Scroll

PUANINA GÖRE

Çamaşır Makinesi

 • grid
 • list
  Arçelik 9143 Ycm 9 Kg Çamaşır Makinesi
  Arçelik 9143 Ycm 9 Kg Çamaşır Makinesi
  26.150 PUAN


  Genel Özellikler  Kapasite (kg) : 9  Maksimum Sıkma Devri (d/dk) : 1400  Su Girişi : Tek (soğuk)  Enerji Performansı : A+++ (-30%)  Program Sayısı : 16  Ürün Rengi : Beyaz     Performans  Yıllık Elektrik Tüketimi (kWh) : 152 kWh  Yıllık Su Tüketimi (L) : 11000 L  Ses Seviyesi-Yıkama/Sıkma (dB) : 52/74     Teknolojik Özellikler  AquaFusion : AquaFusion+  Deterjan Sistemi : Var  Motor Tipi : ProSmart™ Inverter  Elektronik Su Kontrol Sistemi : Var     Konfor & Güvenlik  Dinamik Rezistans : Var  Yan duvar Tipi : Sılent-Tech  Gösterge Tipi : Dijital  Elektronik Program Takip Göstergesi : Var  Kalan Zaman Göstergesi : Var  Zaman Programlama Özelliği : 0-24 saat  Su Taşma Emniyet Sistemi : Var  Dengesiz Yük Kontrolü : Var  Su Kesik İkazı : Var  Çocuk Kilidi : Var     Ölçüler  Ambalajsız Ağırlık (kg) : 75.0 kg  Ambalajsız Yükseklik (cm) : 84.0 cm  Ambalajsız genişlik (cm) : 60.0 cm  Ambalajsız Derinlik (cm) : 61.0 cm     Değerli Üyemiz; Talep etmiş olduğunuz ürün, teknik servis kurulumu gerektiren bir üründür. Ürününüzün kurulumunu ileriki bir tarihte yaptıracaksanız; ürünü hasarsız şekilde teslim aldıktan sonra kurulum tarihine kadar ürünü saklama koşullarından sorumlu olmaktasınız. Kurulum tarihinde üründe herhangi bir hasar v.b. sorun ile karşılaştığınızda üzülerek sorumlu olmayacağını belirtmek isteriz.


  LG F2J5TNP3W.ABWPLTK ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  LG F2J5TNP3W.ABWPLTK ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  18.980 PUAN
  (BEYAZ)8 kg Yıkama Kapasitesi-1200 Dev/Dk.-6 Motion Inverter Direct Drive Motor-10 Yıl Motor Garantisi- NFC Akıllı Telefon İletişimi-Hızlı Yıkama 30Dk
  LG F4J8FHP2W.ABWPLTK ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  LG F4J8FHP2W.ABWPLTK ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  31.020 PUAN


  BOYUTLAR: 600 x 610 x 850 mm (GxDxY)  True Steam ile Alerjenlerden Kurtulun  TrueSteam buhar teknolojisi; Anti-alerjik, en uygun sıcaklık; kontrolü ile giysilerdeki alerjenleri uzaklaştırır. Steam Refresh buharla tazeleme; deterjan kullanmadan 20 dk içerisinde tazeler. Kırışıklıkları azaltarak kokuları yokeder. Steam Softener buharla yumuşatma; yumuşatıcı kullanımına gerek kalmadan TrueSteam suyunu kullanır.  6 Motion DD ile Kumaşlar için  Optimal Yıkama  Bir yıkama programı seçin ve 6 Motion Direct Drive teknolojisi makinenin kazanını 6 farklı hareketle döndürerek yıkasın. Giysiler için ultra temizlik sağlarken, kumaşlara gereken özeni gösterir.  Inverter Direct Drive ile Daha Az Titreşim ve Ses  Çamaşır makinemize güç veren motor, direkt olarak kazana monte edilmiştir. Kayış ve kasnak düzeneği olmadığı için sarsıntı ve ses büyük ölçüde önlenmiştir. Teknolojimize güveniyoruz ve standart 10 yıl motor ve parça garantisi sunuyoruz.  Smart Diagnosis  LG'nin Smart Diagnosis sistemi bir teknisyen aramak zorunda kalmadan sorun çözme konusunda hızlı ve kolay bir yoldur. Sadece LG Müşteri Hizmetleri Yardım Hattını arayın ve telefonu cihazın yanına götürün. Ardından cihazınız sorunları birkaç saniye içinde tespit edip çözüm önerecek olan bilgisayarla bağlantı kuracaktır.  Durdurma ve Çamaşır Ekleme  Yıkama sırasında çamaşır koymayı unuttuğunuz takdirde, sadece "Pause" düğmesine basın ve küçük çoraplardan büyük ceketlere kadar her türlü çamaşırı ekleyin. Pamuklu, Karışık, Hassas, Hızlı14'ten hangisini seçerseniz seçin, yıkama sırasında kapak hemen (yaklaşık 3 saniye içinde) ** açılır*.  GENEL ÖZELLİKLER  Yıkama Kapasitesi: 9 Kg  Kurutma Kapasitesi: 6 Kg  Maksimum Sıkma Devri (Devir/Dakika): 1400 Dev/Dk  6 Motion Inverter Direct Drive Motor  10 Yıl Motor Garantisi  Buharlı Yıkama TrueSteam  TrueSteam Buharla Tazeleme  WiFi Kablosuz Uzaktan Bağlantı  Wifi Yeni Yıkama Programı İndirme


  LG F4J8JHP2W.ABWPLTK ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  LG F4J8JHP2W.ABWPLTK ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  33.290 PUAN

  BOYUTLAR: 600 x 610 x 850 mm (GxDxY)  True Steam ile Alerjenlerden Kurtulun


  TrueSteam buhar teknolojisi; Anti-alerjik, en uygun sıcaklık; kontrolü ile giysilerdeki alerjenleri uzaklaştırır. Steam Refresh buharla tazeleme; deterjan kullanmadan 20 dk içerisinde tazeler. Kırışıklıkları azaltarak kokuları yokeder. Steam Softener buharla yumuşatma; yumuşatıcı kullanımına gerek kalmadan TrueSteam suyunu kullanır.


