Scroll

PUANINA GÖRE

Epilatör

 • grid
 • list
  Braun Silk Epil 1170 Epilatör
  Braun Silk Epil 1170 Epilatör
  1.520 PUAN
  Marka

  Braun

  Kullanım

  Kablolu Kullanım

  Hız Ayarı

  Sabit hız ayarı

  Cımbız Sayısı

  20 cımbız
  Philips BRI921/00 Lumea Advanced IPL Epilasyon Aleti
  Philips BRI921/00 Lumea Advanced IPL Epilasyon Aleti
  20.070 PUAN


  Vücut, yüz, bikini bölgesinde güvenli, hızlı ve etkili  Kanıtlanmış güvenli ve etkili uygulama  Evde güvenli ve etkili kullanım için geliştirilmiştir  Ekstra güvenlik için entegre cilt tonu sensörü  Farklı vücut bölgeleri için özel uygulama  Hassas bölgelerde bile güvenli ve etkili  Hızlı uygulama için geniş pencere alanı  Yüzde ekstra güvenlik için hassas bölge başlığı
   


  Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL Tüy Alma Cihazı + Vücut ve Yüz Başlığı
  Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL Tüy Alma Cihazı + Vücut ve Yüz Başlığı
  26.670 PUAN
  Atım Sayısı250.000 Atım Uygulama AlanıBacak, Bikini/Hassas Bölge, Koltuk Altı, Vücut, YüzCilt Temas SensörüVar Cilt Rengi AnaliziVar
  PHILIPS BRE225/05 EPİLASYON ALETİ
  PHILIPS BRE225/05 EPİLASYON ALETİ
  2.430 PUAN  Philips BRE225/05 Satinelle Essential Kablolu Kompakt Epilatör

  Ürün Adı: Philips BRE225/05 Satinelle Essential Kablolu kompakt epilatör

  Ürün Açıklaması: Philips Satinelle ile haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olun. 0,5 mm'ye kadar kısa tüyleri kökünden nazikçe alır. Ergonomik tutma yeri ve optimum hijyen için yıkanabilir başlık ile epilasyon artık çok daha kolay.

  İstenmeyen tüylerden hızlıca kurtulmanın yolu olarak tasarlanmış olan Philips BRE225/05 Satinelle Essential Kablolu Kompakt Epilatör, gelişmiş özellikleriyle dikkat çekiyor. Özel tasarımı ve tüyleri kökten almaya yardımcı olan başlığı ile kullanıcıları memnun eden ürün, tamamen bacak kullanımına özel geliştirilmiş işleviyle öne çıkıyor. Ele tam oturan ergonomik yapısının yanı sıra beyaz ve mor renklerinin uyumunu gözler önüne seren epilatör ile kişisel bakımınızı tamamlamak çok daha kolay hale geliyor.

  İşlevsel Tasarımıyla İhtiyaçları Karşılayan Epilatör

  2 farklı hız ayarına sahip olan Philips Satinelle Essential Epilatör, en ince tüyleri bile kökünden alarak uzun süren pürüzsüzlük sağlıyor.

  Kablolu kullanım avantajıyla dikkat çeken epilatör, şarj etmeye gerek kalmadan istediğiniz an kişisel bakımınıza vakit ayırmanıza yardımcı oluyor.

  Özel epilasyon sistemiyle istenmeyen tüylerden uzun süre kurtulmanıza yardımcı olan ürün, özel tutma yeri ile ele tam oturarak konforlu kullanım avantajı sunuyor.

  Maksimum hijyen ve kolay kullanım için çıkarılabilir başlığa sahip olan Philips BRE225/05 Kompakt Epilatör başlığı yıkanabiliyor.

  Öne Çıkan Teknik Özellikler

  Yüksek performans sunan teknik özellikleriyle dikkat çeken Philips kompakt epilatör, ergonomik tasarımı ve kaliteli malzeme seçimiyle uzun ömürlü kullanım avantajından faydalanmanıza yardımcı oluyor.

  Hız Ayarı: 2

  Kablosuz Kullanım: Yok

  Kullanım Tipi: Kuru

  Renk: Mor

  Yıkanabilir Başlık: Var

  Kullanım Alanı: Bacak

  Sektörün Lider Markası: Philips

  1891 yılında Gerard Philips tarafından kurulmuş olan Philips, başlarda ampul ve bazı elektrikli aletlerin üretimiyle başladığı faaliyetlerine hız kesmeden devam ederek büyük başarılara ulaşmıştır. Kısa sürede elektronik sektörünün liderlerinden biri olarak kabul edilen marka, yenilikçi tasarımları ve kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan ürünleriyle doğru yolda ilerlediğini kanıtlamıştır. Günümüzde dünyanın birçok ülkesinde adından söz ettiren Philips, geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekiyor.

     Braun Silk-Epil 1/1370 Legs & Body Epilatör
  Braun Silk-Epil 1/1370 Legs & Body Epilatör
  1.730 PUAN
  Her defasında yalnızca bir tüyü çekerek acıyı azaltan 20 cımbız dizilimi
  Haftalarca pürüzsüz bir cilt
  Koltuk altı ve bikini bölgesi gibi hassas bölgeler için extra dar epilasyon ataçmanı
  Etkin epilasyon
  Kolay bir kullanım için ergonomik dizayn