam nemlendirici, yüz ve boyundaki derin çizgileri ve kırışıklıkları görünür bir şekilde sıkılaştırır ve pürüzsüzleştirir, çenenin etrafındaki sarkan cildi sıkılaştırır.

  Sarkan cildi gözle görülür şekilde kaldırmaya ve yüzü sıkılaştırmaya yardımcı olur.

  Önemli bileşenler :

  Pursulane Extract cildi yatıştırır ve arındırır.

  Bizon Otu ve Çin Galanga Özleri cilde enerji verir

  Paracress özü (geleneksel Madagascan tıbbında kullanılan bitki): Cilde enerji verir.

  Enerji veren Bison Grass özü ile formüle edilen bu hafif, yağsız balsam formülü cildi gözle görülür şekilde kaldırır ve sıkılaştırır.

  Kafein özü, mükemmel şekillendirilmiş bir yüz konturu için çene çizgisini gözle görünür hale getirmeye yardımcı olur.

  Clarins Exclusive Expertise 3P Complex, cildin tamamen korunması için kirlilik ve serbest radikallerin etkilerine karşı savaşmaya yardımcı olur. 

  Clarins Men Super Moisture Balm 50 ml Nemlendirici Balsam
  Clarins Men Super Moisture Balm 50 ml Nemlendirici Balsam
  2.900 PUAN  Clarins Men Super Moisture Balm 50 ml Nemlendirici Balsam

  Yoğun Bir Nemlendirme İhtiyacınız mı Var ? Size Tıraş Sonrası Krem Tavsiye Etmemizi İster misiniz ?

  Erkeklerin nemlendirme bakımındaki bir yeniliği keşfedin. Clarins Men Süper Nemlendirici Balsam, temas halinde cildi canlandırmaya ve sıkılaştırmaya ve kirliliğe karşı korumaya yardımcı olur.

  Süper Nem Balsamı ultra rahatlatıcı, görünmez ve yağsızdır. Aşırı koşullarda bile yoğun nem verir, 

  Yoğun bir nemlendirme ihtiyacı olan tüm cilt tipleri için rahatlatıcı ve yağsız bir nemlendirici olan Clarins Men Süper Nemlendirici Balsam ile kuru cildinizi besleyin ve koruyun.

  Clarins, cildin bariyer işlevini zayıflatan testosteron nedeniyle, erkek cildinin su tutma kapasitesinin daha düşük olduğunu ve bu nedenle pürüzsüz ve esnek olmasını sağlamak için günlük bir hidrasyon dozunun gerekliliğini keşfetti.

  Kahraman bir nemlendirici olan Clarins Men Süper Moisture Balm, bu sorunu ele almak için özel olarak formüle edilmiş görünmez ve kolayca emilebilen bir balsamdır ve cildi rahatlatır ve enerji verir, en zorlu çevre koşullarından bile korur.

  Geliştirilmiş formülasyon içeren bu yaşlanma karşıtı balsam, epidermal düzeyde nem kaybını sınırlamak için cilt bariyerinin emiciliğini ve cilt hücresi aktivitesini artıran ve savaşan savaşları destekleyen organik houseleek özü, süper hidro-dirençli bir bitki içerir. Cildinizi tüm yıl boyunca radikal hasarlardan korumak için yeterlidir.

  Önemli bileşenler: Life Leaf: Bu organik ekstrakt, doğal bir hidrasyon aktivatörüdür. Bizon Otu: Bu ekstrakt enerji verici ve yatıştırıcı özelliklere sahiptir.

  Neden Seviyoruz? Clarins Men Süper Moisture Balm kullanımı çok kolay ve sorunsuzdur, sağlam (ve erkeksi!) Özel tasarımlı pompalı şişesi sadece banyoda kullanım için değil, aynı zamanda duş çantanıza, spor setinize veya seyahatinizde bavulunuza yerleştirmek için de mükemmel olacaktır.

  Dilay Kozmetik 'te, erkek cildinin benzersiz ihtiyaçlarına bakmak söz konusu olduğunda güncellenmiş ve daha etkili formülleri seviyoruz.

  Erkek Nemlendiricisi Önerisi için.. bizden bir 'Evet'! 

  Nasıl kullanılır: Tıraştan sonra her sabah uygulayın. Veya cildinizi temizledikten sonra, her sabah ve akşam cilde hafif dairesel hareketlerle masaj yaparak u

  Clarins Men Super Moisture Gel 50 ml Nemlendirici Jel
  Clarins Men Super Moisture Gel 50 ml Nemlendirici Jel
  2.120 PUAN  Clarins Men Super Moisture Gel 50 ml Nemlendirici Jel

  Son zamanlarda cildinizdeki gerginlik ve pul pul soyulmadan rahatsız mı oluyorsunuz?

