Scroll

PUANINA GÖRE

Yüz & Vücut Bakım Ürünleri

 • grid
 • list
  Clarins Men Line Control Balm 50 ml Yaşlanma Karşıtı Krem
  Clarins Men Line Control Balm 50 ml Yaşlanma Karşıtı Krem
  4.490 PUAN
  Clarins Men Line Control Balm 50 ml Yaşlanma Karşıtı Krem  Son zamanlarda cildinizdeki yorgun ve esnek görüntü, çizgiler ve sarkmalar sizi rahatsız mı ediyor?  Çenenin etrafındaki sarkan cildi sıkılaştırırken, yüzündeki ve boynundaki çizgilerini ve kırışıklıkları hedefin haline getir.  Clarins Men Line Kontrol Balsamı ile bunu başarın!  Cilt Tipi: Normal /Karma / Kuru ; Doku: Krem  Yüz ve boyun için jel krem ??olan yağsız Clarins Men Line-Control Balm ile cildin dokusunu sıkılaştırın, yatıştırın ve rafine edin.  Formülasyon boyun ve çenenin sarkmasıyla mücadele eder, serbest radikallerin yaşlanma etkilerine karşı korur ve derin çizgiler ve kırışıklıkların görünümünü azaltır.  Dermatolojik olarak test edilmiş ve komedojenik olmayan bu matlaştırıcı balsam, tüm cilt tipleri için uygundur.   Clarins Erkekler için bu güçlü yaşlanma karşıtı balsam nemlendirici, yüz ve boyundaki derin çizgileri ve kırışıklıkları görünür bir şekilde sıkılaştırır ve pürüzsüzleştirir, çenenin etrafındaki sarkan cildi sıkılaştırır.  Sarkan cildi gözle görülür şekilde kaldırmaya ve yüzü sıkılaştırmaya yardımcı olur.  Önemli bileşenler :  Pursulane Extract cildi yatıştırır ve arındırır.  Clarins Men Super Moisture Balm 50 ml Nemlendirici Balsam
  Clarins Men Super Moisture Balm 50 ml Nemlendirici Balsam
  2.980 PUAN
  Clarins Men Super Moisture Balm 50 ml Nemlendirici Balsam  Yoğun Bir Nemlendirme İhtiyacınız mı Var ? Size Tıraş Sonrası Krem Tavsiye Etmemizi İster misiniz ?  Erkeklerin nemlendirme bakımındaki bir yeniliği keşfedin. Clarins Men Süper Nemlendirici Balsam, temas halinde cildi canlandırmaya ve sıkılaştırmaya ve kirliliğe karşı korumaya yardımcı olur.  Süper Nem Balsamı ultra rahatlatıcı, görünmez ve yağsızdır. Aşırı koşullarda bile yoğun nem verir,   Yoğun bir nemlendirme ihtiyacı olan tüm cilt tipleri için rahatlatıcı ve yağsız bir nemlendirici olan Clarins Men Süper Nemlendirici Balsam ile kuru cildinizi besleyin ve koruyun.  Clarins, cildin bariyer işlevini zayıflatan testosteron nedeniyle, erkek cildinin su tutma kapasitesinin daha düşük olduğunu ve bu nedenle pürüzsüz ve esnek olmasını sağlamak için günlük bir hidrasyon dozunun gerekliliğini keşfetti.  Kahraman bir nemlendirici olan Clarins Men Süper Moisture Balm, bu sorunu ele almak için özel olarak formüle edilmiş görünmez ve kolayca emilebilen bir balsamdır ve cildi rahatlatır ve enerji verir, en zorlu çevre koşullarından bile korur.  Geliştirilmiş formülasyon içeren bu yaşlanma karşıtı balsam, epidermal düzeyde nem kaybını sınırlamak için cilt bariyerinin emiciliğini ve cilt hücresi aktivitesini artıran ve savaşan savaşları destekleyen organik houseleek özü, süper hidro-dirençli bir bitki içerir. Cildinizi tüm yıl boyunca radikal hasarlardan korumak için yeterlidir.  Önemli bileşenler: Life Leaf: Bu organik ekstrakt, doğal bir hidrasyon aktivatörüdür. Bizon Otu: Bu ekstrakt enerji verici ve yatıştırıcı özelliklere sahiptir.  Neden Seviyoruz? Clarins Men Süper Moisture B

