Scroll

PUANINA GÖRE

Erkek Parfüm

 • grid
 • list
  Michael Kors Extreme Blue EDT 70 ml Erkek Parfüm
  Michael Kors Extreme Blue EDT 70 ml Erkek Parfüm
  3.160 PUAN
  Michael Kors Extreme Blue EDT 70ml Erkek Parfüm


  • Cesaretli ve güçlü Michael Kors Extreme Blue, kafasına koyduğu her işin üstesinden gelir.


  • Aşkın peşinde neresi olursa olsun gider ve istediğini alır. Çünkü o ne istediğini bilir.


  • Zamanla daha da hoş bir hava veren içeriği ile kendisine aşık eder. Dayanılması imkansız çekiciliği, onu vazgeçilmez kılar.


  • Şehirli, modern ve dinamik duruş sergileyen Michael Kors Extreme Blue EDT bergamot notaları ile her zaman dikkat çekici.


  • Ardıç ve melekotu tohumu, parfüm üzerinde hakimiyet sağlayarak yalnızca ona özel tarz sunar.  Michael Kors Extreme Blue EDT 70 ml Erkek Parfüm Set
  Michael Kors Extreme Blue EDT 70 ml Erkek Parfüm Set
  3.410 PUAN
  Michael Kors Extreme Blue EDT 70ml Erkek Parfüm Set İçeriği;  MK Extreme Blue Eau de Toilette 75 ml + 150 ml Hair & Body Wash ( Saç ve Vücut Şampuanı )


  • Cesaretli ve güçlü Michael Kors Extreme Blue, kafasına koyduğu her işin üstesinden gelir.


  • Aşkın peşinde neresi olursa olsun gider ve istediğini alır. Çünkü o ne istediğini bilir.


  • Zamanla daha da hoş bir hava veren içeriği ile kendisine aşık eder. Dayanılması imkansız çekiciliği, onu vazgeçilmez kılar.


  • Şehirli, modern ve dinamik duruş sergileyen Michael Kors Extreme Blue EDT bergamot notaları ile her zaman dikkat çekici.


  • Ardıç ve melekotu tohumu, parfüm üzerinde hakimiyet sağlayarak yalnızca ona özel tarz sunar.  Michael Kors Extreme Speed EDT 120 ml Erkek Parfüm
  Michael Kors Extreme Speed EDT 120 ml Erkek Parfüm
  4.210 PUAN
  Michael Kors Extreme Speed EDT 120 ml Erkek Parfüm  Erkeklerin bazen hıza ve heyecana ihtiyacı vardır.  Hayata şık bir tarz ve enerji katan adam için tasarlanan Michael Kors Extreme Speed ??ile sınırları aşın.  Modern , gösterişli, sınırları yıkan, adrenalin deposu..  Soğuk, yeşil kişniş yaprakları, egzotik baharatlarla kaplıdır ve belirgin ahşap notlara sahiptir; aromatik kakule, kaşmir ağacı, silhat ve pembe karabiberin ani keskinliğine karşı yumuşak bir geçiş yapar.  Gölgeli ormanlıktan gelen rahatlatıcı koku, tarçın kabuğu, menekşe ağacından ve sedir ağacından önce dağılırken, hiç bitmeyen bir karanlık gizemli koku için tolu balsamının bağımlılık baştan çıkarmasını karşılayan paçuli ile tene yerleşir.  AYIRT EDİCİ ODUNSULUK ETKSİSİNDE MODERN,DİNAMİK MASKÜLENLİK İLE SINIRLARI YIKIN ..  Adrenalin deposu kişniş ve baharatlar, klasik silhat ve ayırt edici odunsu aromayla birleşince modern ve dinamik bir maskülenlik ortaya çıkartıyor. 

  Roberto Cavalli Uomo La Notte EDT 100 ml Erkek Parfüm
  Roberto Cavalli Uomo La Notte EDT 100 ml Erkek Parfüm
  3.720 PUAN
  Roberto Cavalli Uomo La Notte EDT 100 ml Erkek Parfüm     Temiz ve canlandırıcı bergamot ve lavantanın üst notaları, ılık vanilya ile biten tonka fasulyesinin karşı konulmaz bağımlılık yapıcı temelini ortaya çıkarmak için karabiber ve kakule erkeksi bir kalbe yol açıyor.  Cesur, kendine güvenen..     Ve göze çarpmakta korkma..

