Scroll

PUANINA GÖRE

Bulaşık Makinesi

 • grid
 • list
  SIEMENS SN258I06JT A+++ 8 program Bulaşık Mak.
  SIEMENS SN258I06JT A+++ 8 program Bulaşık Mak.
  31.850 PUAN

  Kapasite: 13 kişilik


  Enerji sınıfı: A+++


  Test referans programı: Eko 50°C. Yıllık ortalama 280 yıkamada 234 kWh enerji tüketimi


  Eko 50°C programında: enerji tüketimi 0.82 kWh


  Off modunda enerji tüketimi: 0.5 W / 0.5 W


  ?Eko 50 programında yıllık su tüketim değeri: 2660 litre (standart: 280 yıkama). Gerçek tüketim kullanıma bağlı olarak değişebilir.


  Eko 50 programında su tüketimi: 9.5 l


  Kurutma performansı: A


  Bu bilgiler ?Eko 50 programı için geçerlidir. Bu programda normal seviyede kirlenmiş bulaşıklar enerji ve su tüketimi açısından en verimli şekilde yıkanır.


  Eko 50 program süresi: 235 dakika


  Otomatik kapanma öncesi süre: 0 dakika


  Ses seviyesi:46 dB(A) re 1 pW


  Gece programındaki ses seviyesi: 43(A) re 1 pW


  Sıcak su girişine bağlandığında enerji tüketimi: Eko 50 programında: 0.7 kWh


  Su Tüketim Aralığı: Auto 45-65°C programı için su tüketim değeri: Bulaşıkların kirlilik derecesine göre 7lt ve üstü.


  8 program: Auto 65-75 °C, Auto 45-65 °C,


  Eko 50 °C, Chef 50 °C, GLAS 40 °C, Hızlı 65 °C, Hızlı 45 °C, Ön Yıkama


  Genişlik : 600 mm , Yükseklik : 845 mm


  Montaj Tipi : Tezgah Altı


  Güç : 2400 W


   

  LG DFB512FW BULAŞIK MAKİNESİ
  LG DFB512FW BULAŞIK MAKİNESİ
  21.050 PUAN

  Ergonomik ve dayanıklı yapısı ile yüksek enerji tasarrufu sağlayan LG DFB512FW A++ 2 Programlı Bulaşık Makinesi, bu özellikleri sayesinde kullanıcısına uzun yıllar kullanım olanağı sağlıyor. LG DFB512FW A++ 2 Programlı Bulaşık Makinesi'nde yer alan Smart Diagnosis (Akıllı Teşhis) teknolojisinin yardımı ile artık yaşadığınız teknik problemleri daha kolay ve çabuk bir şekilde çözme avantajı elde edeceksiniz. Ürününüzden kaynaklanan teknik aksaklıkları ya da donanımsal sorunları, teknik personel arama zahmetine girmeden LG Müşteri Hizmetleri Yardım hattıyla iletişime geçerek kısa süre içerisinde çözüme kavuşturmanız mümkün hale geliyor.


   


  LG Teknolojisinin Sunduğu Kolaylıklar


   


  Sade ve zarif yapısıyla her mutfağa uyum sağlıyor.


  Akıllı sepet özelliği ile makinenizde daha fazla alan açmanıza olanak veriyor.


  Çift duşlama programı sayesinde mutfak gereçlerini kalıntı bırakmadan temizliyor.


  14 kişilik bulaşık yıkama kapasitesiyle kalabalık aileye sahip olan kullanıcılarına büyük rahatlık sağlıyor.