  Clarins Men Super Moisture Gel 50 ml Nemlendirici Jel
  Clarins Men Super Moisture Gel 50 ml Nemlendirici Jel
  2.190 PUAN
  Clarins Men Super Moisture Gel 50 ml Nemlendirici Jel  Son zamanlarda cildinizdeki gerginlik ve pul pul soyulmadan rahatsız mı oluyorsunuz?  Peki Tıraştan Sonra Cilde Ne Sürülmeli ?  Erkek cilt bakımında bir yeniliği keşfedin !  Cildinizi yağlı cilt tipleriyle kombinasyon için ideal, nemlendirici ve ferahlatıcı bir yüz nemlendirici Clarins Men Süper Nemlendirici Jel ile gençleştirin.  Erkek cildinin, cildin bariyer işlevini zayıflattığı testosteron nedeniyle su tutma kapasitesi daha düşüktür ve bu nedenle sağlıklı ve nemlendirilmiş bir cilt durumunu korumak için günlük hidrasyona dayanır.  Bu sorunu çözmek için özel olarak formüle edilmiş, süper nemlendirme içeren bu hafif jel, canlandırıcı ve yapışkan olmayan formülü ile cildi en aşırı çevre koşullarına karşı yoğun bir şekilde nemlendirir ve korur.  Clarins Süper Nem Jeli son derece ferahlatıcı ve yapışkan değildir. Aşırı soğuk karşısında bile bir insanın cildindeki hidrasyonu en üst düzeye çıkaran güçlü bitki özleriyle dolu hafif, matlaştırıcı jeldir.  Cilt Tipi: Tüm Cilt Tipleri için uygundur ; Doku: Jel  Clarins Men Serisi' nin özel Hydra-Resist Phyto Complex - süper nemlendirici Organik Houseleek ve Organik Leaf ve Life ekstrelerinin bir karışımı olan bu ferahlatıcı jel, aşırı sıcaklıklarda bile bir insanın cildindeki hidrasyonu en üst düzeye çıkarır.  Hafif formülü aydınlık görünüm ve matlaştırmaya karşı çinko içerir, ClarinsMen Complex tıraştan sonra cildi yeniler ve sakinleştirir. Bizon Otu ve Gymnema özleri yatıştırır ve enerji verir. Ferahlatır, nemlendirir ve matlaştırır  Aşırı sıcaklıklar karşısında hidrasyonu en üst düzeye çıkarır.  Kirlilik Karşıtı Kompleks Nemlendirilmiş cilde beslenme ve bakım sağl

  Clarins Sun Care Body Oil-in-Mist SPF30 150 ml Vücut Yağı
  Clarins Sun Care Body Oil-in-Mist SPF30 150 ml Vücut Yağı
  1.610 PUAN
  Clarins Sun Care Body Oil-in-Mist SPF30 150 ml Vücut Yağı  Tüm cilt tiplerinin rahatlıkla uygulayabileceği Rahatlatıcı ve Güneş Koruyucu vücut yağı..  Herhangi bir aktivitede ve herhangi bir koşulda tüm cilt tipleri için yüksek koruma sağlayan Vücut Güneş Bakım Yağı.  Clarins + [SunPlantComplex] Botanik özler ile zenginleştirilmiştir Su ve tere dayanıklıdır.