  6 Motion DD ile Kumaşlar için


  Optimal Yıkama


  Bir yıkama programı seçin ve 6 Motion Direct Drive teknolojisi makinenin kazanını 6 farklı hareketle döndürerek yıkasın. Giysiler için ultra temizlik sağlarken, kumaşlara gereken özeni gösterir.


  Inverter Direct Drive ile Daha Az Titreşim ve Ses


  Çamaşır makinemize güç veren motor, direkt olarak kazana monte edilmiştir. Kayış ve kasnak düzeneği olmadığı için sarsıntı ve ses büyük ölçüde önlenmiştir. Teknolojimize güveniyoruz ve standart 10 yıl motor ve parça garantisi sunuyoruz.


  Smart Diagnosis™


  LG'nin Smart Diagnosis™ sistemi bir teknisyen aramak zorunda kalmadan sorun çözme konusunda hızlı ve kolay bir yoldur. Sadece LG Müşteri Hizmetleri Yardım Hattını arayın ve telefonu cihazın yanına götürün. Ardından cihazınız sorunları birkaç saniye içinde tespit edip çözüm önerecek olan bilgisayarla bağlantı kuracaktır.


  Durdurma ve Çamaşır Ekleme


  Yıkama sırasında çamaşır koymayı unuttuğunuz takdirde, sadece "Pause" düğmesine basın ve küçük çoraplardan büyük ceketlere kadar her türlü çamaşırı ekleyin. Pamuklu, Karışık, Hassas, Hızlı14'ten hangisini seçerseniz seçin, yıkama sırasında kapak hemen (yaklaşık 3 saniye içinde)** açılır*.


  GENEL ÖZELLİKLER


  Yıkama Kapasitesi: 10.5 Kg
  Kurutma Kapasitesi: 7 Kg  Maksimum Sıkma Devri (Devir/Dakika): 1400 Dev/Dk
  6 Motion Inverter Direct Drive Motor


  10 Yıl Motor Garantisi
  Buharlı Yıkama  TrueSteam™  TrueSteam™ Buharla Tazeleme
  WiFi Kablosuz Uzaktan Bağlantı
  LG F4J9JSP2T.ASSPLTK ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  LG F4J9JSP2T.ASSPLTK ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  29.510 PUAN


  BOYUTLAR: 600 x 610 x 850 mm (GxDxY)  HIZLI VE TEMİZ YIKAMA  Turbowash yıkama sürelerini önemli ölçüde kısaltır, enerji tasarrufu sağlar ve çamaşırları daha iyi temizler. Suyu yaklaşık 120 saniye boyunca kumaşın üzerine doğrudan püskürtür ve halihazırda iyi performansa sahip olan durulama programlarını daha da verimli hale getirir.  TURBOWASH  Verimliliği  LG TurboWash normal bir yıkama programını yalnızca 59 dakikaya indirmektedir. Artı olarak, TurboWash enerji maliyetlerini keserek, elektrik tüketimini ?15'e kadar ve su tüketimini? 40'a kadar azaltmaktadır. Çamaşırlarınızı daha kısa sürede yıkayın ve su ve elektrikten tasarruf edin.  True Steam ile Alerjenlerden Kurtulun  TrueSteam buhar teknolojisi; Anti-alerjik, en uygun sıcaklık; kontrolü ile giysilerdeki alerjenleri uzaklaştırır. Steam Refresh buharla tazeleme; deterjan kullanmadan 20 dk içerisinde tazeler. Kırışıklıkları azaltarak kokuları yokeder. Steam Softener buharla yumuşatma; yumuşatıcı kullanımına gerek kalmadan TrueSteam suyunu kullanır.  6 Motion DD ile Kumaşlar için  Optimal Yıkama  Bir yıkama programı seçin ve 6 Motion Direct Drive teknolojisi makinenin kazanını 6 farklı hareketle döndürerek yıkasın. Giysiler için ultra temizlik sağlarken, kumaşlara gereken özeni gösterir.  Inverter Direct Drive ile Daha Az Titreşim ve Ses  Çamaşır makinemize güç veren motor, direkt olarak kazana monte edilmiştir. Kayış ve kasnak düzeneği olmadığı için sarsıntı ve ses büyük ölçüde önlenmiştir. Teknolojimize güveniyoruz ve standart 10 yıl motor ve parça garantisi sunuyoruz.  Smart Diagnosis  LG'nin Smart Diagnosis sistemi bir teknisyen aramak zorunda kalmadan sorun çözme konusunda hızlı ve kolay bir yoldur. Sadece LG Müşteri Hizmetleri Yardım Hattını arayın ve telefonu cihazın yanına götürün. Ardından cihazınız sorunları birkaç saniye içinde tespit edip çözüm önerecek olan bilgisayarla bağlantı kuracaktır.  Durdurma ve Çamaşır Ekleme  Yıkama sırasında çamaşır koymayı unuttuğunuz takdirde, sadece "Pause" düğmesine basın ve küçük çoraplardan büyük ceketlere kadar her türlü çamaşırı ekleyin. Pamuklu, Karışık, Hassas, Hızlı14'ten hangisini seçerseniz seçin, yıkama sırasında kapak hemen (yaklaşık 3 saniye içinde) ** açılır*.  GENEL ÖZELLİKLER  Yıkama Kapasitesi: 10 Kg  Maksimum Sıkma Devri (Devir/Dakika) : 1400 Dev/Dk  6 Motion Inverter Direct Drive Motor