  Peki Tıraştan Sonra Cilde Ne Sürülmeli ?

  Erkek cilt bakımında bir yeniliği keşfedin !

  Cildinizi yağlı cilt tipleriyle kombinasyon için ideal, nemlendirici ve ferahlatıcı bir yüz nemlendirici Clarins Men Süper Nemlendirici Jel ile gençleştirin.

  Erkek cildinin, cildin bariyer işlevini zayıflattığı testosteron nedeniyle su tutma kapasitesi daha düşüktür ve bu nedenle sağlıklı ve nemlendirilmiş bir cilt durumunu korumak için günlük hidrasyona dayanır.

  Bu sorunu çözmek için özel olarak formüle edilmiş, süper nemlendirme içeren bu hafif jel, canlandırıcı ve yapışkan olmayan formülü ile cildi en aşırı çevre koşullarına karşı yoğun bir şekilde nemlendirir ve korur.

  Clarins Süper Nem Jeli son derece ferahlatıcı ve yapışkan değildir. Aşırı soğuk karşısında bile bir insanın cildindeki hidrasyonu en üst düzeye çıkaran güçlü bitki özleriyle dolu hafif, matlaştırıcı jeldir.

  Cilt Tipi: Tüm Cilt Tipleri için uygundur ; Doku: Jel

  Clarins Men Serisi' nin özel Hydra-Resist Phyto Complex - süper nemlendirici Organik Houseleek ve Organik Leaf ve Life ekstrelerinin bir karışımı olan bu ferahlatıcı jel, aşırı sıcaklıklarda bile bir insanın cildindeki hidrasyonu en üst düzeye çıkarır.

  Hafif formülü aydınlık görünüm ve matlaştırmaya karşı çinko içerir, ClarinsMen Complex tıraştan sonra cildi yeniler ve sakinleştirir. Bizon Otu ve Gymnema özleri yatıştırır ve enerji verir. Ferahlatır, nemlendirir ve matlaştırır

  Aşırı sıcaklıklar karşısında hidrasyonu en üst düzeye çıkarır.

  Kirlilik Karşıtı Kompleks Nemlendirilmiş cilde beslenme ve bakım sağlamak için erkek cildi için özel olarak tasarlanmış bir nemlendirici.

  Super Moisture Gel temas halinde cildi canlandırmaya ve sıkılaştırmaya yardımcı olur, böylece yüz canlanmış ve dinamik görünür.

  Cildin genç kalmasını ve taze hissetmesini sağlamak için her gün cilt bakım ritüelinin bir parçası olarak kullanılabilir.

  Ayrıca cilde bariyer sağlayan ve kirlenmeye karşı koruma sağlayan ajanlar içerir.

  Cildiniz günlük stresle başa çıkmaya hazır olurken, daha uzun süre mükemmel nemlendirilmiş ve daha genç görünür.

  Önemli bileşenler Life Leaf - Bu organik ekstrakt, doğal bir hidrasyon aktivatörüdür. Bizon Otu - Bu ekstrakt enerji verici ve yatıştırıcı özelliklere sahiptir.

  Eski formülasyonun yerini alan bu gelişmiş Yeni Clarins Men Super Moisture Gel, sadece cilt hücresi aktivitesini artırmak ve serbest radikal

  Clarins Sun Care Body Oil-in-Mist SPF30 150 ml Vücut Yağı
  Clarins Sun Care Body Oil-in-Mist SPF30 150 ml Vücut Yağı
  1.550 PUAN  Clarins Sun Care Body Oil-in-Mist SPF30 150 ml Vücut Yağı

  Tüm cilt tiplerinin rahatlıkla uygulayabileceği Rahatlatıcı ve Güneş Koruyucu vücut yağı..

  Herhangi bir aktivitede ve herhangi bir koşulda tüm cilt tipleri için yüksek koruma sağlayan Vücut Güneş Bakım Yağı.

  Clarins + [SunPlantComplex] Botanik özler ile zenginleştirilmiştir Su ve tere dayanıklıdır.  Muhteşem bir bronzluk sağlarken aynı zamanda cildinize zarar veren ve yaşlanmayı hızlandıran güneş ışınlarına karşı kalkan oluşturarak cildinize ipeksi bir dokunuş hissettirir.