  Muhteşem bir bronzluk sağlarken aynı zamanda cildinize zarar veren ve yaşlanmayı hızlandıran güneş ışınlarına karşı kalkan oluşturarak cildinize ipeksi bir dokunuş hissettirir.  Cildin beslenmesine destek olur. Hızlı emilir, yağlı bir his bırakmaz.  Clarins Güneş Yağı Nasıl Kullanılır?  Güneşe çıkmadan 15 dakika önce uygulayın. Her 2 saatte bir veya yüzdükten, terledikten veya kuruduktan sonra tekrar uygulayın.  Tüm vücudunuza eşit miktarda sık sık uygulayabilirsiniz.
  Estee Lauder Revitalizing Supreme Plus Anti Aging Creme 75 ml
  Estee Lauder Revitalizing Supreme Plus Anti Aging Creme 75 ml
  8.210 PUAN
  Estee Lauder Revitalizing Supreme Plus Anti Aging Creme 75 ml


  • Cildin doğal aktivasyonunu destekleyen, çok amaçlı yaşlanma karşıtı seri, kolajen kompleksi içeren dokusu ile cildin kolajen üretimine destekte bulunur.


  • Çevresel faktörlerin, stresin ve yaşın ortaya çıkardığı negatif etkilerle savaşır.


  • Ultra nemlendirici özelliği ile de cildin ihtiyacı olan nem desteğini sağlarken, iritasyonları azaltarak ışıldayan ve aydınlık bir cilt görünümüne sahip olmanıza yardımcı olur.


  • MORİNGA ÖZÜ Moringa özü içeren özel formülü, içinizdeki gücü açığa çıkarmanıza yardımcı olur. Cildinizin gençlik ışığını dışarı çıkarır. Hayat Ağacı olarak da bilinen Moringa ağacı, Estée Lauder'ın üstün teknolojisi sayesinde cildinizle buluşarak, üstün bir performans ortaya çıkarır.


  • ULTRA SIKILAŞTIRMA ETKİSİ Estée Lauder'in özel Moringa özü içeren formülü, kolajen ile birlikte çalışarak cildin yenilenme sürecinin hızlanmasına yardımcı olur. Elastin ve hiyalüronik asit üretimi artarak cildin pürüzsüz bir görünüme sahip olmasını destekler. Daha sıkı, daha elastik ve daha aydınlık görünen bir cilde sahip olursunuz. Çizgi ve kırışıklı görünümü en aza iner. Yalnızca 2 haftada gözle görülür şekilde bir sonuç alırsınız.


  • EKSTRA NEMLENDİRME Cildin yaşlanma belirtilerine karşı savaşabilmesi için, nem önemli bir kriterdir. Revitalizing Supreme +, sağlıklı, nemli ve bakımlı bir cilt için Pear Cactus bileşeni içerir. İpeksi formül, cildi nemlendirerek, konforlu bir hissiyata sahip olmanızı sağlar. Uzun süreli kullanım sonrasında, cildin bariyerleri güçlenir ve dış etkenlere karşı ultra koruma sağlanır. 


  • SAĞLIKLI IŞILTI Cildin aydınlık bir görünüme sahip olması, sağlıklı ve güzel bir cilt anlamına gelir. İlk uygulamadan itibaren, cildin aydınlık bir görünüme sahip olmasını destekleyen formül etkisini göstermeye başlar. Zaman geçtikçe glusokamin içeren benzersiz formül, cildin dokusunu olumlu yönde etkileyerek, belirgin bir fark yaratır. Cilt taze, yenilenmiş ve sağlıklı bir görünüme kavuşur. E vitamini, anti-oksidan ve minaraller içeren formül cildi
  Lancaster Sun Beauty Silky Touch Krem Radiant Tan SPF15 50 ml
  Lancaster Sun Beauty Silky Touch Krem Radiant Tan SPF15 50 ml
  1.090 PUAN
  Lancaster Sun Beauty Silky Touch Cream Radiant Tan SPF 15 50 ml


  • 40 yılı aşkın süredir Bronzluk uzmanı, Lancaster eşsiz bronzluğun yüksek kaliteli bir korumanın sonucu olduğunu biliyor.


