Scroll

PUANINA GÖRE

Drone

 • grid
 • list
  DJI Mavic Air 2 Fly More Combo Drone
  DJI Mavic Air 2 Fly More Combo Drone
  70.810 PUAN

  Genel Özellikler


  48MP Fotoğraf ve 4K / 60fps Video


  34 Dakika Max Uçuş Süresi


  10km 1080p Video Aktarımı


  HDR


  FocusTrack


  8K Hyperlapse


   


  Mavic Air 2, kompakt form faktöründe gelişmiş özellikler sunarak gücü ve taşınabilirliği bir üst seviyeye taşır. Akıllı çekim işlevleri ve mükemmel görüntü kalitesi, hava şaheserlerini elinizin altında tutar. Daha güvenli, daha akıllı uçuş, yaratıcı sürecin tadını çıkarırken oyununuzu geliştirmenizi sağlar.


   


  Ultra Net Ayrıntılar


  1/2 inç Görüntü Sensörü


  4K / 60fps Video


  48MP Fotoğraf


   


  Geliştirilmiş HDR


  Fotoğraf


  Video


  Panorama


   


  Sinematik İçerik


  8K Hyperlapse


  QuickShots


   


  Daha Uzun Uç


  34 Dakika Max Uçuş Süresi


  240 Dakika Max RC Pil Ömrü


   


  Daha Akıllı ve Daha Güvenli Uçun


  APAS 3.0 Engellerden Kaçınma


   


  Daha Uzaklara Uç, Daha Temiz Görün


  OcuSync 2.0 10km 1080p / 30fps Video İletimi


   


  4K / 60fps


  Zahmetsizce pürüzsüz 4K / 60fps video sayesinde yaratıcı hava çekimlerinde ustalaşın. D-Cinelike düz renk profili, işlem sonrası için daha fazla bilgi tutar. HEVC (H.265) video codec bileşeni daha fazla görüntü bilgisi kaydeder, daha az depolama alanı kullanır ve çekimlerinizin dinamik aralığını ve ayrıntılarını koruyarak bir sonraki düzey içerik sağlar.


   


  HDR Video Varsayılan olarak Dinamik


  İnanılmaz HDR videonun sırrı, yüksek performanslı bir Quad Bayer görüntü sensörüdür. Tek bir çerçeve, farklı alanlardaki pozlama düzeylerini ayırır, açık ve koyu ayrıntıları doğru bir şekilde yakalar. Görüntüler, daha yüksek dinamik aralığa sahip renkli, dengeli ve göz alıcı bir resim oluşturmak için katmanlıdır.


   


  48MP Fotoğraflar Tüm Ayrıntılar


  1/2 inç CMOS sensör ile Mavic Air 2 etkileyici 48 MP fotoğraflar çeker. Anten içeriğinizi bir üst seviyeye taşımaya hazır olun.


  48MP kamera, görüntüyü yakınlaştırdığınızda bile canlı ayrıntılara izin veren yüksek megapiksel sayısını destekler.


   


  SmartPhoto Optimize Edilmiş Çekim


  Mavic Air 2, optimum sonuçlar için sahne tanıma, HyperLight ve HDR'yi tek bir moda entegre eden SmartPhoto özelliğine sahiptir. Sahne tanıma, çeşitli sahneler için farklı kamera parametrelerini optimize eder ve beş kategorinin akıllıca tanınmasını destekler: gün batımı, gökyüzü, çimen, kar ve ağaçlar. [1]


   


  HDR Panorama Resmin tamamını görün


  Mavic Air 2, daha dinamik bir aralık ve canlı ve inanılmaz derecede hassas renklerle DJI'nın en gelişmiş panorama modunu sunar.


   


  Akıllı Özellikler


  Sinematik Çekim Yapın


  Mavic Air 2, çarpıcı sonuçlar için güçlü bir kamerayı akıllı çekim modlarıyla birleştirir. Yaratıcı hava fotoğrafçılığı hiç bu kadar kolay olmamıştı


   


  FocusTrack


  Gökyüzünde Ustalaşın


  Profesyonel kalitede çekimler FocusTrack sayesinde zahmetsizdir. Bu kullanımı kolay akıllı izleme modu paketi, Active Track 3.0, Spotlight 2.0 ve İlgi Çekici Nokta 3.0'ı içerir ve yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanıza olanak tanır.