  LG FH4U2VFNP3.ABWPLTK ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  LG FH4U2VFNP3.ABWPLTK ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  19.740 PUAN


  Dayanıklı yapısı ve ergonomik tasarımı sayesinde uzun yıllar kullanım kolaylığı sağlayan LG FH4U2VFNP3 A+++ 9 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesinde bulunan Smart Diagnosis teknolojisi sayesinde artık yaşadığınız teknik aksaklıkları daha kolay çözebiliyorsunuz. Makinenizden kaynaklanan sorunları LG Müşteri Hizmetleri Yardım hattına bağlanarak kısa süre içerisinde çözüme kavuşturmanız mümkün oluyor.
   
  Hızlı ve Eskisinden Daha Temiz Yıkama İçin Turbo Wash
   
  Enerji tasarrufu sağlayan Turbowash teknolojisi, yıkama esnasında harcanan elektrik miktarını önemli ölçüde azaltıyor ve çamaşırlarınızın daya iyi bir şekilde temizlenmesine imkan tanıyor. 120 saniye boyunca suyu çamaşırların üzerine püskürten bu program sayesinde kumaş aralarında kalan deterjan ve kimyasal artıklarından eskisinden çok daha kısa süre içerisinde kurtulabiliyorsunuz. Normal yıkama programını sadece 59 dakikada tamamlayan hızlı yıkama özelliği ile LG FH4U2VFNP3 A+++ 9 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi elektrik tüketimini %15,  su tüketimini de %40 oranında azaltarak aile bütçenize katkıda bulunmayı hedefliyor.
   
  Çamaşır Unutma Derdine Son: Durdur ve Ekle
   
  Yıkama esnasında çamaşır makinesine koymayı unuttuğunuz çamaşırları artık dert etmenize gerek kalmıyor. LG FH4U2VFNP3 A+++ 9 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi, sahip olduğu "Durdur ve Ekle" özelliği sayesinde bu sorununuzu ortadan kaldırıyor. Bu özelliğin keyfini sürmek için yalnızca "Pause" düğmesine basmanız yeterli oluyor.
   
  Inverter Direct Drive Teknolojisi ile Daha Az Ses
   
  Üstün Direct Drive teknolojisi ile donatılmış olan LG FH4U2VFNP3 A+++ 9 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi, eski makinelerde yer alan kayış ve makara sistemine sahip olmadığı için emsallerinden daha sessiz çalışıyor.
   
  LG F2J5TNP7S.AESPLTK ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  LG F2J5TNP7S.AESPLTK ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  19.740 PUAN
  (GÜMÜŞ)8 kg Yıkama Kapasitesi-1200 Dev/Dk.-6 Motion Inverter Direct Drive Motor-10 Yıl Motor Garantisi- NFC Akıllı Telefon İletişimi-Hızlı Yıkama 30Dk
  LG F4J8FHP2S.AESPLTK ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  LG F4J8FHP2S.AESPLTK ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  31.780 PUAN  LG F4J8FHP2S A+++ 9 kg yıkama / 6 kg kurutma kapasiteli 1400 devir çamaşır makinesi, 2 farklı teknolojiyi bir araya getirerek tüketiciler için son derece cazip bir alternatif sunmuş oluyor. A+++ enerji sınıfı kurutmalı çamaşır makinesi, %40 oranında enerji tasarrufu sağlayarak enerji verimliliği konusunda da maksimum fayda sağlamayı başarıyor. Çok yönlü yapısı ve akıllı özellikleri sayesinde kullanım konforu bakımından oldukça başarılı sonuçlar sergileyen çamaşır makinesi, sınıfının en çok tercih edilen modelleri arasında yer alıyor. Kullanıcı ev dışında olduğunda akıllı telefonu vasıtasıyla Wi-Fi kablosuz bağlantı desteği bulunan LG çamaşır makinesine bağlanabiliyor ve yıkama durumu ve süresiyle ilgili bilgi alabiliyor.

  Güçlü Yıkama ve Kurutma Performansı

  • LG’nin yenilikçi bir anlayışla tasarlamış olduğu Inverter Direct Drive motoru, kayış ve kasnak düzeneklerini devre dışı bırakıyor. Direkt şekilde kazana monte edilmiş olan motor, sarsıntıyı en düşük seviyeye indiriyor ve son derece sessiz bir çalışma gerçekleştiriyor.

  • True Steam buhar teknolojisi, kıyafetlere ideal seviyede sıcaklık uygulayarak alerjenleri uzaklaştırıyor ve alerjisi olan kullanıcılar için bir kurtarıcı görevi üstleniyor. Steam Refresh özelliği, kıyafetleri deterjan kullanmadan buhar teknolojisiyle sadece 20 dakika içerisinde tazelemeye yarıyor. Aynı zamanda kırışıklıkları da azaltıyor. Steam Softener özelliği, yumuşatıcı kullanmadan kıyafetleri buhar teknolojisiyle yumuşatıyor.

  • 6 Motion Direct Drive teknolojisi, kullanıcılara filtreleme, çalkalama ve dövme özellikleriyle güçlü yıkama, döndürme, çitileme ve hassas çevirme özellikleriyle hassas yıkama yapma şansı veriyor. Üstün teknoloji, makinenin kazanının 6 farklı hareketle yıkama yapmasını ve kıyafetlerin derinlemesine temizlenmesini sağlıyor.