  • DNA araştırmalarında öncü olan Lancaster bilim adamlaı Infrared'in foto-yaşlanma sürecinde ve cilt & DNA üzerinde negatif rol oynadığını tespit etmişlerdir.


  • Çözüm güneş altında cilt hassasiyeti olan kişiler için eşsiz formül:


  • * Bütün cilt tiplerine uygundur.


  • * Özel Infrared teknolojisi, UVB&UVA filtrelerinin ötesine geçmiştir, cildin sıkılık ve elastikiyet kaybından sorumlu olan Infrared ışınlarından korur.


  • * Daha pürüzsüz, hafif ışıltılı için yeni bronzluğu aktive eden kompleksi içerir.


  • * Kızarıklık ve tahriş riskini sınırlayan yatıştırıcı kompleks içerir.  Lancaster Sun Beauty Velvet Touch Face Cream SPF30 50 ml Yüz Kremi
  Lancaster Sun Beauty Velvet Touch Face Cream SPF30 50 ml Yüz Kremi
  1.950 PUAN
  Lancaster Sun Beauty Velvet Touch Face Cream SPF30 50ml


  • LANCASTER Sun Beauty Velvet Touch Cream Radlant Tan SPF 30-Yüksek Koruma Lancaster bilim adamları,tüm  güneş ışınlarına karşı koruma sağlayacak formülü benzersiz Lancaster ürünleriyle birleştirdi.


  • Formül:Geliştirilmiş Full Light Teknoloji.UVB ve UVA ışınlarını yanında görünür ve kızılötesi ışınlarının yanında görünür ve kızılötesi işınlardan da koruma sağlar.


  • Daha hızlı. derinlemesine ve  kusursuz.bronzluk için yeni güçlendirilmiş Bronzluğu Aktive Eden kompleks (TAC) içerir Daha eksiksiz bir korumayla cildiniz daha güzel görünür.


  • Bronzluğunuz farkedilir şekilde ışıltılı ve kalıcıdır.


  • Kullanım tavsiyesi:Tüm yüz ve dekolteye güneşe çıkmadan 30 dakika önce uygulayın Korumayı devam etdirmek için özellikle yüzdükten,  terledikten, kurulandıktan  ve uzun süreli güneşlendikten sonra uygulamayı tekrarlayın.


  • Az miktarda kullanım koruma seviyesini azaltacaktır.


  • Güneşten koruyucu ürün kullanıldığında dahi güneşte çok uzun süre kalmayınız.


  • Güneşe  fazla maruz kalmak ciddi sağlık tehdididir.Güneşten koruma ürünleri%100 koruma sağlamazlar.


  • Bebekleri ve küçük çocukları direkt güneşten koruyun.


  • Suya dayanıklıdır.

  Lancaster Sun Kids Wet Skin Spray SPF 50 200 ml
  Lancaster Sun Kids Wet Skin Spray SPF 50 200 ml
  1.960 PUAN

  Lancaster Sun For Kids Invisible Mist Wet Skin SPF50 200ml


  Invisible Mist Wet Skin Application SPF50-Full Light Teknoloji Yüksek Koruma (200ml)


  Vücut için UVA+UVB+ınfrared (kızılötesi) Işınlar görünür Işınlara karşı yüksek koruma sağlayan SPF50 Faktörlü Güneş Bakım Ürünü


  Kullanma Önerisi: Tüm vücuda güneşe çıkmadan 30 dakika önce uygulayın.


  Yetişkin bir insan için tüm vücuda yetecek kadar miktar 36 gram (6 çay kaşığı) dır.


  Korumayı devam ettirmek için özellikle yüzdükten, terledikten, kurulandıktan ve uzun süreli güneşlendikten sonra uygulamayı tekrarlayın.


  Az miktarda kullanım koruma seviyesini azaltacaktır.


  Güneşten koruyucu ürünü kullanıldığında dahi güneşte çok uzun süre kalmayınız.


