Scroll

PUANINA GÖRE

Vücut Bakım Ürünleri

 • grid
 • list
  Estee Lauder Sumptuous Bold Volume Lifting Mascara - Siyah
  Estee Lauder Sumptuous Bold Volume Lifting Mascara - Siyah
  1.260 PUAN


  Estee Lauder Sumptuous Bold Volume Lifting Mascara - Siyah  Kirpiklerinizi kaldırarak tek tek ayrılmasını sağlar.  Özel tasarlanan fiber fırçası, kirpiklerinizi baştan sona biçimlendirir.  Yeni formülü sayesinde ekstra uzunluk ve ekstra hacim verir.  Zengin içerikleriyle ipeksi bir görünüm elde edebilirsiniz.

  Shiseido Antiperspirant Stick Deo 40ML
  Shiseido Antiperspirant Stick Deo 40ML
  1.540 PUAN
  Gün boyunca kuru bir etki bırakarak rahat hissetmenizi sağlar. Bakteri ve mantar oluşumunu önler.
  Shiseido Perfect Mascara Volume BR602 8ml
  Shiseido Perfect Mascara Volume BR602 8ml
  1.150 PUAN

  Shiseido Perfect Mascara Full Defining Volume BR602 8ml - Kahverengi Dolgunlaştırıcı Rimel


  Mükemmel bakışlara sahip olmanın yeni tanımı Shieseido Perfect Mascara Full Definition,daha dolgun kirpikler..


  İçerdiği bitki özleri ile gözlerinize zarar vermeyen formülü ile kullanımı rahat siyah maskara.

  Estee Lauder Sumptuous Knockout Mascara - Siyah
  Estee Lauder Sumptuous Knockout Mascara - Siyah
  1.260 PUAN


  Estee Lauder Sumptuous Knockout Mascara - Siyah Maskara (Defining Lift and Fan Mascara)  Kirpiklerinizi kaldırarak tek tek ayrılmasını sağlar.  Özel tasarlanan fiber fırçası, kirpiklerinizi baştan sona biçimlendirir.  Yeni formülü sayesinde ekstra uzunluk ve ekstra hacim verir.  Zengin içerikleriyle ipeksi bir görünüm elde edebilirsiniz.

  Estee Lauder Sumptuous Mascara - Siyah
  Estee Lauder Sumptuous Mascara - Siyah
  1.260 PUAN


  Estee Lauder Sumptuous Mascara No 01 Black - Maskara (Infinite Daring Length + Volume Mascara)  Sonsuzluğa uzanan çarpıcı kirpikler...  Özel olarak tasarlanan fiberler ile kirpiklerinize mükemmel derece hacim ve şekil kazandırmaya yardımcı olur.  Fiberler, kirpiklere etki ederek maskaranın kurumasını ve hapsedilmesini sağlar.  Genişletilmiş tarağı, şekillendirip kirpiklerini eşit şekilde ayırarak hacim kazandırmayı hedefler.  Estee Lauder Sumptuous Mascara çekici ve sonsuza uzanan kirpikler elde etmenize imkan verir.

  Shiseido Perfect Mascara Defining Volume+ BR602 8ml
  Shiseido Perfect Mascara Defining Volume+ BR602 8ml
  680 PUAN

  Shiseido Perfect Mascara Defining  Volume+ BR602 8ml - Kahverengi Dolgunlaştırıcı Rimel


  Hacim, Uzunluk, Parlaklık


  Tüm gün güzel bir bitiş.


  Kanıtlanmış bulaşmayan formül.Ilık suda kolayca çıkarılır.


  Dermatolojik ve oftomolojik testlerden geçmiştir.

  ROC DERMATOLOGİC ENYDRİAL CREME HYDRATENTE 40 ML - NEMLENDİRİCİ
  ROC DERMATOLOGİC ENYDRİAL CREME HYDRATENTE 40 ML - NEMLENDİRİCİ
  430 PUAN


  Roc Dermatologic Enydrial Creme Hydratente 40 ml - Yüz Nemlendiricisi  CİLT TİPi:İklimsel ve yapısal faktörlerden kaynaklanan çok kuru ciltlerde kullanılır.


  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

  Gliserin, Shea Butter, Panthenol, Allentoin, E Vitamini, Silikonlar, Çinko ve Bakır glukonatlar ve yoğun nemlendiriciler içerir.Alerji riskini en aza indirgenecek şekilde formüle edilmiştir.Parfüm içermez.