  Cildin beslenmesine destek olur. Hızlı emilir, yağlı bir his bırakmaz.

  Clarins Güneş Yağı Nasıl Kullanılır?

  Güneşe çıkmadan 15 dakika önce uygulayın. Her 2 saatte bir veya yüzdükten, terledikten veya kuruduktan sonra tekrar uygulayın.

  Tüm vücudunuza eşit miktarda sık sık uygulayabilirsiniz.  Estee Lauder Nutritious Micro Algae Pore Purifying Cleansing Jelly 125 ml
  Estee Lauder Nutritious Micro Algae Pore Purifying Cleansing Jelly 125 ml
  1.300 PUAN  Estee Lauder Nutritious Micro Algae Pore Purifying Cleansing 125 ml

  Tazelik cilt temizliğinde başlar. Estée Lauder 'den gelen 3 deniz yosunu karışımına sahip Cleansing Gelée, cilde kolayca dağıtılabilir.

  Elastik dokusu, kirleri yok eden ve yıkanması kolay hafif, ipeksi bir köpüğe dönüşür.

  Günlük kirleri ve tüm makyaj izlerini giderir.

  Sadece bir hafta sonra, gözenekler gözle görülür şekilde daha az tıkalı görünür ve cilt daha sağlıklı ve daha dengeli görünür.

  Avantajları: gözenekleri arındırır, temizler, dengeler

  Estee Lauder Perfectly Clean Multi Action Cleansing Gel 150 ml
  Estee Lauder Perfectly Clean Multi Action Cleansing Gel 150 ml
  1.520 PUAN  Estee Lauder Perfectly Clean Multi Action Cleansing Gel 150 ml  • Tüm cilt tipleri için uygundur. Aynı zamanda yağlı cilt tiplerine uygundur.
  • Köpük temizleyici ve arındırıcı maske olark kullanılabilir.
  • Kullanım şekli : 
  • Cildinizi temizlemek için Estee Lauder Perfectly Clean Multi Action Cleansing Gelee ıslak cilde nazikçe masaj yaparak uygulayınız ve ardından durulayın.


  Estee Lauder Perfectly Clean Multi Hydrating Lotion 200 ml Tonik
  Estee Lauder Perfectly Clean Multi Hydrating Lotion 200 ml Tonik
  1.520 PUAN  Estee Lauder Perfectly Clean Multi Hydrating Lotion 200 ml  • Estee Lauder Perfectly Clean Multi Hydrating  Toning Lotion / Lotion 200 ml - Tüm Cilt Tipleri İçin Yüz Temizleyici Tonik
  • Mükemmel yüz temizliği sağlar.
  • Tüm cilt tipleri için uygundur.
  • Kullanım şekli :
  • Sabah ve akşam temizlenmiş cilde pamuk ile Estee Lauder Perfectly Clean Yüz Temizleyici Tonik  uygulayın.