  Güneşe fazla maruz kalmak ciddi sağlık tehdididir.


  Güneşten koruma ürünleri %100 koruma sağlamazlar.


  Suya dayanıklıdır.


  Dermatoljik olarak test edilmiştir.

  Lancaster Sun Sensitive Delicate Soothing Milk SPF50 125 ml
  Lancaster Sun Sensitive Delicate Soothing Milk SPF50 125 ml
  1.990 PUAN
  Lancaster Sun Sensitive Delicate Soothing Milk SPF50 125ml


  • Hassas ciltler için yüz ve vücut koruması SPF50 Yüksek Koruma 125ML


  • Formül:


  • Geliştirlmiş Full Light Teknoloji UVB ve UVA ışınlarının yeninde görünür ve kızılötesi ışınlardan da koruma sağlar.


  • Daha hızlı derinlemesine ve kusursuz bronzluk için yeni güçlendirilmiş Bronzluğu Aktive Eden Kompleks (TAC) içerir.


  • Daha eksiksiz bir korumayla cildiniz. daha güzel görünür.


  • Bronzluğunuz farkedilir şekilde işiltilı ve kalıcıdır.


  • Kullanım tavsiyesi:


  • Tüm yüz ve dekolteye güneşe çıkmadan 30 dakika önce uygulayın.


  • Korumayı devam ettirmek için özelikle yüzdükten, terledikten, kurulandıktan ve uzun süreli güneşlendikten sonra uygulamayı tekrarlayın.


  • Az miktarda kullanım koruma seviyesini azaltacaktır.


  • Güneşten koruyucu ürün kullanıldığında dahi güneşte çok uzun süre kalmayınız Güneşe fazla maruz kalmak ciddi sağlik tehdidir.


  Clarins Men Exfoliating Cleanser 125 ml Peeling Temizleyici
  Clarins Men Exfoliating Cleanser 125 ml Peeling Temizleyici
  2.070 PUAN


  Clarins Men Exfoliating Cleanser 125 ml Peeling Temizleyici  Clarins Men 2'si 1 Arada Eksfoliye Edici Temizleyici, sert suyun cilt üzerinde kuruma etkilerini azaltmaya yardımcı olan sabun içermeyen bir temizleme jelidir.  Canlandırıcı ve uyarıcı, cildin donuk görünmesine neden olabilecek kirleri ve kirlilik izlerini ortadan kaldırmaya yardımcı olur.  Erkekler için derinlemesine temizleyen, eksfoliye eden ve ferahlatan 2'si 1 arada kremsi peeling yüz temizleme jeli özellikle yağlanmaya ve parlamaya meyilli tüm cilt tipleri için önerilir.  Sağlıklı görünen bir cilt elde etmenin hızlı ve kolay bir yolu olan Clarins Men Peeling Temizleyici 2'si 1 arada ile cildinizi derinlemesine temizleyin ve hassaslaştırın!  Erkek cildi özel bakım gerektirir. Bu çift fonksiyonlu temizleyici ve eksfoliatör, cildi nazikçe ama etkili bir şekilde düzenlerken safsızlıkları giderir. Saponin ve Çinko Glukonat kombinasyonu fazla yağı azaltır ve kiri derinlemesine temizleyen cildi temizler.  Önemli bileşenler :  Sabun kökü özü ve nazik temizleme ajanları: cildi kurutmadan veya germeden kirleri çıkarır.   Clarins Men imza bileşeni Bison Grass sayesinde cilt temiz ve pürüzsüz hisseder, daha aydınlık daha tazelenmiş donuk renk gitmiş ve enerjik bir görünüme sahip olur. Daha az batık kıllar ve sakallar ile, cildin tıraş işlemi için en uygun şekilde hazırlandığı anlamına gelir.   İki kat exfoliye eder, Çinko Glukonat ve Saponin ile fazla yağı azaltır ve cildi arındırır - Salisilik Asit ve Lava Powder ciltteki birikmiş kirleri arındırıcı ve pürüzsüz cilt sağlamaya yardımcıdır, pul pul dökülen cildin daha yumuşak olmasını sağlar  - Bizon Grass cilde enerji verir, cilt tonunu aydınlatır -mikro granürler ise daha pür