  • Durdurma ve Çamaşır Ekleme özelliği, unutulan ya da çamaşır makinesi çalıştırıldıktan sonra kirlenen çamaşırların

  Bosch WAT2849XTR Çamaşır Makinası
  Bosch WAT2849XTR Çamaşır Makinası
  26.980 PUAN
  Bosch WAT2849XTR 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

  Bosch WAT2849XTR 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi hem aradığınız eksiksiz temizliği sunuyor hem de çocuk kilidi, su akış sensörü, çok katlı su koruması ve köpük ikaz özellikleriyle güveninizi kazanıyor. Siz çamaşırlarınızın yıkanma işlemine göre hayatınızı şekillendirmeden o size uyum sağlayarak yaşama kolaylık katıyor. Program durumunu gösteren büyük LED paneli sayesinde istediğiniz sıcaklık seçimini yapabiliyor; gerekli durumlarda seçtiğiniz programı 24 saate kadar gecikmeli başlatabiliyorsunuz. Kalan süreyi yakından takip edebiliyor ve enerji tüketim göstergesiyle tüm detaylardan haberdar olabiliyorsunuz. Program bitiminde duyacağınız ses sinyali ve sıvı deterjan seçenler için ayrıcalık sağlayan sıvı deterjan ayracı gibi özellikler, aradığınızdan daha fazlasını bulduğunuzu gösteren detaylar oluyor. ActiveWater™Plus özelliği ise su tüketimine özenle dikkat ediyor ve doğayı koruyor. Metal kapı menteşesinden özel tasarımlı ve çelik görünümlü mıknatıslı kapağına kadar da her anlamda estetik algınızı biraz daha yukarı taşıyabiliyorsunuz. Bosch WAT2849XTR 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi ile su ve enerjiden en iyi şekilde tasarruf edebilip, tüm çamaşır türleri ve çamaşır miktarları için en iyi sonuçları alabiliyorsunuz.

  Sessiz ve Uzun Ömürlü Kullanıcı Deneyimi

  • "Reload Yeniden Yükleme Fonksiyonu" sayesinde unutulan veya son dakika çıkan çamaşırlar, başlamış olan programa dahil edilebiliyor. Mevcut program durdurulup çamaşırlar eklendikten sonra program, kaldığı yerden çalışmaya devam ediyor. Böylece tüm çamaşırlarınız ertelenmeden eksiksiz yıkanıyor.

  • "EcoSilence Drive" olarak adlandırılan uzun ömürlü sessiz motor özelliği, size aradığınız sessiz ve dayanıklı bir kullanıcı deneyimini yaşatıyor. Sağlamlığı ile güveninizi kazanırken gürültü kirliliğinin de önüne geçmiş oluyor.

  • 24 saate kadar ertelenebilen gecikmeli başlatma özelliği, zamanı nasıl değerlendireceğinizi size bırakıyor. Mükemmel temizlik için kendinizden ve zamanınızdan ödün vermenize gerek kalıyor. Cihaz, her zaman size uyum sağlıyor.

  • "VarioPerfect" ile s&

  Altus AL-7100DS Çamaşır Makinesi
  Altus AL-7100DS Çamaşır Makinesi
  14.590 PUAN


   
  Ürün Rengi :Gri
  Kapasite (kg) (ÇM) :7.0 
  Enerji Sınıfı :A+++
  Program Sayısı: 15
  Max. Sıkma Devri (rpm): 1000 
  Su Girişi :Tek (soğuk)
  Yıllık enerji tüketimi (AE_c) (kWh) :173 kWh
  Yıllık Su Tüketimi (AW_c) (l) :9899 L
  Motor Tipi :Universal
  Çocuk Kilidi :Var
  Dengesiz Yük Kontrolü :Var 
  Top sistemi :Var
  Otomatik Su Ayarlama Sistemi :Var 
  Elektronik tipi (2) :Digital Display
  Kalan Zaman Göstergesi :Var
  Ses Seviyesi- Yıkama/Sıkma (dB): 62/75
  Taşma Emniyeti: Var 
  Tambur Deseni :Standart
  Yan duvar Tipi: S Tipi
  Zaman Geciktirme: 0-19h
  Nikel Isıtıcı :Var
  Ağırlık :62.0 kg
  Derinlik :55.0 cm
  Yükseklik :84.0 cm
  Genişlik :60.0 cm


  Altus AL-8100D Çamaşır Makinesi
  Altus AL-8100D Çamaşır Makinesi
  15.610 PUAN


  Ürün Rengi :Beyaz
  Kapasite (kg) (ÇM) :8.0 
  Enerji Sınıfı :A+++
  Program Sayısı :15
  Max. Sıkma Devri (rpm) :1000 
  Su Girişi :Tek (soğuk)
  Yıllık enerji tüketimi (AE_c) (kWh): 195 kWh
  Yıllık Su Tüketimi (AW_c) (l): 10559 L
  Motor Tipi :Universal
  Çocuk Kilidi :Var
  Dengesiz Yük Kontrolü: Var 
  Top sistemi :Var
  Otomatik Su Ayarlama Sistemi :Var 
  Elektronik tipi (2) :Digital Display
  Kalan Zaman Göstergesi :Var
  Ses Seviyesi- Yıkama/Sıkma (dB) :62/74
  Taşma Emniyeti :Var 
  Tambur Deseni: Standart
  Yan duvar Tipi :S Tipi
  Zaman Geciktirme :0-19h
  Nikel Isıtıcı :Var
  Ağırlık :71.0 kg
  Derinlik: 59.0 cm
  Yükseklik: 84.0 cm
  Genişlik: 60.0 cm
   