   


  8K Hyperlapse


  Zaman ve Hareket


  Mavic Air 2, 8K'da Hyperlapse'i destekleyerek özellikle çarpıcı çekimler için zaman ve mekanı çözmenizi sağlar. Hepsinden iyisi, bu çekimi karmaşık post-processing olmadan gerçekleştirebilirsiniz. Ücretsiz, Daire, Kurs Kilidi ve Yol Noktası modları arasından seçim yapın, çekim yerini seçin, gerisini DJI Fly uygulaması halleder


   


  QuickShots


  Hayal Gücü Basitleştirilmiş


  QuickShots ile otomatik olarak sinematik video klipler çekin. Sadece birkaç dokunuşla Mavic Air 2, profesyonel kalitede bir atış için karmaşık bir hava rotasını planlar ve uçurur. Başyapıtınızı doğrudan sosyal medyada paylaşabilmeniz için süper sezgisel Öykü şablonlarıyla müzik, efekt ve filtreler ekleyin.


   


  Uçuş ve Güvenlik


  Çarpıcı İçerik için Daha Güvenli Uçuş


   


  OcuSync 2.0


  Gökyüzü Sınır


  OcuSync 2.0, 10 km'ye kadar bir video iletim mesafesine sahiptir ve ayrıca doğrudan drone kamerasından 1080p FHD çözünürlüklü canlı akış sağlayabilir. Keşfetmek için daha fazla özgürlüğün ve bu


  mükemmel çekim için daha fazla netliğin tadını çıkarın . [3]


   


  2.4 / 5.8GHz Çift Frekans


  Güvenilir Sinyal,


  Akıcı Uçuş


  Mavic Air 2, 2.4 / 5.8GHz çift frekanslı iletişimi destekler ve gerçek zamanlı olarak en düşük parazit ile otomatik olarak en iyi kanala geçer. [4] Bu, uçağın zorlu ortamlarda parazit önleme yeteneğini önemli ölçüde geliştirerek uçuş güvenliğini artırır.


   


  Pil ve Uçuş


  Daha Uzun Uç


  34 dakikaya kadar etkileyici pil ömrü ile mükemmel çekim elde etmek için havada uzun süre kalın ve Spor modunda maksimum 68 km / s uçuş hızıyla destansı, hızlı tempolu çekimler yapın. [5]


   


  Engel kaldırma


  Daha Güvenli Uç


  Mavic Air 2, çevresini üç yönde algılar: ileri, geri ve aşağı. Yardımcı bir ışık görünürlüğü artırır ve engellerden kaçınmanın sağladığı ekstra güvenlik katmanı mümkün olanın sınırlarını zorlamak için idealdir.


   


  DJI Fly Uygulaması


  Zahmetsiz Düzenleme


  DJI Fly uygulaması kusursuz videolar oluşturmayı her zamankinden daha kolay hale getiriyor. DJI Mimo uygulamasından düzenleme paketini entegre ederek, saniyeler içinde profesyonel kompozisyonlar oluşturmak için manuel ayarlara, gelişmiş işlevlere ve sezgisel şablonlara erişim sağlar.


   


   


  Amiral gemisi özelliklerine sahip orta ölçekli bir drone olan DJI Mavic Air 2 Fly More Combo , katlanabilir ve taşınabilir bir çerçeve, üst düzey kamera sistemi ve hızlı bir şekilde uçmanızı sağlamak için bir dizi aksesuarı bir araya getiriyor. 3 eksenli gimbal, 8K Hyperlapse hızlandırılmış çekimler, 4K60 video, 240 fps ağır çekim 1080p video ve 48MP'ye kadar fotoğraf çekebilen 1/2 inçlik bir CMOS sensöre sahiptir. Buna ek olarak, hem fotoğraf hem de video çekilebilir Daha dinamik sonuçlar için HDR'de Tüm çekimleriniz 8 GB dahili depolama alanına ve 256 GB'a kadar isteğe bağlı SD kartlara kaydedilebilir.


   


  Tüm bu çarpıcı görüntüleri yakalamanıza yardımcı olmak, bir dizi yerleşik izleme teknolojisi ve akıllı engellerden kaçınmadır. FocusTrack, üç farklı izleme özelliğini, konuların izlenmesini ve önceden belirlenmiş uçuş yollarını takip etmeyi içeren yeteneklerle birleştirir. Gelişmiş Pilot Yardım Sistemleri 3.0 (APAS), 3D uzaydaki Mavic Air 2'nin ve kazayla çarpışmaları önlemek için insanlara ve nesnelere yakınlığının farkındadır. Ana Ekrana Dönüş (RTH) ve hassas iniş seçenekleri desteklenir, böylece çekimi bitirdiğinizde drone'yu kolayca ve güvenli bir şekilde alabilirsiniz.