  Tom Ford Ombre Leather EDP 100 ml Unisex Parfüm
  Tom Ford Ombre Leather EDP 100 ml Unisex Parfüm
  6.870 PUAN
  Tom Ford Ombre Leather EDP 50 ml - Unisex Parfüm  Yeryüzünün büyüleyici manzarasını andıran Ombre Leather, yosunun hafifletici etkisi ve kanyon kehribarının sıcaklığı, güneş ışığının yeryüzünü ısıtmasını ve ardından bitişinde ise kum ve kayaların yanmasını anımsatıyor.  Baharatlı kakule ve safranla batının kalbindeki çölleri anımsatan parfümün ilk açılışı, tatlı zambak ve yaseminin esrarengiz dokusuyla , çiçeğin çöl tonlarını sürekli bir değişim içerisinde yansıtır.   Yoğun siyah deri ve paçuli ile vetiverin bağımlılık yaratan karşı konulmaz hissi birleşerek teni sarmalar.

  Versace Dylan Blue Pour Homme EDT 100 ml Erkek Parfüm
  Versace Dylan Blue Pour Homme EDT 100 ml Erkek Parfüm
  4.950 PUAN

  Versace Dylan Blue Pour Homme EDT 100ml Erkek Parfüm


  Mavinin sonsuzluğunu cam üzerinde yeniden yorumlanıyor.


  Akdeniz ve barındırdığı kültürler bir kez daha ortaya çıkıyor: Modern, taze, keskin, yoğun, derin ve şehvetli.


  Görsel zerafet yaratan parlak mavi ve altın renklerini bir araya getiren klas bir tasarım. 


  Sahibi için barındırdığı, yaşam dolu notalardan oluşan değerli hazinesini muhafaza eden yepyeni bir koku.


  Odunsu aroması, eşsiz ve doğal içerikleri ve yeni nesil molekülleriyle kolaylıkla ayırt edilebilen mis gibi bir koku.


  Seçkin ve doğal turunçgiller, bergamot ve greyfurt, incir yaprağı ile birleşerek Akdeniz ferahlığını bizlere sunuyor.


  Su notaları kokuya derinlik katarak turunçgilin keskin kokusuna kusursuz bir dokunuş yapıyor.


  Menekşe yaprakları, az miktarda kara biber ile erkeksi tonları ön plana çıkartıyor.


  Sofistike ve yenilikçi ambrox’un odunsu notaları, papirus ve organik patchouli parfüme güç katarak kalp atışlarının hızlanmasını sağlıyor.


  Tonka fasülyesi, çok kıymetli safran tohumu ve bir tutam pirojen karşı konulamaz bir şehvet dalgası yaratıyor.

  Versace Eros EDP 100 ml Erkek Parfüm
  Versace Eros EDP 100 ml Erkek Parfüm
  6.210 PUAN
  Versace Eros EDP 100 ml Erkek Parfüm  Versace'nin efsanevi erkek evreninde iktidarın yükselişi, kendisini filtreler olmadan gösterir;  Sevgiyi, tutkuyu, güzelliği ve baştan çıkarmayı muhteşem bir şekilde ortaya çıkaran bir çekicilik öğesi.  Okları bizi aşık edebilen aşk tanrısı Eros, doğu saplantısının en tutkulu doruklarına ulaşır, eşi görülmemiş bir arzuyla, yasak olanın sınırlarına kadar zorlar.  Bu görkemli tanrısallığın yeni tezahürü, Versace Eros Eau de Parfum, iddialı doğası ile ortaya çıkar.  En İyi Notlar: İtalyan Limon ve Mandalina, Nane Yağı, Elma Şekeri |  Kalp Notları: Sardunya Çiçeği, Adaçayı Esansı (Fransa), Ambermax® |  Temel Notlar: Atlas Sedir Ağacı ve Virginia, Vetiver Orpur Özü (Haiti), Paçuli Coeur Orpur Özü (Endonezya), Sandal Ağacı, Vanilya

  Versace Eros EDT 200 ml Erkek Parfüm
  Versace Eros EDT 200 ml Erkek Parfüm
  5.810 PUAN
  Versace Eros EDT 200 ml Erkek Parfüm


  • Versace Eros Eau de Toillette, aşk ve tukunun sınırsız dünyasını ifade ederek sahneye çıkıyor..


  • Yunan Mitolojisinde Eros aşk tanrısı, okuyla isabet ettirdiği insanları aşık eden, Afrodit' in oğludur. Versace Eros ise güçlü, tutkulu ve kendisinin efendisi bir erkeğin parfümüdür. 


  • Turkuaz rengi Akdeniz'i temsil ederken bize eski Yunan ve mitolojiyi düşündürür, zamanın vahşi çekiciliği Versace Eros' un ana temasıdır.