  Altus AL-7100D Çamaşır Makinesi
  Altus AL-7100D Çamaşır Makinesi
  13.650 PUAN


  Ürün Rengi :Beyaz
  Kapasite (kg) (ÇM) :7.0 
  Enerji Sınıfı :A+++
  Program Sayısı :15
  Max. Sıkma Devri (rpm) :1000 
  Su Girişi :Tek (soğuk)
  Yıllık enerji tüketimi (AE_c) (kWh) :173 kWh
  Yıllık Su Tüketimi (AW_c) (l) :9899 L
  Motor Tipi :Universal
  Çocuk Kilidi :Var
  Dengesiz Yük Kontrolü :Var 
  Top sistemi :Var
  Otomatik Su Ayarlama Sistemi :Var 
  Elektronik tipi (2) :Digital Display
  Kalan Zaman Göstergesi: Var
  Ses Seviyesi- Yıkama/Sıkma (dB) :62/75
  Taşma Emniyeti: Var 
  Tambur Deseni :Standart
  Yan duvar Tipi :S Tipi
  Zaman Geciktirme :0-19h
  Nikel Isıtıcı :Var
  Ağırlık: 63.0 kg
  Derinlik :55.0 cm
  Yükseklik :84.0 cm
  Genişlik :60.0 cm


  Arçelik 9123 Ycm 9 Kg Çamaşır Makinesi
  Arçelik 9123 Ycm 9 Kg Çamaşır Makinesi
  23.840 PUAN


  Marka Arçelik
  Enerji Sınıfı A+++
  Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır; aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır.
  Kullanım Şekli Solo
  Maksimum Devir Hızı 1200 Devir
  Renk Beyaz
  Su Girişi Tek
  Üretici Arçelik
  Yıkama Kapasitesi 9 kg
  Yıkama Sınıfı A  Değerli Üyemiz; Talep etmiş olduğunuz ürün, teknik servis kurulumu gerektiren bir üründür. Ürününüzün kurulumunu ileriki bir tarihte yaptıracaksanız; ürünü hasarsız şekilde teslim aldıktan sonra kurulum tarihine kadar ürünü saklama koşullarından sorumlu olmaktasınız. Kurulum tarihinde üründe herhangi bir hasar v.b. sorun ile karşılaştığınızda üzülerek sorumlu olmayacağını belirtmek isteriz.  Arçelik 10143 CMK 10 Kg 14000 Devir Çamaşır Makinesi
  Arçelik 10143 CMK 10 Kg 14000 Devir Çamaşır Makinesi
  38.650 PUAN


  Genel Özellikler
  Kapasite (kg) 10
  Maksimum Sıkma Devri (d/dk) 1400
  Su Girişi Tek (soğuk)
  Enerji Performansı A+++ (-10%)
  Program Sayısı 16
  Ürün Rengi Beyaz
  Performans
  Yıllık Elektrik Tüketimi (kWh) 209 kWh
  Yıllık Su Tüketimi (L) 11440 L
  Ses Seviyesi-Yıkama/Sıkma (dB) 54/74
  Teknolojik Özellikler
  AquaFusion Var
  Deterjan Sistemi Var
  Buhar Var
  Motor Tipi ProSmart™ Inverter
  Elektronik Su Kontrol Sistemi Var
  Konfor & Güvenlik
  Woolmark Var
  Dinamik Rezistans Var
  Yan duvar Tipi Sılent-Tech
  Gösterge Tipi Geniş LCD
  Elektronik Program Takip Göstergesi Var
  Kalan Zaman Göstergesi Var
  Zaman Programlama Özelliği 0-24 saat
  Su Taşma Emniyet Sistemi Var
  Dengesiz Yük Kontrolü Var
  Su Kesik İkazı Var
  Çocuk Kilidi Var


  Arçelik 8103 YP 8 Kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi
  Arçelik 8103 YP 8 Kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi
  20.960 PUAN
  Teknik Özellikler
   
  Ürün Serisi: Piano
  Kapasite: 8 Kg
  Maksimum Sıkma Devri: 1000 d/dk
  Su Girişi: Tek (soğuk)
  Enerji Performansı: A+++ (-40%)
  Program Sayısı: 16
  Ürün Rengi: Gri
  Deterjan Sistemi: Var
  Motor Tipi: ProSmart™ Inverter
  Elektronik Su Kontrol Sistemi: Var
  Dinamik Rezistans: Var
  Yan duvar Tipi: Sılent-Tech
  Gösterge Tipi: Dijital
  Elektronik Program Takip Göstergesi: Var
  Kalan Zaman Göstergesi: Var
  Zaman Programlama Özelliği: 0-24 saat
  Su Taşma Emniyet Sistemi: Var
  Dengesiz Yük Kontrolü: Var
  Su Kesik İkazı: Var
  Çocuk Kilidi: Var
   

     Arçelik 9103 YPS 9 Kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi
  Arçelik 9103 YPS 9 Kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi
  25.100 PUAN
  Teknik Özellikler
   