  Estee Lauder Revitalizing Supreme Plus Anti Aging Creme 75 ml
  Estee Lauder Revitalizing Supreme Plus Anti Aging Creme 75 ml
  5.930 PUAN  Estee Lauder Revitalizing Supreme Plus Anti Aging Creme 75 ml  • Cildin doğal aktivasyonunu destekleyen, çok amaçlı yaşlanma karşıtı seri, kolajen kompleksi içeren dokusu ile cildin kolajen üretimine destekte bulunur.
  • Çevresel faktörlerin, stresin ve yaşın ortaya çıkardığı negatif etkilerle savaşır.
  • Ultra nemlendirici özelliği ile de cildin ihtiyacı olan nem desteğini sağlarken, iritasyonları azaltarak ışıldayan ve aydınlık bir cilt görünümüne sahip olmanıza yardımcı olur.
  • MORİNGA ÖZÜ Moringa özü içeren özel formülü, içinizdeki gücü açığa çıkarmanıza yardımcı olur. Cildinizin gençlik ışığını dışarı çıkarır. Hayat Ağacı olarak da bilinen Moringa ağacı, Estée Lauder'ın üstün teknolojisi sayesinde cildinizle buluşarak, üstün bir performans ortaya çıkarır.
  • ULTRA SIKILAŞTIRMA ETKİSİ Estée Lauder'in özel Moringa özü içeren formülü, kolajen ile birlikte çalışarak cildin yenilenme sürecinin hızlanmasına yardımcı olur. Elastin ve hiyalüronik asit üretimi artarak cildin pürüzsüz bir görünüme sahip olmasını destekler. Daha sıkı, daha elastik ve daha aydınlık görünen bir cilde sahip olursunuz. Çizgi ve kırışıklı görünümü en aza iner. Yalnızca 2 haftada gözle görülür şekilde bir sonuç alırsınız.
  • EKSTRA NEMLENDİRME Cildin yaşlanma belirtilerine karşı savaşabilmesi için, nem önemli bir kriterdir. Revitalizing Supreme +, sağlıklı, nemli ve bakımlı bir cilt için Pear Cactus bileşeni içerir. İpeksi formül, cildi nemlendirerek, konforlu bir hissiyata sahip olmanızı sağlar. Uzun süreli kullanım sonrasında, cildin bariyerleri güçlenir ve dış etkenlere karşı ultra koruma sağlanır. 
  • SAĞLIKLI IŞILTI Cildin aydınlık bir görünüme sahip olması, sağlıklı ve güzel bir cilt anlamına gelir. İlk uygulamadan itibaren, cildin aydınlık bir görünüme sahip olmasını destekleyen formül etkisini göstermeye başlar. Zaman geçtikçe glusokamin içeren benzersiz formül, cildin dokusunu olumlu yönde etkileyerek, belirgin bir fark yaratır. Cilt taze, yenilenmiş ve sağlıklı bir görünüme kavuşur. E vitamini, anti-oksidan ve minaraller içeren formül cildi yatıştırarak, çevresel faktörlere karşı cildin direncini artırır.
  • TURUNÇGİLLER İÇEREN ÇİÇEKSİ KOKU Yeni Revitalizing Supreme Plus Global Anti- Aging Koleksiyon, orjinal Revitalizing Supreme kokusu ile aynı hoş kokuya sahiptir. Üst notalardaki Mandalin ve Bergamut kokusu alta inildikçe Yasemin, gül ve çiçeksi notalarla karışır. En alt notalarda yerini vetiver, sandal ağacı ve vanilyaya bırakarak cildinizde hoş bir iz bırakır.


  Lancaster Sun Beauty Silky Touch Krem Radiant Tan SPF15 50 ml
  Lancaster Sun Beauty Silky Touch Krem Radiant Tan SPF15 50 ml
  1.040 PUAN  Lancaster Sun Beauty Silky Touch Cream Radiant Tan SPF 15 50 ml  • 40 yılı aşkın süredir Bronzluk uzmanı, Lancaster eşsiz bronzluğun yüksek kaliteli bir korumanın sonucu olduğunu biliyor.
  • DNA araştırmalarında öncü olan Lancaster bilim adamlaı Infrared'in foto-yaşlanma sürecinde ve cilt & DNA üzerinde negatif rol oynadığını tespit etmişlerdir.
  • Çözüm güneş altında cilt hassasiyeti olan kişiler için eşsiz formül:
  • * Bütün cilt tiplerine uygundur.
  • * Özel Infrared teknolojisi, UVB&UVA filtrelerinin ötesine geçmiştir, cildin sıkılık ve elastikiyet kaybından sorumlu olan Infrared ışınlarından korur.
  • * Daha pürüzsüz, hafif ışıltılı için yeni bronzluğu aktive eden kompleksi içerir.
  • * Kızarıklık ve tahriş riskini sınırlayan yatıştırıcı kompleks içerir.


  Lancaster Sun Beauty Velvet Touch Face Cream SPF30 50 ml Yüz Kremi
  Lancaster Sun Beauty Velvet Touch Face Cream SPF30 50 ml Yüz Kremi
  1.700 PUAN  Lancaster Sun Beauty Velvet Touch Face Cream SPF30 50ml  • LANCASTER Sun Beauty Velvet Touch Cream Radlant Tan SPF 30-Yüksek Koruma Lancaster bilim adamları,tüm  güneş ışınlarına karşı koruma sağlayacak formülü benzersiz Lancaster ürünleriyle birleştirdi.
  • Formül:Geliştirilmiş Full Light Teknoloji.UVB ve UVA ışınlarını yanında görünür ve kızılötesi ışınlarının yanında görünür ve kızılötesi işınlardan da koruma sağlar.
  • Daha hızlı. derinlemesine ve  kusursuz.bronzluk için yeni güçlendirilmiş Bronzluğu Aktive Eden kompleks (TAC) içerir Daha eksiksiz bir korumayla cildiniz daha güzel görünür.
  • Bronzluğunuz farkedilir şekilde ışıltılı ve kalıcıdır.
  • Kullanım tavsiyesi:Tüm yüz ve dekolteye güneşe çıkmadan 30 dakika önce uygulayın Korumayı devam etdirmek için özellikle yüzdükten,  terledikten, kurulandıktan  ve uzun süreli güneşlendikten sonra uygulamayı tekrarlayın.
  • Az miktarda kullanım koruma seviyesini azaltacaktır.
  • Güneşten koruyucu ürün kullanıldığında dahi güneşte çok uzun süre kalmayınız.
  • Güneşe  fazla maruz kalmak ciddi sağlık tehdididir.Güneşten koruma ürünleri%100 koruma sağlamazlar.
  • Bebekleri ve küçük çocukları direkt güneşten koruyun.
  • Suya dayanıklıdır.
  • Dermatolojik olarak test edilmiştir.
  • Serbest radikallere ve infrared (kızılötesi)ışınlarına karşı koruma sağlar.
  • Bütün cilt tipleri için uygundur.