  • Erkek vücudunun mükemmeliğini, ancak ona yakışan bir koku ile tamamlar, fresh, oryantal, ve odunsu...Engel tanımaz, sınırsız arzu ve tutkuları vardır, kışkırtıcıdır.


  • Cilt üzerinde benzersiz, şehvetli bir hava sergileyen Eros güven verici erkeksiliğini de sunar. 


  • Koku; nane yaprakları, İtalyan limon kabuğu ve yeşil elma karışımından elde edilen yoğun, canlı ve coşkulu bir freshliğe sahip parlaklık saçar. Tonka fasulyesi, amber, ıtır ve vanilya ile oryantal, etkileyici ve sarıp sarmalayan koku notalarının verdiği bağımlılık yaratıcı bir haz hissettirir. Odunsu notalarla sembolize edilen sedir ağacı, vetiver, meşe yosunu ile yoğunluk ve güç kazandırır. 


  • Böylece notalarıyla bağımlılık yaratıcı bir haz meydana getirir.


  • Üst notalar: nane, yeşil elma, limon.


  • Orta notalar: tonka fasulyesi, ambroksan, sardunya.  Bvlgari Man In Black EDP 100 ML Erkek Parfüm Set
  Bvlgari Man In Black EDP 100 ML Erkek Parfüm Set
  5.800 PUAN
  Bvlgari Man In Black EDP 100 ML Erkek Parfüm Set  İçindekiler, Bvlgari Man In Black EDP 100ml Erkek Parfüm + Bvlgari Man In Black EDP 10 ml + Çanta Kadın Parfüm Seti  Bvlgari “Bvlgari Man in Black ”i sunar! Erkeksi neo-oryantal öğelerden oluşan bu yeni ve eşsiz “Eau de Parfum”; Bvlgari Man ve Bvlgari Man Extreme’den sonra “Bvlgari Man” üçlemesinin son üyesi.  Üst notalarda usulca amber sıcaklığına bürünerek, finalde ağaçsı füme tonlarına ulaşan Bvlgari Man in Black, modern erkeğin antik Roma tanrılarından gelen eril mirasını yansıtıyor.  Parıldayan simsiyah şişesinde Bvlgari Man in Black, çarpıcı biçimde sarmaladığı şehvetini kanıtlayan güçlü bir neo-oryantal kokuyla imzasını atıyor. Tıpkı Vulcan gibi – Antik Roma’nın karizmatik ateş tanrısı– bu yeni koku da gücünü Akdeniz’den ve toprağın dizginlenemeyen kudretinden alıyor. Koku, mutlak erkeksiliği ve dikkat çeken modernliğiyle var olan erkeklerce kullanılmak üzere tasarlandı.  Mizacıysa; tipik Bvlgari erkeği gibi ilham verici ve başarılı. Bvlgari, bir kez daha parfüm konseptini cesurca ve yeni içeriklerle yorumluyor. Bvlgari Man in Black; Bvlgari erkek parfümleri dünyasında, gücü, cesur zenginliği ve kendinden emin karizmasıyla eşi benzeri görülmemiş bir yere sahip.

  Bvlgari Man Wood Essence EDP 100 ml Erkek Parfüm
  Bvlgari Man Wood Essence EDP 100 ml Erkek Parfüm
  8.010 PUAN
  Bvlgari Man Wood Essence EDP 100 ml Erkek Parfüm  Bvlgari Man ailesinin en yeni üyesi, tüm kokular arasından ayrıcalıklı özellikleriyle kendini sıyırmayı başarıyor.  Bvlgari Man Wood Essence şimdi Türkiye' de.  Bvlgari ' nin odunsu aroması, erkek kokularında odunsu aromalara oldukça alışığız. Ancak bu seferki çok başka !  Dünyanın en ünlü burunlarından uzman parfümcü Alberto Morillas’ın tasarladığı Bvlgari Man Wood Essence Eau De Parfum, odunsu aromaların narenciye birlikteliğiyle harmanlandığı eşsiz dikkat çekici bir koku.  Çekici, cüretkar ve havalı..  Şehirli erkeklerin imzası olan bu koku. İz bırakan , ne istediğini bilen, kendine güvenen ve cazibeli erkeğin genel karakterini yansıtır.   Bu yüzdendir ki koku konusunda çok seçici davranırlar, asla ödün vermezler.