  SAĞLADIĞI AVANTAJLAR:

  Hafif ve yağsız formülü ile cildin üst katmanlarını nemlendirir ve bu nemi uzun süre korur.İçerdiği gliserin ve shea butter sayesinde  cildin kaybettiği nemi geri  kazanmasına neden olan lipidik bileşenleri sağlar.Vazelin ile epidermisin aşırı nem kaybını önler.Saf E vitamini sayesinde cildi dış etkenlere karşı  korur.

  ÜRÜN KULLANIMI:

  Yüz ve boyun bölgesine uygulanır.

  ROC DERMATOLOGİC ENYDRİAL LAİT HYDRATANT CORPS 200 ML
  ROC DERMATOLOGİC ENYDRİAL LAİT HYDRATANT CORPS 200 ML
  500 PUAN


  Roc Dermatologic Enydrial Lait Hydratant Corps 200 ml- Vücut Nemlendiricisi  CİLT TİPİ: İklimsel ve yapısal faktörlerden kaynaklanan çok kuru ciltlerde  kullanılır.


  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ: Gliserin, Shea Butter, Panthenol, Allentoin, E Vitamini, Silikonlar, Çinko ve Bakır glukonatlar ve yoğun nemlendiriciler içerir.Alerji riskini en aza indirgenecek şekilde formüle edilmiştir.Parfüm içermez.

  SAĞLADIĞI AVANTAJLARI: Hafif ve yağsız formülü ile cildin üst katmanlarını nemlendirir ve bu nemi uzun süre korur.İçerdiği gliserin ve shea butter sayesinde  cildin kaybettiği nemi geri kazandıran  lipidik bileşenleri sağlar. Vazelin ile epidermisin aşırı nem kaybını önler. Saf E vitamini sayesinde cildi dış etkenlerine karşı korur.

  ÜRÜN KULLANIMI:Vücudun kuru bölgelerine günde iki kez uygulanır.

  Roc Pro-Cleanse Extra Hassas Temizleyici Yüz Yıkama Jeli 200 ml
  Roc Pro-Cleanse Extra Hassas Temizleyici Yüz Yıkama Jeli 200 ml
  550 PUAN


  Roc Pro-Cleanse Gel Nettoyant Extra-Doux - Extra Hassas Temizleyici Yüz Yıkama Jeli 200 ml  Cilt Tipi :  Özellikle hassas dahil tüm cilt tipleri için uygundur.


  Ürün Özellikleri : Sabun ve parfüm içermez. Saf ve Transparan jel.  Hipoalerjeniktir. ( Alerji riskini minimize edecek şekilde formüle edilmiştir. )  Sağladığı Avantajlar : Hassas ciltleri bile nazikçe temizler.  Ürün Kullanımı : Sabah ve/veya Akşam olmak üzere ve gerektikçe günlük 1-2 defa kullanılır.  Elinizde köpürtünüz, yüzünüze nazikçe mesaj yaparak uygulayınız ve su ile durulayınız. 

  Roc Pro-Define Sıkılaştırıcı Yoğun Bakım Kremi 50 ml
  Roc Pro-Define Sıkılaştırıcı Yoğun Bakım Kremi 50 ml
  1.000 PUAN


   Roc Pro-Define Anti Sagging Firming Cream - Sarkma Karşıtı ve Sıkılaştırıcı Yoğun Bakım Kremi 50 ml   Cilt Tipi :  Tüm Cilt Tipleri


  Ürün Özellikleri : Zengin ve besleyici formülü kolayca emilir.  Sağladığı Avantajlar : Cildin sıkılaşmasına, yüz kontürünün ( kozmetik lifting etkisi ) yeniden şekillenmesine ve sarkmayı önlemeye yardımcı olur.  Ürün Kullanımı : Sabah veya Akşam olmak üzere günlük kullanılır.    

  Roc Pro-Preserve Anti-Dryness Kuruluk Karşıtı Bakım Kremi 50 ml
  Roc Pro-Preserve Anti-Dryness Kuruluk Karşıtı Bakım Kremi 50 ml
  1.000 PUAN


  Roc Pro-Preserve Anti-Drynes Protecting Cream Rich Kuruluk Karşıtı Koruyucu Bakım Kremi 50 ml  Cilt Tipi :  Özellikle hassas ve kuru ciltler için geliştirilmiştir.