  Lancaster Sun Kids Wet Skin Spray SPF 50 200 ml
  Lancaster Sun Kids Wet Skin Spray SPF 50 200 ml
  1.900 PUAN  Lancaster Sun For Kids Invisible Mist Wet Skin SPF50 200ml  • Invisible Mist Wet Skin Application SPF50-Full Light Teknoloji Yüksek Koruma (200ml)
  • Vücut için UVA+UVB+ınfrared (kızılötesi) Işınlar görünür Işınlara karşı yüksek koruma sağlayan SPF50 Faktörlü Güneş Bakım Ürünü
  • Kullanma Önerisi: Tüm vücuda güneşe çıkmadan 30 dakika önce uygulayın.
  • Yetişkin bir insan için tüm vücuda yetecek kadar miktar 36 gram (6 çay kaşığı) dır.
  • Korumayı devam ettirmek için özellikle yüzdükten, terledikten, kurulandıktan ve uzun süreli güneşlendikten sonra uygulamayı tekrarlayın.
  • Az miktarda kullanım koruma seviyesini azaltacaktır.
  • Güneşten koruyucu ürünü kullanıldığında dahi güneşte çok uzun süre kalmayınız.
  • Güneşe fazla maruz kalmak ciddi sağlık tehdididir.
  • Güneşten koruma ürünleri %100 koruma sağlamazlar.
  • Suya dayanıklıdır.
  • Dermatoljik olarak test edilmiştir.
  • UV görünür ışınlar serbest radikaller ve infrared (kızılötesi) ışınlarına koruma sağlar.
  • Bebekleri ve küçük çocukları direkt güneşten koruyun.
  • Bütün cilt tipleri için uygundur. 3 yaşından büyük çocuklar için uygundur.


  Lancaster Sun Sensitive Delicate Soothing Milk SPF50 125 ml
  Lancaster Sun Sensitive Delicate Soothing Milk SPF50 125 ml
  1.210 PUAN  Lancaster Sun Sensitive Delicate Soothing Milk SPF50 125ml  • Hassas ciltler için yüz ve vücut koruması SPF50 Yüksek Koruma 125ML
  • Formül:
  • Geliştirlmiş Full Light Teknoloji UVB ve UVA ışınlarının yeninde görünür ve kızılötesi ışınlardan da koruma sağlar.
  • Daha hızlı derinlemesine ve kusursuz bronzluk için yeni güçlendirilmiş Bronzluğu Aktive Eden Kompleks (TAC) içerir.
  • Daha eksiksiz bir korumayla cildiniz. daha güzel görünür.
  • Bronzluğunuz farkedilir şekilde işiltilı ve kalıcıdır.
  • Kullanım tavsiyesi:
  • Tüm yüz ve dekolteye güneşe çıkmadan 30 dakika önce uygulayın.
  • Korumayı devam ettirmek için özelikle yüzdükten, terledikten, kurulandıktan ve uzun süreli güneşlendikten sonra uygulamayı tekrarlayın.
  • Az miktarda kullanım koruma seviyesini azaltacaktır.
  • Güneşten koruyucu ürün kullanıldığında dahi güneşte çok uzun süre kalmayınız Güneşe fazla maruz kalmak ciddi sağlik tehdidir.
  • Güneşten koruma ürünleri %100 koruma sağlamazlar.
  • Bebekleri ve küçük çocukları direkt güneşten koruyun suya dayanıklıdır.
  • Dermatolojik olarak test edilmiştir. Serbest radikallere ve infraned (kızılotesi) ışınnnlarına karşı koruma sağlar. Bütün cilt tiplerin için uygundur.


