Scroll

PUANINA GÖRE

Vücut Bakım Ürünleri

 • grid
 • list
  Burberry Mr. Burberry Deodorant Stick 75 gr - Erkek Deo Stick
  Burberry Mr. Burberry Deodorant Stick 75 gr - Erkek Deo Stick
  1.560 PUAN


  Burberry Mr. Burberry Deodorant Stick 75 gr - Erkek Deo Stick  Klasik ama çağdaş; sofistike ve şehvetli.  Kalitesi, işçiliği,tarzı ve zamansz cazibesi ile trençkottan ilham alan yeni erkek parfümü  Burberry Mr. Burberry Deodorant Stick  İngiliz parfümerisinin klasik kokularını beklenmedik içeriklerle birleştirerek Londra'nın özünü ve anılarını yakalar.  Ferah ve özenle hazırlanmış üst notasında canlı, taze greyfurt, vetiver ve dumanlı guaiac ağacından oluşan baştan çıkarıcı alt notalar ile kesiliyor.  Şehvetli, bitkisel ve odunsu.  Üst nota : Greyfurt, tarhun otu, kakule  Kalp nota: Huş ağacı yaprağı, muskat yağı, sedir ağacı  Alt notalar : Vetiver, guaiac ağacı,sandal ağacı

  Estee Lauder Sumptuous Knockout Mascara - Siyah
  Estee Lauder Sumptuous Knockout Mascara - Siyah
  1.220 PUAN


  Estee Lauder Sumptuous Knockout Mascara - Siyah Maskara (Defining Lift and Fan Mascara)  Kirpiklerinizi kaldırarak tek tek ayrılmasını sağlar.  Özel tasarlanan fiber fırçası, kirpiklerinizi baştan sona biçimlendirir.  Yeni formülü sayesinde ekstra uzunluk ve ekstra hacim verir.  Zengin içerikleriyle ipeksi bir görünüm elde edebilirsiniz.

  Moschino Funny Shower Gel 200 ml - Duş Jeli
  Moschino Funny Shower Gel 200 ml - Duş Jeli
  1.650 PUAN
  Moschino Funny!  Moschino tarafından sunulan, özgür, yenilikçi, ve genç bayanlara özel tasarlanan bu muhteşem koku 2007 sonunda başlatıldı. Genç kızlar için çiçek ve meyveli , zinde bir koku. Kompozisyon kırmızı frenk üzümü, baharatlı turuncu ve pembe biber ile açılır. Yeşil çay, yasemin şakayık ve menekşe ile yerleşir. Sedir, amber ve misk ile birleşerek, genç, enerjik ve asla tesadüf olmayan cazibesini tamamlar.
  Roc Anti-Cellulite Micro-Actif Concentre 150 ml
  Roc Anti-Cellulite Micro-Actif Concentre 150 ml
  700 PUAN


  Roc Anti-Cellulite Micro-Actif Concentre 150 ml - Selülite Karşı Bakım Kremi ( YENİ )  Roc Laboratuvarları portakal kabuğu görüntüsünü yenmek için yüksek performanslı yeni nesil bir formül geliştirdi. Bu Anti-selülit aktif mikrodalga.


  İçerdikleri lipolitik ve yağları uzaklaştıran genel bir incelme için nemlendirici maddeler, yavaş yavaş selülit görünümünü azaltmak ve kalıcı bir iyileşme için hedef bölgeye en verimli olacak şekilde etki eder.  OPTİMUM ÇÖZÜM İÇİN ÇALIŞMA ANTİ-CELLULITE MICRO-AKTIF  Bu formüller bunların non-alerjik ve dermatolojik olarak tanınırlar. Yüz bakımı, vücut bakımı ve güneş bakım Roc Tüm cilt tipleri için tasarlanmıştır. Marka incelme ve selülit problemlerinde ise son derece etkili ürünler sunmaktadır. Bugün, Roc laboratuvarları kadınlar için umut verici yeni bir tedavi hazırladı.    Bu, tüm vücut üzerinde farklı aşamalarda Anti-selülit aktif mikro-davranmaktadır.  ANTI-SELÜLİT AKTİF MİKRO-EYLEMLER  Bu tedavi hücreleri, aşırı yağları destocks Drenaj ve kaldırı , aynı zamanda, bu yağ hücreleri içeren yağ hücrelerini yakar. Daha sonra deri ve THPE pürüzsüz sayesinde doldurur. Son olarak, bu hidratlar ruscogenin adlandırılan aktif kullanılarak cilt görüntüsü düzelir. Bu tedavi sadece bu eylem forskolin ve karnitin ile takviye edilmiştir. 28 gün içinde selülit görüntüsünde % 65  kadar azaltmak için yoğun mikro kafein içerir. Zaten selülit ile Anti-selülit aktif mikro-süreçleri tüm alanlarda, aynı zamanda selülit başlangıcı veya nüks önlemede etkilidir. BünyesindeTaze bir koku barındırır, konsantre formülü nazikçe uygulanır ve derhal metabolizmayı harekete geçirir.   ANTİ-SELÜLİT AKTİF-MİKRO SONUÇLARI  Hafifçe vurarak ve masajla uygulamak selilitli bölgede çok daha kısa sürede sonuç alma konusunda etkilidir. Cilt daha iyi görünümlü ve daha az selülit vardır çünkü sonuçlar, sadece birkaç gün sonra farkedilmeye başlanır. Ayrıca cilt hızla esneklik ve sıkılığını da geri kazanır. En iyi sonuç için, sabah akşam tercihen duştan sonra uygulanır.

  Bu mikro-dolaşımı sıkıştırma eşliğinde yağ depolama, derinin görüntü değiştirmesiyle kendinibelli eder..

  Lancaster Oil Free Milky Spray SPF30 Güneş Losyonu - Sprey
  Lancaster Oil Free Milky Spray SPF30 Güneş Losyonu - Sprey
  1.350 PUAN


  CİLT TİPLERİ : Tüm cilt tipleri için uygundur.


  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ: Efsanevi altın bronzluğuyla  güneşin keyfini çıkarın. Cildinize saygı gösterin.

  Lancester Güneş Uzmanı ile korumayı ikiye katlayın, hazzı ikiye katlayın.

  -Çifte Koruma: Yenilikçi formülündeki, verimli UVA/UVB filtreleri ve güçlü RPF anti-oksidan kompleksi ile yaşlanmayı etkileyen serbest radikalleri 80% oranında engeller.

  -İçeriğindeki patentli; Bronzluk Hızlandırıcı Kompleks dayanıklı ve altın bir bronzluk sağlar.

  Siyah yulaf, Soya lesitin ve Maya içerir.

   Hafif, yağsız vücut sütü spreyi (orta dereceli güneş korumalı) cildi sulayarak nemlendiriyor. Yaşlanma karşıtı özel içeriği ile cildi yatıştırır, esnekleştirir ve  

  zindelik kazandırır.

  Sonuç: Daha uzun süre kalıcı altın bronzluğunda yumuşak ve esnek bir cilt.


  SAĞLADIĞI AVANTAJLAR: Uzun süre yüksek dayanıklılığa sahip koruma sağlar.         

  Dermatolojik olarak test edilmiştir. RPF (Serbest Radikal Koruyucu) testi yapılmıştır.


  ÜRÜN KULLANIMI: Güneşe çıkmadan önce tüm  vücudunuza uygulayınız. Az miktarda uygulama koruma seviyesini azaltacaktır. Korumayı sürdürmek için, yüzdükten ve kurulandıktan sonra, veya uzun süre güneşte kaldığınızda, uygulamayı sıklıkla tekrarlayınız. Suya dayanıkldır.