  Biotherm Biomains SPF8 50 ml El Kremi
  Biotherm Biomains SPF8 50 ml El Kremi
  750 PUAN

  Biotherm Biomains SPF 8 50 ml - El Kremi

  Biotherm Biomains 50 ml - El Kremi

  Biotherm laboratuvarlarında biyologlar,cildin nem kaybını gidermek,yaşlanmaktan korumak ve tırnakları güçlendirmek için BIOMAINS'i hazırladılar.


  Kurumayı Önleyici : BIOMAINS cildin doğal tabakasını onarır.Yosun ekstreli satenimsi yapısıyla ellerin esnek,yumuşak ve pürüzsüz kalmasını sağlar.(Suya dayanıklı)


  Yaşlanmayı Geciktirici : İçerdiği UVB filtleri (SPF 8) ve serbest radikallere karşı koruyucu sistem (patentli) sayesinde erken yaşlanmayı ve yaşlanma izlerinin oluşumunu geciktirir.


  Tırnak Kuvvetlendirici : D .panthenol 'ce zengin BIOMAINS tırnaklar için mükemmel bir güzellik kürüdür. Taze,zengin ve yağlılık hissi vermeyen bu krem kolaylıkla nüfuz eder.

  Guerlain Abeille Royale Night Krem Firming Replenishing 50 ml Gece Kremi
  Guerlain Abeille Royale Night Krem Firming Replenishing 50 ml Gece Kremi
  12.290 PUAN
  Guerlain Abeille Royale Night Cream Firming Replenishing 50 ml


  • Abeille Royale Gece Kremi, cildin uyku sırasında kendini yenileme yeteneğini optimize eder.


  • Uyanma üzerine, cilt yumuşatılır, özellikler daha net görünür, yüz çevresi yeniden tanımlanır ve yüz yeniden düzenlenir.


  • Kremsi balmumu ile zenginleştirilen zarfın dokusu cilde nüfuz eder, anında rahatlık sağlar ve yüzün hatlarını yeniden şekillendirmeye yardımcı olur.  Clarins Mineral Sun Care Fluid SPF 30 for Face 30 ml Güneş Kremi
  Clarins Mineral Sun Care Fluid SPF 30 for Face 30 ml Güneş Kremi
  1.580 PUAN
  Clarins Mineral Sun Care Fluid SPF 30 for Face 30 ml Güneş Koruyucu  Hassas ciltler veya güneşe aşırı derecede maruz kalan alanlar için bu yüksek koruma antioksidan güneş kremi tam aradığınız özellikte !


   


  Clarins + [SunPlantComplex] Botanik özler ile zenginleştirilmiştir Su ve tere dayanıklıdır.


   


  Yüzün hassas bölgelerini, güneşin ve serbest radikallerin zararlı etkilerinden korur ve muhteşem bir bronzluk ortaya çıkarılmasına destek olarak cildin nemlendirilmesine yardımcı olur. 


   


  Cildinize uyguladığınız andan itibaren kuru ve kadifemsi bir yüzey bırakır. Başlıca İçerikleri;


   


   


  Clarins Güneş Kremi Fiyat

  class="img-responsive">

  Kullanım;


     Guerlain Abeille Royale Night Krem 50 ml Gece Kremi
  Guerlain Abeille Royale Night Krem 50 ml Gece Kremi
  12.290 PUAN
  Guerlain Abeille Royale Night Cream 50 ml - Gece Kremi


  • Arılar yeryüzündeki yaşamı yeniden başlatırlar.


  • Doğanın muhteşem simyacıları olan arılar dünyanın en etkili doğal yararlı maddelerinden bazılarını üretirler.