  Clarins Men Exfoliating Cleanser 125 ml Peeling Temizleyici
  Clarins Men Exfoliating Cleanser 125 ml Peeling Temizleyici
  2.000 PUAN

  Clarins Men Exfoliating Cleanser 125 ml Peeling Temizleyici

  Clarins Men 2'si 1 Arada Eksfoliye Edici Temizleyici, sert suyun cilt üzerinde kuruma etkilerini azaltmaya yardımcı olan sabun içermeyen bir temizleme jelidir.

  Canlandırıcı ve uyarıcı, cildin donuk görünmesine neden olabilecek kirleri ve kirlilik izlerini ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

  Erkekler için derinlemesine temizleyen, eksfoliye eden ve ferahlatan 2'si 1 arada kremsi peeling yüz temizleme jeli özellikle yağlanmaya ve parlamaya meyilli tüm cilt tipleri için önerilir.

  Sağlıklı görünen bir cilt elde etmenin hızlı ve kolay bir yolu olan Clarins Men Peeling Temizleyici 2'si 1 arada ile cildinizi derinlemesine temizleyin ve hassaslaştırın!

  Erkek cildi özel bakım gerektirir. Bu çift fonksiyonlu temizleyici ve eksfoliatör, cildi nazikçe ama etkili bir şekilde düzenlerken safsızlıkları giderir. Saponin ve Çinko Glukonat kombinasyonu fazla yağı azaltır ve kiri derinlemesine temizleyen cildi temizler.

  Önemli bileşenler :  Sabun kökü özü ve nazik temizleme ajanları: cildi kurutmadan veya germeden kirleri çıkarır. 

  Clarins Men imza bileşeni Bison Grass sayesinde cilt temiz ve pürüzsüz hisseder, daha aydınlık daha tazelenmiş donuk renk gitmiş ve enerjik bir görünüme sahip olur. Daha az batık kıllar ve sakallar ile, cildin tıraş işlemi için en uygun şekilde hazırlandığı anlamına gelir. 

  İki kat exfoliye eder, Çinko Glukonat ve Saponin ile fazla yağı azaltır ve cildi arındırır - Salisilik Asit ve Lava Powder ciltteki birikmiş kirleri arındırıcı ve pürüzsüz cilt sağlamaya yardımcıdır, pul pul dökülen cildin daha yumuşak olmasını sağlar  - Bizon Grass cilde enerji verir, cilt tonunu aydınlatır -mikro granürler ise daha pürüzsüz ve daha yakın bir tıraş için ölü cilt hücrelerini uzaklaştırır.

  Clarins Men Exfoliating Cleanser, ciltteki kirleri derinlemesine temizler ve cildin donuk ve yorgun görünmesini sağlayan aşırı yağ, kir ve ölü cilt hücrelerini temizler.

  Doğal lava tozu ve salisilik asit mikro boncukları da dahil olmak üzere nazik eksfoliyanlarla formüle edilmiş, erkekler için bu günlük yüz peelingi, siyah noktaların ve tıkanmış gözeneklerin temizlenmesine yardımcı olur ve cildi yumuşak, saf ve parlak bırakır.

  Biotherm Biomains SPF8 50 ml El Kremi
  Biotherm Biomains SPF8 50 ml El Kremi
  730 PUAN

  Biotherm Biomains SPF 8 50 ml - El Kremi

  Biotherm Biomains 50 ml - El Kremi

  Biotherm laboratuvarlarında biyologlar,cildin nem kaybını gidermek,yaşlanmaktan korumak ve tırnakları güçlendirmek için BIOMAINS'i hazırladılar.

  Kurumayı Önleyici : BIOMAINS cildin doğal tabakasını onarır.Yosun ekstreli satenimsi yapısıyla ellerin esnek,yumuşak ve pürüzsüz kalmasını sağlar.(Suya dayanıklı)

  Yaşlanmayı Geciktirici : İçerdiği UVB filtleri (SPF 8) ve serbest radikallere karşı koruyucu sistem (patentli) sayesinde erken yaşlanmayı ve yaşlanma izlerinin oluşumunu geciktirir.

  Tırnak Kuvvetlendirici : D .panthenol 'ce zengin BIOMAINS tırnaklar için mükemmel bir güzellik kürüdür. Taze,zengin ve yağlılık hissi vermeyen bu krem kolaylıkla nüfuz eder.