  Calvin Klein Obsession Formen EDT 125 ml Erkek Parfüm
  Calvin Klein Obsession Formen EDT 125 ml Erkek Parfüm
  2.880 PUAN
  Calvin Klein Obsession Formen EDT 125 ml Erkek Parfüm  Calvin Klein Obsession For Men hikayesi 1986 yılında başladı.  Calvin Klein Obsession For Men, erkekler için odunsu ve aromatik bir koku. Koku, narenciye notalarının patlaması ile ardından sıcak ve baharatlı kişniş ve tarçın karışımları ile açılır. Obsession For Men, piyasaya sürüldüğünde büyük bir hit oldu ve Calvin Klein'ın bugüne kadarki vazgeçilmez en popüler erkek kokularından biri olmaya devam ediyor.     Üst Notası: mandalina, kişniş, lavanta, greyfurt, bergamot, tarçın ve limon  Orta Notası: karanfil, yasemin, çam  Alt Notası: amber, paçuli, vanilya, misk ve vetiver barındırıyor.      

  Dior Sauvage EDP 100 ml Erkek Parfüm
  Dior Sauvage EDP 100 ml Erkek Parfüm
  7.720 PUAN
  Dior Sauvage EDP 100 ml Erkek Parfüm


  • Sauvage'ın güçlü tazeliği, yeni duygusal ve gizemli yönlerini ortaya çıkarıyor. Kompozisyon; şehvetli ve gizemli olarak tarif edilir.


  • Vahşi açık alanlarda, kayalık alanlarda ve aşırı sıcak alanlarda görünen mavi gökyüzünden ilham alınarak hazırlanmıştır.


  • Sulu Bergamot, duyusallığı arttırmak için baharatlı notaları davet ediyor;


  • Ambroksan ve Papua Yeni Gine Vanilya aromasıyla etrafı sarılıyor.


  • Dior Parfüm tasarımcısı, François Demachy, ilhamını çöl alacakaranlığının büyülü saatinden alıyor.


  • Gecenin soğuğu çölün yakıcılığıyla bu eşsiz kokuda buluşuyor. 


  • Üst nota: Citrus, Bergamot, Biber


  • Orta nota:  Papua Yeni Gine Vanilya Özü


  • Alt nota: Vanilya, Ambroksan.  Guerlain L Homme Ideal Cool EDT 100 ml Erkek Parfüm
  Guerlain L Homme Ideal Cool EDT 100 ml Erkek Parfüm
  3.970 PUAN


  Guerlain L Homme Ideal Cool EDT 100 ml Erkek Parfüm  Taze ve enerji veren baharatlar, canlandırıcı su notları ve karşı konulamaz bir badem izi.  Atletik potansiyelinizi ortaya çıkaran taze bir fougère kokusu.  L Homme Ideal Cool EDT Baharatın tazeliğiyle dinamize olan zencefil ve limonun enerji verici özellikleri sayesinde canlılık her şeyden önce ifade edilir.  Bergamot notaları, günlük yaşamın tüm zorluklarıyla yüzleşmeye hazır olacak enerji konsantrasyonuna şekil veren kompozisyonu canlandırıyor.  Eril, lüks, şık. Yeşil renkte cilalanmış, temel çizgileri ve kenarları olan kare şeklinde bir şişe.   Üst Notalar: Badem ve Taze Baharatlar  Orta Nota: Neroli  Alt Notalar: Kumarin, Vetiver, Paçuli

  Hugo Boss Scent Absolute For Him EDP 100 ml Erkek Parfüm
  Hugo Boss Scent Absolute For Him EDP 100 ml Erkek Parfüm
  5.390 PUAN


  Hugo Boss Scent Absolute For Him EDP 100 ml Erkek Parfüm  Hugo Boss Scent ' den daha derin, sofistike ve kesinlikle daha da erkeksi bir yorumu.  Maninka ve Mondia kökleri ve Zencefil ile birlikte bir afrodizyak dozu gibidir.  Tüm bunlar aşırı dozda ve şimdiye kadar BOSS THE SCENT için en şehvetli versiyonu sunuyor.  Aşırı dozda afrodizyak içeriklerinden dolayı benzersizdir.  Zencefil, Maninka ve Mondia Roots, hepsini fazlasıyla içerir.

  Costume National 21 EDP Natural Spray 100 ml Unisex Parfüm
  Costume National 21 EDP Natural Spray 100 ml Unisex Parfüm
  4.140 PUAN


  Costume National 21 EDP Natural Spray 100 ml Unisex Parfüm
  • 21.yıldönümü kutlamak için yaratılan koku; güçlü, enerjik, duygusal bir karakter yaratmak için harmanlanmış saf ve gizemli unsurların uyumudur.


  • Lüks ve sadeliğin mükemmel karışımı; beyaz saflık ve derin gizem dengesidir. 


  • İlginç bir kontrast, çarpıcı bir kokuyla tanışmaya hazır mısınız? 