   


  Sağlam 3500mAh pil, Mavic Air 2'yi aynı anda 34 dakikaya kadar uçurabilir. Havadayken, insansız hava aracını 43 km / s hıza kadar 11,5 mil uzakta uçabilirsiniz. Birlikte verilen uzaktan kumanda, uçuş telemetri verilerini ve drone'nun bağlı akıllı telefonunuzda gördüklerinin canlı bir görünümünü sağlamak için OcuSync 2.0 teknolojisini destekler. 6,2 mil uzaklığa kadar 1080p kalitesinde video iletebilir. Mavic Air 2, yaratıcı ve profesyonel kalitede havadan çekimlerle film yapımınızı genişletmek için ihtiyacınız olan araçları size sunuyor.


   


   


  FocusTrack


   


  ActiveTrack 3.0 : Bir hedefi engellerden kaçınırken takip eder ve kaybedilirse hedefleri yeniden belirleyebilir.


  Spotlight 2.0 : Kamerayı bir nesneye kilitlerken serbestçe uçun.


  POI 3.0 : Kamerayı ortada tutarken hedefin etrafında uçmak için otomatik bir yol oluşturur


   


   


  Hyperlapse Hızlandırılmış Çekim


   


  Tek bir dokunuşla, Mavic 2 Pro'nuzu Hyperlapse modunda çarpıcı hızlandırılmış çekimler yapmak, her şeyi otomatik olarak işlemek ve işlem sonrası zamandan tasarruf etmek için kullanabilirsiniz. Fotoğrafları aynı anda bir microSD kartta (dahil değildir) JPEG ve RAW olarak kaydedebilirsiniz. Hyperlapse çekimleri dört farklı mod ile yakalanabilir:


   


  Serbest : Mavic Air 2'yi tam bir özgürlükle istediğiniz yere taşıyın.


  Çember : Bir nesneye kilitleyin, Mavic Air 2 sürekli çekim yaparken onu çember içine alacaktır.


  CourseLock : Bu, gimbali bir nesneye kilitler, nesneye doğru ve yanından geçerken çerçeveyi tutmak için otomatik olarak döner.


  WayPoint: Tek bir zaman atlaması veya daha sonra birlikte düzenlemek üzere farklı zamanlarda birden fazla çekim için 3B alanda belirli, kaydedilebilir bir uçuş yolu (5 noktaya kadar) ayarlayın.

  DJİ MAVİC MİNİ FLY MORE COMBO
  DJİ MAVİC MİNİ FLY MORE COMBO
  30.800 PUAN

  Drone Ağırlığı: 0 - 499 gr

  Katlanabilme: Var

  Renk: Beyaz

  Türü: Kameralı

   

  GOLDMASTER DRAGON EL DRONU
  GOLDMASTER DRAGON EL DRONU
  5.100 PUAN
  TÜRKİYEDE İLK VE TEK ELDEN KUMANDALI DRONE!  HD Fotoğraf çekme ve video kaydetme (SD kart üzerine)  Kullanım süresi: 6-7 dk  Şarj süresi:60 -80 dk  Boyut:46,5*10,5*32,5 cm  Tek tuşla kalkış ve iniş özelliği  40 metreye kadar yükselme  Sağ ve sol yön karmaşasını engellemek için headless mode  LED ışıklı özel tasarım  360 mm kanat açıklığı  Ağırlık: 176 gr  SSGM drone ruhsatı gerektirmez.
  DJI Mavic Air Fly More Combo Drone Siyah
  DJI Mavic Air Fly More Combo Drone Siyah
  48.130 PUAN

  Bir mühendislik ve tasarım harikası olan Mavic Air, sizi maceraya götürüyor. Mavic serisinin en iyisini devralan bu ultra taşınabilir ve katlanabilir drone, üst düzey uçuş performansı ve işlevsellik sunuyor. 


   


  3 Eksenli Gimbal Kamera


  Mavic Air, açısal titreşim aralığı 0.005° 'ye düşürülmüş 3 eksenli bir mekanik gimbalın bulunduğu en taşınabilir DJI’ dır. Üçgen biçiminde yerleştirilen gimbal daha net çekimlere yardımcı olur.


   


  32 MP Panoramalar


  Yatay, Dikey ve 180 ° panoramalara ek olarak, Mavic Air kristal berraklığında 32 MP Küre panoramalar yaratmak için sadece sekiz saniyede 25 fotoğraf çekiyor.


  Birde bunları DJI Googles ile kapsamlı bir perspektiften izleyin.


   


  <