Scroll

PUANINA GÖRE

Meyve Sıkacağı

 • grid
 • list
  Master PS10 Meyve Sıkacağı
  Master PS20 Meyve Sıkacağı
  Master PS40 Meyve Sıkacağı
  Master PS30 Meyve Sıkacağı
  Arzum AR1060 Arzum Multivit Katı Meyve Sıkacağı
  Arzum AR1060 Arzum Multivit Katı Meyve Sıkacağı
  4.390 PUAN  Geniş Ağız:Var


  Meyve Suyu Haznesi Kapasitesi:500 ml


  Posa Haznesi Kapasitesi:1600 ml


  Motor Gücü (W):400 W


  Hız Ayarı:Var  SİNBO SJ-3143 KATI MEYVE SIKACAĞI
  SİNBO SJ-3143 KATI MEYVE SIKACAĞI
  1.900 PUAN


  Sinbo SJ -3143 Katı Meyve Sıkacağı


  Sinbo SJ -3143 Katı Meyve Sıkacağı istediğiniz her anda taze sıkılmış meyve suyunun vitamin katkısını sunar. Sağlıklı içecek alternatiflerinin başında gelen meyve ve sebze sularını pratik şekilde elde etmenizi sağlayan ürünün, kullanımı pratik ve temizlemesi kolaydır. Meyve suyuyla posayı ayıran mekanizması meyve suyu keyfinizi artırır.


  Sinbo Meyve Sıkacağıyla Vitamin Desteği


  Lezzetli ve sağlıklı içecek alternatiflerinin başında gelen meyve suları, tazeyken vitamin değerlerini korur. Vitaminler oksijenle temas etmeye başladığı andan itibaren oksitlenmeye maruz kalır ve değerlerini kaybeder. Sinbo meyve sıkacağı besin değeri en zengin andayken, taze sıkılmış bir şekilde, meyve ve sebze sularından ihtiyaç duyduğunuz besin değerlerini almanızı sağlar. Sindirimi kolay meyve ve sebze sularını bebeklerinizin beslenmesine ek gıda olarak da dahil edebilirsiniz.


  Sinbo Katı Meyve Sıkacağıyla Sağlık ve Lezzet Bir Arada


  Dayanıklı küçük ev aletlerinin değişmez markası Sinbo bu modelde paslanmaz çelik gövde, filtreyi bir arada kullanarak güç ve dayanıklılığı aynı potada eritir.


  Ayrılabilir parçalar, ürün temizliği için pratik bir çözüm sunar.


  Kauçuk ayakları ekstra sabitleme sağlayarak, sarsılmaların ve sıçramaların önüne geçer.


  65 mm geniş besleme tüpü, meyve ve sebzeleri doğramadan bütün olarak atmanıza imkân tanır. Bu şekilde hem hız kazanır, hem de meyve ve sebzenin bütün faydasını kullanabilirsiniz.


  1500 ml posa haznesi ve 500 ml meyve suyu kabı sayesinde ara temizlik gerektirmeden bir aileye yetecek meyve suyu sıkabilirsiniz.


  Ürün kullanıcı dostu olma özelliği taşır. Tek yapmanız gereken katı meyve ve sebzeleri aletin haznesine yerleştirip, iki güç ayarından birini seçmek ve üzerinden kapak ile hafifçe bastırmak. Sinbo katı meyve sıkacağını uzun süre kullanabilmek için dakikalarca çalıştırmamalısınız, arada küçük molalar vermeniz aletin ömrünü uzatır.