  • Üst notalar: Portakal çiçeği, kehribar, süt, kaşmir orman ve safran.


  • Orta notalar: Labdanum, kereviz, meşe ağası, bergamot ve biber.


  • Alt notalar: Tonka fasulye, paçuli, vanilya, clary adaçayı, vetiver, sedir ve misk.


  • Kokunun ardındaki burun; Juliette Karagueuzoglou.

  Montblanc Explorer For Men EDP 100 ml Erkek Parfüm
  Montblanc Explorer For Men EDP 100 ml Erkek Parfüm
  5.240 PUAN


  Montblanc Explorer For Men EDP 100 ml Erkek Parfüm  Güçlü ve öncü bir erkeğin yeni duruşu bu erkeksi parfüm lansmanını yansıtıyor.  Montblanc’ın efsane inovasyon çizgisini gözler önüne seriyor.  Yüzünü zirveye çevirmiştir. Her kâşif gibi, her zaman bir sonraki macerasını, zorluklarla dolu yeni mücadelesini planlar.  Üst notalarda İtalyan bergamut yağı, kalp notalarda deri, sandal ağacı ve vetiver, alt notalarda paçuli yer alır.

  Givenchy Gentleman EDT 100 ml Erkek Parfüm
  Givenchy Gentleman EDT 100 ml Erkek Parfüm
  5.660 PUAN


  Givenchy Gentleman EDT 100ml Erkek Parfüm İçeriği;
  • Sorgusuz güç ile güvene dayalı lezzet arasındaki dengeyi sağlayan Gentleman Givenchy, odunsu bir çiçek fögresinde cüretkar kontrastlar sunar.


  • Derin eril tonlarda yorumlanmış çiçekli bir notanın etrafında inşa edilen bu sıra dışı Eau de Toilette, armutun ısırıkla tazeliğini, kakule tarafından güvence verici lavanta tabanı üzerine ısıtılarak ortaya çıkarmaktadır.


  • Baharatla zerafet!


  • Kompozisyon, odunsu, çiçeksi, fougere kokusu olarak imzalandı.


  • Şaşkınlık, irisin toz notası, şimdi erkeksi tonların elçisi. Heyecanlandırır, zamansızdır, sıcaklık verir ve aromatiktir.


  • Buna karşılık, deri-patchouli anlaşması, siyah vanilya ile dengelenmiş, şehvetli, canlı bir boyut getiriyor. 


  • Üst notalar: Armut, kakule.


  • Orta notalar: İris, lavanta.


  • Alt notalar: Paçuli, deri, siyah vanilya.


  • Kokunun ardındaki burunlar; Olivier Cresp ve Nathalie Lorson.

  Michael Kors Extreme Rush EDT 120 ml Erkek Parfüm
  Michael Kors Extreme Rush EDT 120 ml Erkek Parfüm
  4.220 PUAN


  Michael Kors Extreme Rush Eau de Toilette Erkek Parfüm  Michael Kors Extreme Rush, yeni ve dinamik bir erkek parfümü. Michael Kors' un yeni parfümü, Extreme Rush, maceradaki adrenalinin özüdür.  İmkansız olan modern maceraperestler için Mart 2019'da piyasaya sürülen bu sofistike koku, ardıç, bergamot ve kan portakalının üst notalarıyla açılıyor.  Kırmızı kekik, hindistan cevizi ve adaçayı bitkisel, baharatlı orta notaları, enerjisini ortaya çıkarmak için, baş döndürücü misk ve paçuli temel notalarıyla koku alma hücrelerini uyarır.  MICHAEL KORS EXTREME RUSH,  ADRENALI·N HEYECANINI YAKALAYAN CANLANDIRICI VE AROMATI·K ODUNSU TONI·K DUYULARINIZI ATES¸LER...

  Davidoff Cool Water Men EDT 200 ml Erkek Parfüm
  Davidoff Cool Water Men EDT 200 ml Erkek Parfüm
  3.090 PUAN


  Davidoff Cool Water Men EDT 200ml Erkek Parfümü
  • Bu koku zıtlıklar içerir.


  • Derin bir tazelik hissi aromatik ve çiçeksi elementlerle birleşir.


  • Kokusu kalıcı etkisi ile sanki kendi kokumuz gibi derinin altına kadar işler.


  • COOL WATER , İlhamını okyanustan alan kokular arasında öncüdür.


  • İlk defa bu kokuda ozona ait notalar klasik notalarla birleştirilmiştir.


  • Taze çiçekler ve ağaçsı elementler kokunun kalbindeki zıtlıkları temsil eder.