  Benzersiz Teknik Özellikler


   


  Motor Türü: Slim Direct Drive Motor


   


  Kurutma Performansı: A


   


  Akıllı Sepet: Var


   


  Sessiz Çalışma: Var


   


  Smart Diagnosis: Var


   


  LCD Kontrol Ekranı: Var


   


  Enerji Verimliliği: A++


   


  Yıkama performansı: A


   


  Yıllık Su Tüketimi: 2700 litre/yıl


   


  Yıllık Enerji Tüketimi: 266 kwh/yıl


   


  Gürültü Seviyesi: 46 dB


   


  Yıkama Kapasitesi: 14 kişilik


   


  Boyutlar (G x D x Y): 598 x 600 x 845 mm


   


  Easy Rack™ (Akıllı Sepet) Sayesinde Daha Fazla Alan Açın


   


  Diğer marka ve modellerden farklı olarak Inverter DD motora sahip olan  LG DFB512FW A++ 2 Programlı Bulaşık Makinesi, sahip olduğu bu özellik sayesinde kullanıcısına ek alan sağlıyor. Bu yeniliğe ek olarak LG’nin özel olarak dizayn etmiş olduğu EasyRack (akıllı sepet) sisteminin yardımı ile bulaşık makinenize yerleştirmek istediğiniz mutfak araç gereçlerine uygun boşluklar yaratmanız mümkün hale geliyor. Dilediğiniz şekilde ayarlanabilir esnek raflar sayesinde eskisine nazaran çok daha fazla mutfak gerecini aynı zamanda makinenize yerleştirmeniz çok daha rahat oluyor.


   


  Inverter Direct Drive Teknolojisi ile Etkin Temizlik


   


  Inverter Direct Teknolojisi'ni tüketicilere sunan firma, motor performansını artırarak ürünlerinin daha ekonomik ve sessiz şekilde çalışmasını hedefliyor. Bu benzersiz teknoloji ile donatılan LG DFB512FW A++ 2 Programlı Bulaşık Makinesi, enerji tasarrufunda bulunarak aile bütçenizi de korumanızı sağlıyor.


   


  Daha Az Gürültü


   


  Çevreye gösterdiği özenle göz dolduran LG DFB512FW A++ 2 Programlı Bulaşık Makinesi, senelik olarak yalnızca 2700 Litre su tüketerek doğal kaynakların israfından kaçınmayı temel prensibi olarak benimsiyor. A++ teknolojisi ile kullanıcıların beğenisine sunulan ürün, yıkama esnasında sadece 46 desibellik bir ses seviyesine ulaşıyor. Ürün, sessiz çalışma prensibinin katkısıyla kalabalık apartman dairelerinde yaşayan ve geniş aileye sahip olan tüketicilerin gözdesi olmaya aday görülüyor. Çevreye olduğu kadar bütçenize de dost olan LG DFB512FW A++ 2 Programlı Bulaşık Makinesi, gürültüsüz ve ekonomik bulaşık makinesi arayan kullanıcıların ilk seçeneği olmaya devam ediyor.


   


  Etkli Çift Duşlama Özelliği


   


  LG DFB512FW A++ 2 Programlı Bulaşık Makinesi, sahip olduğu güçlü çift duşlama özelliği sayesinde kullanıcısına, kir ve yağlı yemek artıklarını ön yıkamaya gerek kalmadan zahmetsiz bir şekilde temizleme imkanı sunuyor. Hassas cam mutfak eşyalarınıza nüfuz etmiş inatçı fırın yağları da dahil olmak üzere tüm kirleri hiçbir çizik ya da su lekesi bırakmadan temizlemek eskisinden çok daha rahat ve zahmetsiz hale geliyor. 14 kişilik bulaşık yıkama kapasitesine sahip olan LG DFB512FW A++ 2 Programlı Bulaşık Makinesi, sahip olduğu yüksekliği ayarlanabilir esnek üçüncü raf sistemi sayesinde kahve fincanı, çay bardağı, çatal, bıçak gibi küçük mutfak araç gereçlerinin ya da tencere, tava gibi fazla yer kaplayan ekipmanların yerleştirilmesinde kullanıcısına büyük oranda kolaylık sunuyor.


   


  LG: Beyaz Eşya Sektöründe Yılların Tecrübesi


   


  Elektrik - elektronik alanının önde gelen isimlerinden biri olan LG, 1947 yılında giriş yaptığı teknoloji piyasasının gözdesi olmaya devam ediyor. 1960’lı yıllarda yakalamış olduğu prestijli alt yapı sayesinde sektördeki konumunu sağlamlaştıran firma, özgün çizgilere sahip dizayn anlayışı ve sağlam teknolojik alt yapısıyla kullanıcıların gözdesi olmaya devam ediyor. Temel dayanağını; sunduğu heyecan verici yenilikler aracılığı ile müşterilerinin ihtiyaçlarını gidermek olarak aktaran LG, yarattığı incelikli dizaynlar ve benzersiz teknolojik atılımlarla tüketicilerin daha iyi bir yaşam sürdürmesine yardımcı oluyor. ‘’Hayat güzeldir’’ sloganıyla yola çıkan LG, imajını kademeli ve daimi olarak geliştirerek modern ve özgün teknolojiler üretmeye devam ediyor.