  Ürün Serisi: Piano
  Kapasite: 9 Kg
  Maksimum Sıkma Devri: 1000 d/dk
  Su Girişi: Tek (soğuk)
  Enerji Performansı: A+++ (-20%)
  Program Sayısı: 16
  Ürün Rengi: Gri
  Program-1: Pamuklu
  Program-2: Sentetik
  Program-3: Gömlek
  Program-4: Koyu Renkliler / Kot
  Program-5: Günlük Hızlı Yıkama
  Program-6: Karma
  Program-7: Kazan temizleme
  Program-8: Sıkma Pompa
  Program-9: Pamuklu Eko
  Program-10: Hijyen+
  Program-11: Hassas
  Program-12: Yünlü
  Program-13: Perde
  Program-14: Yorgan
  Program-15: Elde yıkama
  Program-16: Durulama
  Deterjan Sistemi: Var
  Elektronik Su Kontrol Sistemi: Var
  Dinamik Rezistans: Var
  Yan duvar Tipi: Sılent-Tech
  Gösterge Tipi: Dijital
  Elektronik Program Takip Göstergesi: Var
  Kalan Zaman Göstergesi: Var
  Zaman Programlama Özelliği: 0-24 saat
  Su Taşma Emniyet Sistemi: Var
  Dengesiz Yük Kontrolü: Var
  Su Kesik İkazı: Var
  Çocuk Kilidi: Var
   

   

  Arçelik 10143 YCM 10 Kg 14000 Devir Çamaşır Makinesi
  Arçelik 10143 YCM 10 Kg 14000 Devir Çamaşır Makinesi
  26.880 PUAN


  Genel Özellikler
  Kapasite (kg) 10
  Maksimum Sıkma Devri (d/dk) 1400
  Su Girişi Tek (soğuk)
  Enerji Performansı A+++ (-20%)
  Program Sayısı 16
  Ürün Rengi Beyaz
  Performans
  Yıllık Elektrik Tüketimi (kWh) 191 kWh
  Yıllık Su Tüketimi (L) 11000 L
  Ses Seviyesi-Yıkama/Sıkma (dB) 54/76
  Teknolojik Özellikler
  Deterjan Sistemi Var
  Buhar Yok
  Sıvı Deterjan Dozajlama Sistemi Yok
  Yük sensörü Yok
  Durulama sensörü Yok
  Motor Tipi Atlas 32mm
  Elektronik Su Kontrol Sistemi Var
  Konfor & Güvenlik
  Woolmark Var
  Dinamik Rezistans Var
  Yan duvar Tipi S Tipi
  Elektronik Program Takip Göstergesi Var
  Kir Seviyesi Seçimi Yok
  Kalan Zaman Göstergesi Var
  Zaman Programlama Özelliği 0-24h
  İç Aydınlatma Yok
  Su Taşma Emniyet Sistemi Var
  Dengesiz Yük Kontrolü Var
  Su Kesik İkazı Var
  Çocuk Kilidi Var
  Ölçüler
  Ambalajsız Ağırlık (kg) 78.0 kg
  Ambalajsız Yükseklik (cm)
  Arçelik 8103 YPS 8 Kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi
  Arçelik 8103 YPS 8 Kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi
  21.970 PUAN


  Teknik Özellikler
   
  Ürün Serisi: Piano
  Kapasite: 8 Kg
  Maksimum Sıkma Devri: 1000 d/dk
  Su Girişi: Tek (soğuk)
  Enerji Performansı: A+++ (-40%)
  Program Sayısı: 16
  Ürün Rengi: Gri
  Deterjan Sistemi: Var
  Motor Tipi: ProSmart™ Inverter
  Elektronik Su Kontrol Sistemi: Var
  Dinamik Rezistans: Var
  Yan duvar Tipi: Sılent-Tech
  Gösterge Tipi: Dijital
  Elektronik Program Takip Göstergesi: Var
  Kalan Zaman Göstergesi: Var
  Zaman Programlama Özelliği: 0-24 saat
  Su Taşma Emniyet Sistemi: Var
  Dengesiz Yük Kontrolü: Var
  Su Kesik İkazı: Var
  Çocuk Kilidi: Var
   
     Arçelik 8145 YK Kurutmalı Çamaşır Makinesi
  Arçelik 8145 YK Kurutmalı Çamaşır Makinesi
  27.730 PUAN


  Genel Özellikler
  Kapasite (Kg) 8
  Kurutma Kapasitesi (kg) 5
  Su Girişi Tek (soğuk)
  Enerji Performansı A
  Ürün Rengi Beyaz
  Program Sayısı 16
  Ürün Tipi Solo
  Konfor & Güvenlik
  Dinamik Rezistans Var
  Yan duvar Tipi Silent Tech
  Program Takip Göstergesi Var
  Kalan Zaman Göstergesi Var
  Dengesiz Yük Kontrolü Var
  Taşma Emniyeti Var
  Sıvı Deterjan Kabı Var
  Çocuk Kilidi Var
  Performans
  Su Tüketimi (Yıkama & Kurutma) 78 L
  Yıkama Performansı A
  Teknolojik Özellikler
  Kurutma Teknolojisi Su Yoğuşturmalı
  Deterjan Sistemi Var
  Yük sensörü Yok
  Tambur Deseni Özel Tasarım Tambur
  Elektronik Su Kontrol Sistemi Var
  Programlar
  Program Sayısı 16
  Ölçüler
  Ambalajsız Ağırlık (kg) 70.0 kg
  Ambalajsız Yükseklik (cm) 84.0 cm
  Ambalajsız Derinlik (cm) 54.0 cm
  Ambalajsız genişlik (cm) 60.0 cm


  Arçelik 9103 YP 9 Kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi
  Arçelik 9103 YP 9 Kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi
  23.590 PUAN  Teknik Özellikler

   
  Ürün Serisi: Piano
  Kapasite: 9 Kg
  Maksimum Sıkma Devri: 1000 d/dk
  Su Girişi: Tek (soğuk)
  Enerji Performansı: A+++ (-20%)
  Program Sayısı: 16
  Ürün Rengi: Beyaz
  AquaFusion: AquaFusion+
  Deterjan Sistemi: Var
  Motor Tipi: ProSmart™ Inverter
  Elektronik Su Kontrol Sistemi: Var
  Dinamik Rezistans: Var
  Yan duvar Tipi: Sılent-Tech
  Gösterge Tipi: Dijital
  Elektronik Program Takip Göstergesi: Var
  Kalan Zaman Göstergesi: Var
  Zaman Programlama Özelliği: 0-24 saat
  Su Taşma Emniyet Sistemi: Var
  Dengesiz Yük Kontrolü: Var
  Su Kesik İkazı: Var
  Çocuk Kilidi: Var
   