  • Ilık ve hissi notalar, erkeksi ve enerjik temelleri oluşturur.

  Bvlgari Man Wood Neroli EDP 100 ml Erkek Parfüm
  Bvlgari Man Wood Neroli EDP 100 ml Erkek Parfüm
  6.100 PUAN


  Bvlgari Man Wood Neroli EDP 100 ml Erkek Parfüm  Doğadan ve Akdeniz ışığından esinlenen bir parfüm, çok erkeksi ama cesur ormanlarla yaratılan modern ve beklenmedik bir kontrast ve markanın İtalyan DNA'sını anımsatan Neroli çiçeği tarafından ifade edilen ışık.  Bvlgari Man Wood Essence 'in bir uzantısını sunan Bvlgari, yeni Bvlgari Man Wood Neroli kokusunu, insanı şehre ve doğaya birleştiren, ışığın hayati enerjisiyle harmanlanan bağlantıyla birleştiriyor.  Bvlgari Man Wood Neroli, Doğa ve Akdeniz'den ilham alan bir Eau de Parfum  - BVLGARI mirasının bir parçası olan bir ışık ülkesi. Tüm gücünü ormanların doğal enerjisinden ve turunçgillerin parlak canlılığından alan güçlü ve güçlü bir bağ.  İnsanı derin doğallıkta kökleyen ve onu kendine bağlayan odun derinliği ile acı portakal ağacının güçlü ve enerjik ışığı arasında yoğun bir kontrast.  Bvlgari Man Wood Neroli Eau de Parfum , canlı ve taze narenciye kokulu bir koku. Acı portakal ağacına ve İtalyan köklerine bir övgü olan Bvlgari Man Wood Neroli, çevresi ile uyumlu kentsel adam içindir.  Akdeniz güneşinin gücünden esinlenen ve Master Perfumer Alberto Morillas tarafından geliştirilen, en son tasarımlı göz kamaştırıcı bir enerjiyi serbest bırakmak için sedir ağacı kalbinden neroli ve bergamotun üst notaları akar.  Parfüm Notları: Üst notlar Bergamot, Neroli Kalp notları Portakal Çiçeği, Sedir Ağacı Temel notlar Deri, Beyaz Misk, Ambergris -koku Odunsu

  Versace Eros Flame EDP 200 ml Erkek Parfüm
  Versace Eros Flame EDP 200 ml Erkek Parfüm
  6.680 PUAN


  Versace Eros Flame EDP 200 ml Erkek Parfüm  Aşkın ruh bulduğu Versace Eros Flame Eau De Parfum ; tutkulu, güçlü, kendine güvenen erkekler için tasarlandı.  Tatlı ve baharatlı. Turunçgil, amber ve odunsu.


   


  Tüm vücuduyla duygularını yaşayan, güçlü, tutkulu, kendine güvenen bir erkeğin kokusudur.


   


  Koku Notları en asil ve ve en zarif bileşenlerin birbirleriyle zenginleştirildiği güçlü kontrastlarla karakterize edilir.


   


  Chinotto Turunçgil Akoru, Madagascar Karabiber, Vahşi Dağ Biberiye, Pepperwood ağacı, Paçuli Özü, Haiti Vetiver, Tonka Fasulyesi , Sedir.


   


  Tutkuya tutku ve duyuların gönüllülüğüne bir ilahi..


   

  Davidoff Adventure Men EDT 100 ml Erkek Parfüm
  Davidoff Adventure Men EDT 100 ml Erkek Parfüm
  3.120 PUAN


  Davidoff Adventure Men EDT 100 ml Erkek Parfüm
  • O vahşi doğa , tazeliğini ve zengin odunsu notalardan esinlenilmiştir.


  • Bu koku , yeşil çay ve siyah biber izledi mandalina , bergamot ve köpüklü limon tatlı ve taze notlar ile başlar .


  • Siyah susam tohumları ve Güney Amerika yenibahar çilek koku kalbini hakim ve taban Peru sedir , vetiver ve hafif misk notaları içerir..

  Bvlgari Aqva Pour Homme EDT 150 ml Erkek Parfüm
  Bvlgari Aqva Pour Homme EDT 150 ml Erkek Parfüm
  6.370 PUAN


  Bvlgari Aqva Pour Homme EDT 150ml Erkek Parfüm
  • Soylu ve maskülen, Aqva Pour Homme EDT deniz gücü ve güzelliği çağrıştırıyor. 


  • Küresel bir mükemmellik.


  • Su mavi ve yeşil, birbiriyle birleşen ışığı yakalamanın, derin yansımaları..