  Ürün Özellikleri : Zenginleştirilmiş ve yatıştırıcı formülü kolayca emilir.  Sağladığı Avantajlar : Cildi besler, düzeltir ve cildin nemini korur, parfüm içermez.  Ürün Kullanımı : Sabah ve Akşam olmak üzere günlük kullanılır. 

  Moschino Funny Shower Gel 200 ml - Duş Jeli
  Moschino Funny Shower Gel 200 ml - Duş Jeli
  1.710 PUAN
  Moschino Funny!  Moschino tarafından sunulan, özgür, yenilikçi, ve genç bayanlara özel tasarlanan bu muhteşem koku 2007 sonunda başlatıldı. Genç kızlar için çiçek ve meyveli , zinde bir koku. Kompozisyon kırmızı frenk üzümü, baharatlı turuncu ve pembe biber ile açılır. Yeşil çay, yasemin şakayık ve menekşe ile yerleşir. Sedir, amber ve misk ile birleşerek, genç, enerjik ve asla tesadüf olmayan cazibesini tamamlar.
  Shiseido Revitalizing Body Emulsion 200ml - Vücut Emülsiyonu
  Shiseido Revitalizing Body Emulsion 200ml - Vücut Emülsiyonu
  3.230 PUAN

  CİLT TİPİ: Tüm cilt tipleri için uygundur.


  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ: Revitalizing Body Emulsion esnek ve ışıltılı bir cildin desteklenmesi için özel olarak tasarlanmış olan, ipeksi bir pürüzsüzlüğe sahip nemlendirici vücut emulsiyonudur. İçeriğinde cildin nem metabolizmasını arttıran kayısı yağı, ayrıca bio-hiyaluronik asit yer alır. Kan dolaşımını düzenleyen ve metabolizmayı geliştiren Mikro Dolaşımı Arttırıcı Kompleks ve cildin su metabolizmasını arttıran Lotus çiçeği elementi cilde pürüzsüz görünüm kazandırır.


  SAĞLADIĞI AVANTAJLAR: Revitalizing Body Emulsion ideal nemlendirici ve arındırıcı etkileri, besleyici madde karışımı, hoş bir doku ve rahatlatıcı bir koku ile zenginleştirilmiştir. Cilde sıkılık ve ışıltı sağlar. Dermatolojik testten geçmiştir.


  ÜRÜN KULLANIMI: Duş sonrası veya ihtiyaç halinde vücudunuza nazik bir masaj yaparak uygulayın.  Roc Pro-Cica Extra-Repairing Onarıcı Bakım Kremi 50 ml
  Roc Pro-Cica Extra-Repairing Onarıcı Bakım Kremi 50 ml
  1.000 PUAN


  Roc Pro-Cica Extra-Repairing Recovery Balm - Extra Onarıcı Balsam 50 ml  Cilt Tipi :  Özellikle hassas ve kuru & kuruluk nedeniyle yıpranmış ciltler için geliştirilmiştir.


  Ürün Özellikleri : Zenginleştirilmiş ve kolayca sürülebilen formülü kolayca emilir.  Hipoalerjeniktir. ( Alerji riskini minimize edecek şekilde formüle edilmiştir. )  Sağladığı Avantajlar : Cildi onarır ve rahatlatır, cildin nemini korur, parfüm içermez.  Cerrahi müdahale  ( hafif yüzeysel müdahale ) öncesi ve sonrası kullanım ile cildin rahatlamasını sağlar.  Ürün Kullanımı : Sabah ve Akşam olmak üzere ve gerektikçe günlük 2-4 defa kullanılır.

  Roc Anti-Cellulite Micro-Actif Concentre 150 ml
  Roc Anti-Cellulite Micro-Actif Concentre 150 ml
  630 PUAN


  Roc Anti-Cellulite Micro-Actif Concentre 150 ml - Selülite Karşı Bakım Kremi ( YENİ )  Roc Laboratuvarları portakal kabuğu görüntüsünü yenmek için yüksek performanslı yeni nesil bir formül geliştirdi. Bu Anti-selülit aktif mikrodalga.