  • Arıların ürettiği her ürün eşşizdir ve kendi doğal yaşam gücüne sahiptir.


  • Arıların gücünden sentezlenen bu gece kremi,cildinizin onarılma sürecinin anahtar mekanizmalarını destekleyen saf bir konsantrasyondan oluşur.


  • Bu saf konsantre cildinizin gece boyunca kendini yenileme ve canlandırma sürecini desteklemek için arı sütü ile zenginleştirilmiştir.


  • İlk sabahtan itibaren,cilt tazedir,yorgunluk belirtileri ve kırışıklıkların görünümü hafiflemiştir.


  • Düzenli kullanımda cildinizin sıkı ve dolgun bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.


  • Gece iyice temizlenmiş yüz ve boyun bölgenize uygulayınız.  Clarins Sun Care Dry Touch SPF 50 50 ml Güneş Kremi
  Clarins Sun Care Dry Touch SPF 50 50 ml Güneş Kremi
  1.580 PUAN
  Clarins Sun Face Cream SPF 50 Yüz Kremi 50 ml  Antioksidan ve bitkisel özlerle zenginleştirilmiş olan bu güneş kremi her cilt tipine uygundur. Ayrıca en hassas ciltler için bile çok yüksek koruma sağlayan cilt bakımı sağlar.


   


  Clarins + [SunPlantComplex] Botanik özler ile zenginleştirilmiştir, cildinizde beyazlık bırakmadan, uygulandığı andan itibaren anında eriyen formülü suya ve tere karşı dayanıklıdır.


   


  Cildi güneşten ve muhteşem bir bronzluk için serbest radikallerin neden olduğu hasarlardan koruyarak nemlendirilmesine destek olur.


  Ürün İçerikleri;


  Clarins Solaire


  Ürün Kullanımı;


   


  Güneşe çıkmadan 15 dakika önce yüzünüze eşit miktarda uygulayın. Her 2 saatte bir veya yüzdükten, terledikten veya kuruduktan sonra tekrar uygulayın. 


  Her zaman şapka ve güneş gözlüğü takmayı unutmayın ve güneşin zirveye çıktığı saatlerden kaçının (11:00 - 16:00).
  Gillette Fusion ProGlide Yedek Tıraş Bıçağı 2'li
  Gillette Fusion ProGlide Yedek Tıraş Bıçağı 2'li
  700 PUAN
  Gillette Fusion ProGlide Yedek Tıraş Bıçağı 2'li
  Gillette Fusion Power Yedek Tıraş Bıçağı 2'li
  Gillette Fusion Power Yedek Tıraş Bıçağı 2'li
  730 PUAN


  Gillette Fusion Power Yedek Tıraş Bıçağı 2'li


  Gillette Mach3 Yedek Tıraş Bıçağı 4'lü
  Gillette Mach3 Yedek Tıraş Bıçağı 4'lü
  730 PUAN


  Gillette Mach3 Yedek Tıraş Bıçağı 4'lü


  Gillette Fusion ProGlide Power Yedek Tıraş Bıçağı 2'li
  Gillette Fusion ProGlide Power Yedek Tıraş Bıçağı 2'li
  770 PUAN
  Gillette Fusion ProGlide Power Yedek Tıraş Bıçağı 2'li
  Gillette Mach3 Turbo Yedek Tıraş Bıçağı 4'lü
  Gillette Mach3 Turbo Yedek Tıraş Bıçağı 4'lü
  800 PUAN
  Gillette Mach3 Turbo 4'lü Yedek Tıraş Bıçağı Gillette Mach3 Turbo tıraş bıçağı, kayganlık ve konfor için 3 bıçağa sahiptir. Daha keskin, turbo kesici bıçaklarıyla (ilk 2 bıçak), daha az tahrişle daha yakın tıraş sağlar. 10 tıraştan sonra bile yeni bir kullan-at tıraş bıçağından daha iyi hissettirir. Kayganlaştıcı Konfor Jel Bar uzun süre olağanüstü bir kayganlık sağlar. Bu tıraş makinesi daha konforlu bir tıraş için 2 kat daha fazla cilt koruyucu tabakaya sahiptir (Blue 3 kullan at tıraş bıçağına göre). Mach3 Turbo yedek tıraş bıçağı, tüm Mach3 tıraş makineleri ile uyumludur.
  Gillette Fusion Yedek Tıraş Bıçağı 4'lü
  Gillette Fusion Yedek Tıraş Bıçağı 4'lü
  1.060 PUAN