  • Üst Notalar: Mandarin ve Petit Grain


  • Kalp Notalar: Santolina ve Posidonia


  • Alt Notalar: Minearl Amber ve Adaçayı


  • Bu ürün Türkiye resmi ve tek yetkili distribütörü M-M Kozmetik firmasının garantisi altındadır ve % 100 orijinaldir. İthalatçı firma M-M Kozmetik bilgileri ambalajın üzerindeki etikette mevcuttur.  

  Davidoff Run Wild For Him EDT 100 ml Erkek Parfüm
  Davidoff Run Wild For Him EDT 100 ml Erkek Parfüm
  3.110 PUAN


  Davidoff Run Wild For Him EDT 100 ml Erkek Parfümü  Davidoff Run Wild For Him;  Geniş açık alanlardan ilham alarak vahşi yaşamın tazeliğini keşfedin. Ham ve asil notalarla hazırlanan bu zarif ama şehvetli koku, bağımlılığın özgürlüğün kokusunu yayar.   Sınırsız özgürlükten esinlenerek, Davidoff Run Wild ile vahşi doğanın tazeliğini keşfedeceksiniz..  Doğal ve asil malzemelerden yapılmış, erkekler için zarif ve şehvetli, özgürlüğün kokusunu yayıyor.   Lavanta çalılarının ve köknarın tazeliği, sıcak tonka fasulyesi ve tarçın kabuğu ile birleşir ve oryantal bir not ortaya çıkarır.  Davidoff Run Wild For Him ile nefes kesici doğaya kadar takip edin ve gücü ve erkeksi zarafeti yaşayın.

  Versace Eros EDT 100 ml Erkek Parfüm
  Versace Eros EDT 100 ml Erkek Parfüm
  4.370 PUAN


  Versace Eros EDT 100ml Erkek Parfüm
  • Versace Eros Eau de Toillette , aşk ve tukunun sınırsız dünyası..Yunan Mitolojisinde Eros aşk tanrısı, okuyla isabet ettirdiği insanları aşık eden, Afrodit' in oğludur.Turkuaz rengi Akdeniz' i temsil ederken bize eski Yunan ve mitolojiyi düşündürür, zamanın vahşi çekiciliği Versace Eros' un ana temasıdır.


  • Erkek vücudunun mükemmeliğini, ancak ona yakışan bir koku ile tamamlar, fresh, oryantal, odunsu bir koku. Engel tanımaz, sınırsız arzu ve tutkuları vardır, şehvetli ve kışkırtıcıdır.Canlı, neşeli bir hükümdar, dünyanın efendisidir.


  • Parfüm yeşil elma ve İtalyan limon ile birlikte nane yağı içerir. Şehvetli koku için bu şekilde bir Fougere büküm veren Venezuella ambroxan ve sardunya çiçekleri ile karışık tonka tarafından karakterli bir koku sağlanmaktadır.

  Carolina Herrera Bad Boy EDT 100 ml Erkek Parfüm
  Carolina Herrera Bad Boy EDT 100 ml Erkek Parfüm
  5.240 PUAN


  Carolina Herrera Bad Boy EDT 100 ml Erkek Parfüm  Carolina Herrera , büyük başarısı GOOD GIRL ' ün erkek versiyonu olan erkek parfümü BAD BOY 'u sundu. Erkeklerin kokusu BAD BOY, asi adamın efsanesini yeniden tasarlıyor.  Elektrik, göz kamaştırıcı ve baştan çıkarıcı bir aroma ve yıldırım gibi aydınlık ve karanlık bir oyun ile bir sunum. Cesur ama hassas bir adam için ideal, enerjik ve aynı zamanda sakin, rüya gibi ve aynı zamanda ayakları yere basar. Kısacası, çağdaş erkeklik onuruna, ön planda bir parfüm. Güçlü bir ışın şeklinde olan özel tasarım heykel şişe, altın bir kaide üzerinde mavi bir renkle zarif ve zamansızdır.  CAROLINA HERRERA BAD BOY çift yönlülüğün aromatik bir halidir. Modern erkeğin cesur ruhuyla sınırlarını artık prensipleri doğrultusunda belirleyen özgür ruhunu ifade eder. BAD BOY üst notasında baştan çıkarıcı beyaz, pembe biber ve bergamot ile açılır. Kokunun merkezinde, sedir ağacı ve adaçayı manyetik ve zarif bir çekim sağlar, ancak asıl sır, tonka fasulyesi ve kakao arasındaki duyusal kombinasyonla aroma tabanında bulunur.Beyaz ve Pembe Biber, Bergamut, Kakao, Tonka Fasülyesi, Sedir Ağacı, Vetiver  Yeni eril baskısı , yeşil bergamot , adaçayı , biber , tonka fasulyesi , kakao , sedir ve kehribar ağacı kompozisyonu ile çok çekici bir heykel şişesine ulaşır. Sonuç, çarpıcı bir gurme kenarı ile zanaatkar bir erkeksi kokudur.  Koku, Carolina Herrera Good Girl 'ün yüksek topuğuna heykelsi bir alternatif olan şimşek şeklinde bir şişede paketlenmiştir.