  Guerlain Abeille Royale Night Krem Firming Replenishing 50 ml Gece Kremi
  Guerlain Abeille Royale Night Krem Firming Replenishing 50 ml Gece Kremi
  8.350 PUAN  Guerlain Abeille Royale Night Cream Firming Replenishing 50 ml  • Abeille Royale Gece Kremi, cildin uyku sırasında kendini yenileme yeteneğini optimize eder.
  • Uyanma üzerine, cilt yumuşatılır, özellikler daha net görünür, yüz çevresi yeniden tanımlanır ve yüz yeniden düzenlenir.
  • Kremsi balmumu ile zenginleştirilen zarfın dokusu cilde nüfuz eder, anında rahatlık sağlar ve yüzün hatlarını yeniden şekillendirmeye yardımcı olur.


  Clarins Mineral Sun Care Fluid SPF 30 for Face 30 ml Güneş Kremi
  Clarins Mineral Sun Care Fluid SPF 30 for Face 30 ml Güneş Kremi
  1.550 PUAN  Clarins Mineral Sun Care Fluid SPF 30 for Face 30 ml Güneş Koruyucu

  Hassas ciltler veya güneşe aşırı derecede maruz kalan alanlar için bu yüksek koruma antioksidan güneş kremi tam aradığınız özellikte !
   
  Clarins + [SunPlantComplex] Botanik özler ile zenginleştirilmiştir Su ve tere dayanıklıdır.
   
  Yüzün hassas bölgelerini, güneşin ve serbest radikallerin zararlı etkilerinden korur ve muhteşem bir bronzluk ortaya çıkarılmasına destek olarak cildin nemlendirilmesine yardımcı olur. 
   
  Cildinize uyguladığınız andan itibaren kuru ve kadifemsi bir yüzey bırakır. Başlıca İçerikleri;
   
   
  Clarins Güneş Kremi Fiyat

  class="img-responsive">  Kullanım;
   
  Ultra hassas nozzle aplikatörü ile hassas bölgelere (göz çevresi, burun, kulaklar, boyun, omuzlar) kolayca uygulanır. Kullanmadan önce şişeyi çalkalayın.
  Güneşe çıkmadan 15 dakika önce uygulayın. Hassas veya aşırı derecede maruz kalan alanlarda sık sık tekrar uygulayın. Tercihen 2/3 saatte bir yenilemenizi öneririz.
  Guerlain Abeille Royale Night Krem 50 ml Gece Kremi
  Guerlain Abeille Royale Night Krem 50 ml Gece Kremi
  8.350 PUAN  Guerlain Abeille Royale Night Cream 50 ml - Gece Kremi  • Arılar yeryüzündeki yaşamı yeniden başlatırlar.
  • Doğanın muhteşem simyacıları olan arılar dünyanın en etkili doğal yararlı maddelerinden bazılarını üretirler.
  • Arıların ürettiği her ürün eşşizdir ve kendi doğal yaşam gücüne sahiptir.
  • Arıların gücünden sentezlenen bu gece kremi,cildinizin onarılma sürecinin anahtar mekanizmalarını destekleyen saf bir konsantrasyondan oluşur.
  • Bu saf konsantre cildinizin gece boyunca kendini yenileme ve canlandırma sürecini desteklemek için arı sütü ile zenginleştirilmiştir.
  • İlk sabahtan itibaren,cilt tazedir,yorgunluk belirtileri ve kırışıklıkların görünümü hafiflemiştir.
  • Düzenli kullanımda cildinizin sıkı ve dolgun bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.
  • Gece iyice temizlenmiş yüz ve boyun bölgenize uygulayınız.


  Clarins Sun Care Dry Touch SPF 50 50 ml Güneş Kremi
  Clarins Sun Care Dry Touch SPF 50 50 ml Güneş Kremi
  1.550 PUAN  Clarins Sun Face Cream SPF 50 Yüz Kremi 50 ml

  Antioksidan ve bitkisel özlerle zenginleştirilmiş olan bu güneş kremi her cilt tipine uygundur. Ayrıca en hassas ciltler için bile çok yüksek koruma sağlayan cilt bakımı sağlar.
   
  Clarins + [SunPlantComplex] Botanik özler ile zenginleştirilmiştir, cildinizde beyazlık bırakmadan, uygulandığı andan itibaren anında eriyen formülü suya ve tere karşı dayanıklıdır.
   