  İçerdikleri lipolitik ve yağları uzaklaştıran genel bir incelme için nemlendirici maddeler, yavaş yavaş selülit görünümünü azaltmak ve kalıcı bir iyileşme için hedef bölgeye en verimli olacak şekilde etki eder.  OPTİMUM ÇÖZÜM İÇİN ÇALIŞMA ANTİ-CELLULITE MICRO-AKTIF  Bu formüller bunların non-alerjik ve dermatolojik olarak tanınırlar. Yüz bakımı, vücut bakımı ve güneş bakım Roc Tüm cilt tipleri için tasarlanmıştır. Marka incelme ve selülit problemlerinde ise son derece etkili ürünler sunmaktadır. Bugün, Roc laboratuvarları kadınlar için umut verici yeni bir tedavi hazırladı.    Bu, tüm vücut üzerinde farklı aşamalarda Anti-selülit aktif mikro-davranmaktadır.  ANTI-SELÜLİT AKTİF MİKRO-EYLEMLER  Bu tedavi hücreleri, aşırı yağları destocks Drenaj ve kaldırı , aynı zamanda, bu yağ hücreleri içeren yağ hücrelerini yakar. Daha sonra deri ve THPE pürüzsüz sayesinde doldurur. Son olarak, bu hidratlar ruscogenin adlandırılan aktif kullanılarak cilt görüntüsü düzelir. Bu tedavi sadece bu eylem forskolin ve karnitin ile takviye edilmiştir. 28 gün içinde selülit görüntüsünde % 65  kadar azaltmak için yoğun mikro kafein içerir. Zaten selülit ile Anti-selülit aktif mikro-süreçleri tüm alanlarda, aynı zamanda selülit başlangıcı veya nüks önlemede etkilidir. BünyesindeTaze bir koku barındırır, konsantre formülü nazikçe uygulanır ve derhal metabolizmayı harekete geçirir.   ANTİ-SELÜLİT AKTİF-MİKRO SONUÇLARI  Hafifçe vurarak ve masajla uygulamak selilitli bölgede çok daha kısa sürede sonuç alma konusunda etkilidir. Cilt daha iyi görünümlü ve daha az selülit vardır çünkü sonuçlar, sadece birkaç gün sonra farkedilmeye başlanır. Ayrıca cilt hızla esneklik ve sıkılığını da geri kazanır. En iyi sonuç için, sabah akşam tercihen duştan sonra uygulanır.

  Bu mikro-dolaşımı sıkıştırma eşliğinde yağ depolama, derinin görüntü değiştirmesiyle kendinibelli eder..

  Lancaster Oil Free Milky Spray SPF30 Güneş Losyonu - Sprey
  Lancaster Oil Free Milky Spray SPF30 Güneş Losyonu - Sprey
  1.400 PUAN


  CİLT TİPLERİ : Tüm cilt tipleri için uygundur.


  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ: Efsanevi altın bronzluğuyla  güneşin keyfini çıkarın. Cildinize saygı gösterin.

  Lancester Güneş Uzmanı ile korumayı ikiye katlayın, hazzı ikiye katlayın.

  -Çifte Koruma: Yenilikçi formülündeki, verimli UVA/UVB filtreleri ve güçlü RPF anti-oksidan kompleksi ile yaşlanmayı etkileyen serbest radikalleri 80% oranında engeller.

  -İçeriğindeki patentli; Bronzluk Hızlandırıcı Kompleks dayanıklı ve altın bir bronzluk sağlar.

  Siyah yulaf, Soya lesitin ve Maya içerir.

   Hafif, yağsız vücut sütü spreyi (orta dereceli güneş korumalı) cildi sulayarak nemlendiriyor. Yaşlanma karşıtı özel içeriği ile cildi yatıştırır, esnekleştirir ve  

  zindelik kazandırır.

  Sonuç: Daha uzun süre kalıcı altın bronzluğunda yumuşak ve esnek bir cilt.


  SAĞLADIĞI AVANTAJLAR: Uzun süre yüksek dayanıklılığa sahip koruma sağlar.         

  Dermatolojik olarak test edilmiştir. RPF (Serbest Radikal Koruyucu) testi yapılmıştır.


  ÜRÜN KULLANIMI: Güneşe çıkmadan önce tüm  vücudunuza uygulayınız. Az miktarda uygulama koruma seviyesini azaltacaktır. Korumayı sürdürmek için, yüzdükten ve kurulandıktan sonra, veya uzun süre güneşte kaldığınızda, uygulamayı sıklıkla tekrarlayınız. Suya dayanıkldır.