  Gillette Fusion Yedek Tıraş Bıçağı 4'lü


  Gillette Fusion ProGlide Yedek Tıraş Bıçağı 4'lü
  Gillette Fusion ProGlide Yedek Tıraş Bıçağı 4'lü
  1.180 PUAN


  Gillette Fusion ProGlide Yedek Tıraş Bıçağı 4'lü


  Gillette Fusion Power Yedek Tıraş Bıçağı 4'lü
  Gillette Fusion Power Yedek Tıraş Bıçağı 4'lü
  1.180 PUAN


  Gillette Fusion Power Yedek Tıraş Bıçağı 4'lü


  Gillette Mach3 Yedek Tıraş Bıçağı 8'li
  Gillette Mach3 Yedek Tıraş Bıçağı 8'li
  1.220 PUAN
  Tahriş hissini minimuma indirmek için tasarlanan Gillette Mach3 Turbo yedek 8'li karton ambalaj ile sunuluyor. Kullan at tıraş bıçaklarına göre 10. tıraştan sonra bile daha iyi performans sağlıyor. Tıraş makinelerinin tamamı ile kullanabileceğiniz tıraş bıçağı, cilt koruyucu tabakası sayesinde keyifli bir tıraş deneyimini de beraberinde getiriyor. Mach3 Turbo, kayganlaştırıcı konfor jel bar ve sürtünme önleyici kaplaması ile tıraş deneyimini dönüştürüyor. Özellikle ilk 2 bıçağının turbo kesici özelliğe sahip olması, erkek bakımında Gilette Mach3 Turbo'yu öne çıkaran özelliklerin başında yer alıyor.
  Gillette Fusion ProGlide Power Yedek Tıraş Bıçağı 4'lü
  Gillette Fusion ProGlide Power Yedek Tıraş Bıçağı 4'lü
  1.270 PUAN
  Gillette Fusion ProGlide Power Yedek Tıraş Bıçağı 4'lü
  Gillette Mach3 Turbo Yedek Tıraş Bıçağı 8'li
  Gillette Mach3 Turbo Yedek Tıraş Bıçağı 8'li
  1.340 PUAN
  Gillette Mach3 Turbo Yedek Tıraş Bıçağı 8'li
  Gillete Fusion Proglide Styler 3'ü 1 Arada Tıraş Makinesi (Tıraş, Şekillendirme ve Düzeltme)
  Gillete Fusion Proglide Styler 3'ü 1 Arada Tıraş Makinesi (Tıraş, Şekillendirme ve Düzeltme)
  1.360 PUAN  Gillette'in en ince ve en iyi bıcaklarına (ilk 4 bıcak) sahiptir


  Bir yedek tıraş bıcağı ile bir aya kadar tıraş olabilirsiniz


  ProGlide, FlexBall teknolojisi sayesinde Maksimum temas sağlar ve ardında neredeyse hic kıl bırakmaz


  5 hassas bıcağı sayesinde, rahat bir tıraş icin bıcaklardaki basıncı azaltmaya yardımcı olur (Mach3'e göre)


  Arkasındaki düzeltici bıcak, zorlu bölgeleri (burun altı, favoriler) tıraş etmek icin mükemmeldir  Gillette Fusion Yedek Tıraş Bıçağı 8'li
  Gillette Fusion Yedek Tıraş Bıçağı 8'li
  1.810 PUAN


  Gillette Fusion Yedek Tıraş Bıçağı 8'li