  Cildi güneşten ve muhteşem bir bronzluk için serbest radikallerin neden olduğu hasarlardan koruyarak nemlendirilmesine destek olur.
  Ürün İçerikleri;
  Clarins Solaire
  Ürün Kullanımı;
   
  Güneşe çıkmadan 15 dakika önce yüzünüze eşit miktarda uygulayın. Her 2 saatte bir veya yüzdükten, terledikten veya kuruduktan sonra tekrar uygulayın. 
  Her zaman şapka ve güneş gözlüğü takmayı unutmayın ve güneşin zirveye çıktığı saatlerden kaçının (11:00 - 16:00).
  Avon Erkek Yılbaşı Paketi
  Avon Erkek Yılbaşı Paketi
  480 PUAN


  *Full Speed Turbo Care Sakal Yağı -30 ml  *Full Speed Turbo 3'ü Bir Arada Nemlendirici Krem 50 ml  *Full Speed Turbo Care Tıraş Jeli - 100 ml  *Advance Techniques Dökülme Karşıtı Şampuan 400ml   


  Gillette Fusion ProGlide Yedek Tıraş Bıçağı 2'li
  Gillette Fusion ProGlide Yedek Tıraş Bıçağı 2'li
  580 PUAN
  Gillette Fusion ProGlide Yedek Tıraş Bıçağı 2'li
  Gillette Mach3 Milli Takım Özel Paketi Tıraş Makinesi + 4'lü Tıraş Bıçağı
  Gillette Mach3 Milli Takım Özel Paketi Tıraş Makinesi + 4'lü Tıraş Bıçağı
  670 PUAN

  Gillette Mach3 Milli Takım Özel Paketi Tıraş Makinesi + 4'lü Tıraş Bıçağı

  Gillette Venus Breeze Kadın Tıraş Bıçağı 4'lü
  Gillette Venus Breeze Kadın Tıraş Bıçağı 4'lü
  680 PUAN  Gillette Venus Breeze Yedek Kadın Tıraş Bıçağı 4 lü Esnek entegre jel barlar kayganlaştırıcı etkisiyle tıraş bıçağının ciltte rahatça kaymasını sağlar. 3 bıçaklı başlık size yakın bir tıraş sunarak pürüzsüz cildinizi ortaya çıkarır. Tek dokunuşta köpürtme ve tıraş için entegre tıraş jeli barlarına sahiptir. Tıraş jeline gerek kalmadan ıslatmanız ve kullanmanız yeterli.  Gillette Fusion Power Yedek Tıraş Bıçağı 2'li
  Gillette Fusion Power Yedek Tıraş Bıçağı 2'li
  590 PUAN

  Gillette Fusion Power Yedek Tıraş Bıçağı 2'li

  Gillette Mach3 Yedek Tıraş Bıçağı 4'lü
  Gillette Mach3 Yedek Tıraş Bıçağı 4'lü
  590 PUAN

  Gillette Mach3 Yedek Tıraş Bıçağı 4'lü

  Gillette Fusion ProGlide Power Yedek Tıraş Bıçağı 2'li
  Gillette Fusion ProGlide Power Yedek Tıraş Bıçağı 2'li
  610 PUAN
  Gillette Fusion ProGlide Power Yedek Tıraş Bıçağı 2'li
  Gillette Mach3 Turbo Yedek Tıraş Bıçağı 4'lü
  Gillette Mach3 Turbo Yedek Tıraş Bıçağı 4'lü
  630 PUAN  Gillette Mach3 Turbo 4'lü Yedek Tıraş Bıçağı Gillette Mach3 Turbo tıraş bıçağı, kayganlık ve konfor için 3 bıçağa sahiptir. Daha keskin, turbo kesici bıçaklarıyla (ilk 2 bıçak), daha az tahrişle daha yakın tıraş sağlar. 10 tıraştan sonra bile yeni bir kullan-at tıraş bıçağından daha iyi hissettirir. Kayganlaştıcı Konfor Jel Bar uzun süre olağanüstü bir kayganlık sağlar. Bu tıraş makinesi daha konforlu bir tıraş için 2 kat daha fazla cilt koruyucu tabakaya sahiptir (Blue 3 kullan at tıraş bıçağına göre). Mach3 Turbo yedek tıraş bıçağı, tüm Mach3 tıraş makineleri ile uyumludur.  Gillette Fusion Yedek Tıraş Bıçağı 4'lü
  Gillette Fusion Yedek Tıraş Bıçağı 4'lü
  850 PUAN

  Gillette Fusion Yedek Tıraş Bıçağı 4'lü