Scroll

PUANINA GÖRE

Meyve Sıkacağı

 • grid
 • list
  Tefal Frutelia Plus Katı Meyve Sıkacağı - 350 W
  Tefal Frutelia Plus Katı Meyve Sıkacağı - 350 W
  4.800 PUAN
  Frutelia Plus Katı Meyve Sıkacağı - 350 W  Her gün kusursuz, sağlıklı ve lezzetli sonuçlar veren Frutelia Plus Katı Meyve Sıkacağı, son derece kolay şekilde taze meyve suları hazırlmanıza yardımcı olur. Geniş besleme borusu sayesinde, büyük parçaları veya tüm parçaları ekleyebilmenizi sağlarken, 350 W'lık güç, 2 kademeli hız ayarı kullanım kolaylığı sağlar. 950 ml’lik posa kabı her durum için mükemmel kapasiteyi sunarken, paslanmaz çelik filtre uzun süre dayanan performans sunar.  Ürün Özellikleri  Hızlı ve kolay sonuçlar için  Büyük parçalar veya bütün meyve parçalarını yerleştirmek için geniş besleme borusu sayesinde, lezzetleli, hızlı ve kolay meyve suları için mükemmel günlük meyve sıkacağı.  Kompakt tasarımı sayesinde maksimum rahatlığa ulaşın  Kolay saklama için tasarlanan kompakt tasarımı, daha az tezgah üstü alan kaplar ve günlük kullanımı son derece kolay hale getirir.  Temizlenmesi son derece kolaydır  Bulaşık makinasında yıkanabilen çıkarılabilir parçalar temizlik işlemini kolaylaştırır  Kolay kontrol ve yüksek performans  350W’luk güç, iki hız kontrolü ve herhangi bir bileşenin mükemmel şekilde kesilmesi, ezilmesi ve karıştırılması için darbe işlevi ile birlikte gelir.  Kullanışlı özelliği  950 ml posa kabı, her kullanım için idealdir, hem günlük kullanım için hem de misafirleriniz için.  Güvenli kullanım  İki ergonomik kolay kilitleme kolu, zahmetsiz taşıma sağlarken, kaymaz tasarımı sayesinde, kayma ve düşme riski olmadan tezgah üstünde rahatça kullanabilirsiniz.
  Master PS10 Meyve Sıkacağı
  Master PS20 Meyve Sıkacağı
  Master PS40 Meyve Sıkacağı
  Master PS30 Meyve Sıkacağı
  Arzum AR1060 Arzum Multivit Katı Meyve Sıkacağı
  Arzum AR1060 Arzum Multivit Katı Meyve Sıkacağı
  4.390 PUAN


  Geniş Ağız:Var
  Meyve Suyu Haznesi Kapasitesi:500 ml
  Posa Haznesi Kapasitesi:1600 ml
  Motor Gücü (W):400 W
  Hız Ayarı:Var


  SİNBO SJ-3143 KATI MEYVE SIKACAĞI
  SİNBO SJ-3143 KATI MEYVE SIKACAĞI
  1.900 PUAN
  Sinbo SJ -3143 Katı Meyve Sıkacağı
  Sinbo SJ -3143 Katı Meyve Sıkacağı istediğiniz her anda taze sıkılmış meyve suyunun vitamin katkısını sunar. Sağlıklı içecek alternatiflerinin başında gelen meyve ve sebze sularını pratik şekilde elde etmenizi sağlayan ürünün, kullanımı pratik ve temizlemesi kolaydır. Meyve suyuyla posayı ayıran mekanizması meyve suyu keyfinizi artırır.
  Sinbo Meyve Sıkacağıyla Vitamin Desteği
  Lezzetli ve sağlıklı içecek alternatiflerinin başında gelen meyve suları, tazeyken vitamin değerlerini korur. Vitaminler oksijenle temas etmeye başladığı andan itibaren oksitlenmeye maruz kalır ve değerlerini kaybeder. Sinbo meyve sıkacağı besin değeri en zengin andayken, taze sıkılmış bir şekilde, meyve ve sebze sularından ihtiyaç duyduğunuz besin değerlerini almanızı sağlar. Sindirimi kolay meyve ve sebze sularını bebeklerinizin beslenmesine ek gıda olarak da dahil edebilirsiniz.
  Sinbo Katı Meyve Sıkacağıyla Sağlık ve Lezzet Bir Arada
  Dayanıklı küçük ev aletlerinin değişmez markası Sinbo bu modelde paslanmaz çelik gövde, filtreyi bir arada kullanarak güç ve dayanıklılığı aynı potada eritir.
  Ayrılabilir parçalar, ürün temizliği için pratik bir çözüm sunar.
  Kauçuk ayakları ekstra sabitleme sağlayarak, sarsılmaların ve sıçramaların önüne geçer.
  65 mm geniş besleme tüpü, meyve ve sebzeleri doğramadan bütün olarak atmanıza imkân tanır. Bu şekilde hem hız kazanır, hem de meyve ve sebzenin bütün faydasını kullanabilirsiniz.
  1500 ml posa haznesi ve 500 ml meyve suyu kabı sayesinde ara temizlik gerektirmeden bir aileye yetecek meyve suyu sıkabilirsiniz.
  Ürün kullanıcı dostu olma özelliği taşır. Tek yapmanız gereken katı meyve ve sebzeleri aletin haznesine yerleştirip, iki güç ayarından birini seçmek ve üzerinden kapak ile hafifçe bastırmak. Sinbo katı meyve sıkacağını uzun süre kullanabilmek için dakikalarca çalıştırmamalısınız, arada küçük molalar vermeniz aletin ömrünü uzatır.