  Beko BK 10141 E Çamaşır Makinesi
  Beko BK 10141 E Çamaşır Makinesi
  33.670 PUAN  Genel Özellikler

  Ürün Rengi Beyaz
  Kapasite (kg) 10
  Enerji Performansı A+++ (-10%)
  Program Sayısı 16
  Maksimum Sıkma Devri 1400
  Su Girişi Tek
  Tüketim Bilgileri
  Yıllık Elektrik tüketimi (kWh)(220 Yıkama) 209 kWh
  Yıllık Su Tüketimi (L)(220 Yıkama) 11440 L
  Ölçüler
  Ambalajsız Ağırlık (kg) 78.0 kg
  Ambalajsız Yükseklik (cm) 84.0 cm
  Ambalajsız genişlik (cm) 60.0 cm
  Ambalajsız Derinlik (cm) 60.0 cm
  Diğer
  Su Jeti Var 
  Buhar Var
  Çocuk Kilidi Var
  Dengesiz Yük Kontrolü Var
  Deterjan Sistemi Var 
  Hı Tech rezistans Var 
  Elektronik Su Kontrol Sistemi Var
  Kalan Zaman Göstergesi Var
  Ses Seviyesi-Yıkama/Sıkma (dB) 54/74
  Su Taşma Emniyet Sistemi Var
  Tambur Deseni Özel tasarım tambur
  Yan duvar Tipi Sılent-Tech 
  Zaman Programlama Özelliği 0-24h
  Woolmark Var
   


  Beko BK 10141 EY Çamaşır Makinesi
  Beko BK 10141 EY Çamaşır Makinesi
  23.980 PUAN


  Genel Özellikler
  Ürün Rengi Beyaz
  Kapasite (kg) 10
  Enerji Performansı A+++ (-20%)
  Program Sayısı 16
  Maksimum Sıkma Devri 1400
  Su Girişi Tek
  Tüketim Bilgileri
  Yıllık Elektrik tüketimi (kWh)(220 Yıkama) 191 kWh
  Yıllık Su Tüketimi (L)(220 Yıkama) 11000 L
  Ölçüler
  Ambalajsız Ağırlık (kg) 76.0 kg
  Ambalajsız Yükseklik (cm) 84.0 cm
  Ambalajsız genişlik (cm) 60.0 cm
  Ambalajsız Derinlik (cm) 60.0 cm
  Diğer
  Çocuk Kilidi Var
  Dengesiz Yük Kontrolü Var
  Deterjan Sistemi Var 
  Hı Tech rezistans Var 
  Elektronik Su Kontrol Sistemi Var
  Kalan Zaman Göstergesi Var
  Ses Seviyesi-Yıkama/Sıkma (dB) 54/76
  Su Taşma Emniyet Sistemi Var
  Tambur Deseni Özel tasarım tambur
  Yan duvar Tipi Sılent-Tech 
  Zaman Programlama Özelliği 0-24h
  Woolmark Var
   


  Beko BK 9101 EY Çamaşır Makinesi
  Beko BK 9101 EY Çamaşır Makinesi
  21.730 PUAN


  Genel Özellikler
  Ürün Rengi Beyaz
  Kapasite (kg) 9
  Enerji Performansı A+++ (-20%)
  Program Sayısı 16
  Maksimum Sıkma Devri 1000
  Su Girişi Tek
  Tüketim Bilgileri
  Yıllık Elektrik tüketimi (kWh)(220 Yıkama) 173 kWh
  Yıllık Su Tüketimi (L)(220 Yıkama) 10780 L
  Ölçüler
  Ambalajsız Ağırlık (kg) 69.0 kg
  Ambalajsız Yükseklik (cm) 84.0 cm
  Ambalajsız genişlik (cm) 60.0 cm
  Ambalajsız Derinlik (cm) 60.0 cm
  Diğer
  Çocuk Kilidi Var
  Dengesiz Yük Kontrolü Var
  Deterjan Sistemi Var 
  Hı Tech rezistans Var 
  Elektronik Su Kontrol Sistemi Var
  Kalan Zaman Göstergesi Var
  Ses Seviyesi-Yıkama/Sıkma (dB) 54/74
  Su Taşma Emniyet Sistemi Var
  Tambur Deseni Özel tasarım tambur
  Yan duvar Tipi Sılent-Tech 
  Zaman Programlama Özelliği 0-24h
   


  Beko BK 9101 EYS Çamaşır Makinesi
  Beko BK 9101 EYS Çamaşır Makinesi
  22.250 PUAN


  Genel Özellikler
  Ürün Rengi Gri
  Kapasite (kg) 9
  Enerji Performansı A+++ (-20%)
  Program Sayısı 16
  Maksimum Sıkma Devri 1000
  Su Girişi Tek
  Tüketim Bilgileri
  Yıllık Elektrik tüketimi (kWh)(220 Yıkama) 173 kWh
  Yıllık Su Tüketimi (L)(220 Yıkama) 10780 L
  Ölçüler
  Ambalajsız Ağırlık (kg) 69.0 kg
  Ambalajsız Yükseklik (cm) 84.0 cm
  Ambalajsız genişlik (cm) 60.0 cm
  Ambalajsız Derinlik (cm) 60.0 cm
  Diğer
  Çocuk Kilidi Var
  Dengesiz Yük Kontrolü Var
  Deterjan Sistemi Var 
  Hı Tech rezistans Var 
  Elektronik Su Kontrol Sistemi Var
  Kalan Zaman Göstergesi Var
  Ses Seviyesi-Yıkama/Sıkma (dB) 54/74
  Su Taşma Emniyet Sistemi Var
  Tambur Deseni Özel tasarım tambur
  Yan duvar Tipi Sılent-Tech 
  Zaman Programlama Özelliği 0-24h
   