  Üst notalar: beyaz biber, karabiber, İtalyan yeşili bergamot  Kalp notları: sedir ağacı, adaçayı  Temel notalar: tonka fasulyesi, kakao özü, amber ağacı.

  Davidoff Horizon Extreme EDP 125 ml Erkek Parfüm
  Davidoff Horizon Extreme EDP 125 ml Erkek Parfüm
  4.430 PUAN


  Davidoff Horizon Extreme EDP 125 ml Erkek Parfüm  Macerayı en uç noktalarda yaşa: nefes al, hisset, yüksel, yeni zirvelere ulaş.  Doğanın gücünden ilham alan Davidoff Horizon Extreme, dünya ile gökyüzü arasındaki gerilimi yakalar.  Zirvede, bu yeni odunsu kehribar rengi parfüm taze zencefil ve biberiyenin nefesini ortaya koyuyor.  Nefes al, hisset, yüksel, yeni zirvelere ulaş!

  Davidoff Hot Water EDT 110 ml Erkek Parfüm
  Davidoff Hot Water EDT 110 ml Erkek Parfüm
  2.560 PUAN


  Davidoff Hot Water EDT 110 ml Erkek Parfüm  Davidoff parfüm evi, genellikle daha serin ve tazelik hissi veren kokular çıkarır, bu sıcak ve ateşli kokuyu sağlamak için Davidoff Hot Water Erkek Parfüm olarak, piyasaya ateşli oryantal tamamen erkeksi bir koku olarak sunuldu.  Üst notalarda absynth ve kırmızı fesleğen bulunuru, kalp notalarında pimento ( kiraz biberi ), paçuli ile sıcak bir uyum sağlarken straks ve benzoin ile tene yerleşir.  Çok çekici ve koyu kırmızı renkteki şişesi ile cesur ve heyecan verici son derece erkeksi bir kokudur.

  Hugo Boss Bottled EDT 200 ml Erkek Parfüm
  Hugo Boss Bottled EDT 200 ml Erkek Parfüm
  6.870 PUAN


  Hugo Boss Bottled No 6 EDT 200ml Erkek Parfüm
  • Sıcak ve baharatlı bir koku.


  • BOSS BOTTLED günümüz erkeğinin parfümü olup onun modernliğinin göstergesidir.. BOSS BOTTLED dünya çapında 57 milyon şişelik satışı ile kabul görmüş çağdaş bir klasik parfümdür.  Bu ilgi uyandıran oriyental fujer bugünün rekabet dünyasında eşsiz bir pozisyondadır: Değişen zaman içinde değişmez bir seçenek olarak yer alır. Onun zarif bileşiminde birçok kontrastları barındırır. İkonik ve çok yönlü olarak mükemmel tasarlanmıştır.


  • Sonuçta günümüz erkeğini derinden etkileyici: Hayatı yoğun yaşayan ve ayakları yere basan. 


  • Paçuli, meşe yosunu, sedir, bergamot, kehribar ve misk notalarına sahiptir. Koku: sıcak, baharatlı ve klasik.


  • Günlük kullanım için uygundur

  Zadig & Voltaire This Is Him! No Rules EDT 100 ml Erkek Parfüm
  Zadig & Voltaire This Is Him! No Rules EDT 100 ml Erkek Parfüm
  3.410 PUAN


  Zadig & Voltaire This Is Him! No Rules EDT 100 ml Erkek Parfüm  ZADIG&VOLTAIRE markasının vazgeçilmez parfümü THIS IS HIM şimdi NO RULES CAPSULE COLLECTION ile kuralları yıkmaya devam ediyor.  Markanın ikonik kuru kafa sembolünü ve kamuflaj desenini bir araya getiren bu çok özel moda ve parfüm koleksiyonunda tek kuralımız kuralsızlık!  Greyfurt, Baharat Notaları, Vanilya ile ferah ve odunsu bir koku.  Tek seferde çizilmiş, tek bir çizgiden oluşan logo ..  Özgür bir ruhun imzası.. Kuralları olmayan bir sanatçı   Penninghen X ZADIG  S