Scroll

PUANINA GÖRE

Diğer

 • grid
 • list
  GOLDMASTER PLATİN MİCRO FULL HD UYDU ALICISI
  GOLDMASTER PLATİN MİCRO FULL HD UYDU ALICISI
  1.230 PUAN  TKGS (Türksat Kanal Güncelleme Sistemi) 

  USB WIFI DESTEĞİ 

  Youtube 

  Hava durumu görüntüleme 

  2 adet USB girişi 

  Led Kumanda Alıcı Gözü 

  USB ile yazılım güncelleme USB ile MP3 dosyalarını oynatabilme 

  USB ile Resim oynatabilme USB ile Kayıt edebilme Video dosyalarını izleyebilme SRT formatındaki altyazı dosyalarını görüntüleyerek videolarınızı altyazılı olarak izleyebilme (AVI video formatı için geçerlidir) HDMI (High Definition Multimedia Interface) Çıkış 

  Favori listesi düzenleme Çok düzensiz elektrik değişimlerinden bile etkilenmeyen mükemmel besleme devresi 

  Çoklu dil desteği 

  Merkezi sistemlere mükemmel uyumda çalışabilme 

  Kolay ve kullanışlı menü dizaynı 

  Altyazı desteği

     GOLDMASTER RANGER PLUS FULL HD UYDU ALICISI
  GOLDMASTER RANGER PLUS FULL HD UYDU ALICISI
  1.440 PUAN  FULL HD Uydu Alıcısı;Günümüzde HD standardının girmediği ev kalmadı desek hata etmemiş oluruz.İşte GoldMaster HD uydu alıcısı da bu keyfi tamamlayabilmeniz için tasarlanan seçenekler arasında kendisini gösteriyor. 


  Tüm özellikleri kolayca yönetebileceğiniz bir uzaktan kumanda ile birlikte gelen FULL HD RANGER LCD TVlerinizde elde edeceğiniz yüksek kalite için HDMI görüntü arabirimini kullanabilirsiniz. 


  Mini Boyutlarda Kullanım Kalitesi ve TV Arkasına Asılarak Kullanılma Özelliği;TV arkasına yerleştirme aksesuarı ile birlikte bütün Tvlerin arkasına sorunsuz sabitlenebilir, sizlere sorunsuz TV izleme keyfi sunar. 


  Birden çok kaynağa bağlanıp tadını çıkartın;USB portuna takacağınız hafıza birimleri ile desteklenen formatlardaki videoları, resimleri izleyin, müzikleri dinleyin. 


  Hava durum bilgisi;Cihaz üzerindeki ethernet portu sayesinde, internet üzerinden hava durum bilgisini güncel olarak alabilirsiniz. 


  HDMI (High Defination Multimedia Interface) Çıkış;HDMI çıkış sayesinde, video ve ses sinyallerini TV’nize, ev sinemanıza ya da diğer dijital AV bileşenlerine tek kablo ile bağlayabilir ve daha kaliteli görüntü elde edebilirsiniz 


  Tek tek kanal aramayın, favorilerinize anında ulaşın;Favori listesi düzenleyebilme özelliği ile sürekli izlediğiniz, aynı ya da farklı türdeki kanalları listeleyin, tek tuşla listelerine ulaşın. 


  USB ile MP3 dosyalarını oynatabilme