  Beko WD 854 YK Kurutmalı Çamaşır Makinesi
  Beko WD 854 YK Kurutmalı Çamaşır Makinesi
  27.670 PUAN


  Genel Özellikler
  Ürün Rengi Beyaz
  Kapasite (Kg) 8.0
  Enerji Performansı A
  Kurutma Teknolojisi Su Yoğuşturmalı
  Kurutm Kapasitesi (kg) 5.0
  Su Girişi Tek (soğuk)
  Yıkama Performansı A
  Ölçüler
  Ambalajsız Ağırlık (kg) 71.0 kg
  Ambalajsız Yükseklik (cm) 84.0 cm
  Ambalajsız Derinlik (cm) 54.0 cm
  Ambalajsız genişlik (cm) 60.0 cm
  Diğer
  Eko Deterjan Sistemi Var
  Elektronik Su Kontrol Sistemi Var
  Çocuk Kilidi Var
  Hı Tech rezistans Var 
  Max. Sıkma Devri 1400
  Tambur Deseni Aquawave tambur 
  Yan duvar Tipi Özel yan duvar
  Dengesiz Yük Kontrolü Var
  Kalan Zaman Göstergesi Var
   


  Arçelik 9146 Yk Kurutmalı Çamaşır Makinesı
  Arçelik 9146 Yk Kurutmalı Çamaşır Makinesı
  37.570 PUAN
  Genel Özellikler
  Dengesiz Yük Kontrolü Var
  Elektronik Su Kontrol Sistemi Var
  Kurutma Teknolojisi Hava Yoğuşturmalı
  Zaman Programlama Var
  Su Girişi Tek (soğuk)

  Teknik Bilgiler
  Ürün Renk Beyaz
  Güvenlik ve Performans
  Enerji Performansı A
  Kapasite (Kg) 9
  Çocuk Kilidi Var
  Kurutma Seviyesi (kg) 6
  Maksimum Sıkma Devri (d/d) 1400
  Yıkama Performansı A
  Program ve Fonksiyonları
  Program Sayısı 16
  Program-1 Hızlı 14
  Program-2 Antiallerjik+
  Program-3 6Kg Yıka & 6Kg Kurut
  Program-4 Yıka & Giy

  Değerli Üyemiz; Talep etmiş olduğunuz ürün, teknik servis kurulumu gerektiren bir üründür. Ürününüzün kurulumunu ileriki bir tarihte yaptıracaksanız; ürünü hasarsız şekilde teslim aldıktan sonra kurulum tarihine kadar ürünü saklama koşullarından sorumlu olmaktasınız. Kurulum tarihinde üründe herhangi bir hasar v.b. sorun ile karşılaştığınızda üzülerek sorumlu olmayacağını belirtmek isteriz.
  SİEMENS WM14W560TR ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  SİEMENS WM14W560TR ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  30.710 PUAN

  En sık karşılaşılan 4 leke için; özel leke çıkarma programı.

  10 yıl garantili IQdrive motor ile sessiz, yüksek verimli yıkama performansı sağlanıyor.

  speedPerfect seçeneği ile %65'e varan zaman tasarrufu sağlayıp, mükemmel yıkama sonuçları elde edin.

  Spor ve outdoor kıyafetler için özel programlar.

  Güç Tüketimi

  9 kg

  Enerji Verimlilik Sınıfı: A+++

  Devir sayısı: 1400 dev./dak.

  Programlar

  Özel Programlar: , Koyu renk çamaşırlar, Gömlek/Bluz, Süper kısa 15', Outdoor, Mix, Yünlüler, Hassas/İpek

  Konfor/Güvenlik

  Tambur Temizleme, hatırlatma fonksiyonu ile

  Özel tasarımlı, çelik görünümlü mıknatıslı kapak

  Yeniden yükleme fonksiyonu

  10 yıl garantili iQdrive motor

  BEKO WD 964 YK KURUTMALI ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  BEKO WD 964 YK KURUTMALI ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  38.110 PUAN

  Ürün Rengi: Beyaz

  Kapasite (Kg): 9

  Enerji Performansı :A

  Kurutma Teknolojisi :Hava Yoğuşturmalı

  Kurutm Kapasitesi (kg): 6

  Su Girişi :Tek (soğuk)

  Yıkama Performansı: A

  Su jeti :Var

  Eko Deterjan Sistemi :Var

  Elektronik Su Kontrol Sistemi :Var

  Çocuk Kilidi :Var

  Hı Tech rezistans :Var

  Max. Sıkma Devri:1400

  Tambur Deseni :Aquawave tambur

  Değerli Üyemiz; Talep etmiş olduğunuz ürün, teknik servis kurulumu gerektiren bir üründür. Ürününüzün kurulumunu ileriki bir tarihte yaptıracaksanız; ürünü hasarsız şekilde teslim aldıktan sonra kurulum tarihine kadar ürünü saklama koşullarından sorumlu olmaktasınız. Kurulum tarihinde üründe herhangi bir hasar v.b. sorun ile karşılaştığınızda üzülerek sorumlu olmayacağını belirtmek isteriz.