   

  Bosch SMS22BW00T Bulaşık Makinası
  Bosch SMS22BW00T Bulaşık Makinası
  11.410 PUAN

  EcoSilence Motor: Güçlü, dayanıklı , sessiz ve etkili.


  Yük sensörü, daha az sayıda tabak çanak için otomatik olarak su ve enerji tasarrufu sağlar.


  Tablet deterjanın tamamen çözülüp eşit dağılmasını sağlayan DosageAssist teknolojisi.


  10 yıl iç hazne paslanmazlık garantisi.


   


   


  Performans ve Tüketim Değerleri 


   


  Kapasite: 12 kişilik


  Enerji sınıfı: A+


  Test referans programı: Eko 50°C. Yıllık ortalama 280 yıkamada 290 kWh enerji tüketimi


  Eko 50°C programında: enerji tüketimi 1.02 kWh


  Off modunda enerji tüketimi: 0.1 W / 0.1 W


  ?Eko 50 programında yıllık su tüketim değeri: 3920 litre (standart: 280 yıkama). Gerçek tüketim kullanıma bağlı olarak değişebilir.


  Eko 50 programında su tüketimi: 14 l


  Kurutma performansı: A


  Bu bilgiler ?Eko 50 programı için geçerlidir. Bu programda normal seviyede kirlenmiş bulaşıklar enerji ve su tüketimi açısından en verimli şekilde yıkanır.


  Eko 50 program süresi: 210 dakika


  Otomatik kapanma öncesi süre: 0 dakika


  Ses seviyesi:54 dB(A) re 1 pW


   


  Program


  2 Programlı: Yoğun 70 °C, Eko 50 °C


  2 ayrı yıkama sıcaklık derecesi

  Bosch SMS23BW00T Bulaşık Makinası
  Bosch SMS23BW00T Bulaşık Makinası
  12.310 PUAN

  Bosch SMS23BW00T A+ 3 Programlı Bulaşık Makinesi, hem bulaşıklarınızı yüksek performans ile yıkıyor hem de enerji ve sudan tasarruf sağlıyor. Cam bardaklarının ilk günkü parlaklığını korumak isteyenler için Cam Koruma teknojisini sunuyor. Evinde her daim sessizliği tercih edenler için ise EcoSlince Drive TM motoruyla istenilen sakin ortama kavuşuluyor. Çevre dostu cihaz, herkesin istediği su tasarrufunu, kullanılacak su miktarını bulaşık miktarına göre ayarlayarak otomatik olarak sağlıyor. Böylece elde yıkamaya göre kat kat daha az su harcanarak bulaşıkları tertemiz yapıyor. Yüksekliği ayarlanabilir üst sepeti bulaşıklarınız için daha fazla yer açıyor ve kullanım kolaylığı sağlıyor. Su taşmalarına karşı optimum güvenlik sağlayan çoklu su koruma sistemi de türlü kolaylıklara imkan tanıyor. Yıkama işlemindeki sessizliği, etkili temizliği ve dayanıklı olmasıyla mutfağınız için vazgeçilmez özellikler sergiliyor. Evdeki kolaylık ve tasarrufun diğer adı olan Bosch SMS23BW00T A+ 3 Programlı Bulaşık Makinesi, hem ev ekonominizde hem de ev işlerinde en büyük yardımcınız oluyor.


   


  Güçlü, Dayanıklı, Sessiz ve Etkili


   


  • Cam Koruma Teknolojisi ile cam tabak ve bardaklarınız parlaklığını kaybetmiyor. İlk günkü gibi ışıl ışıl olmaya devam ediyor. Yıkama esnasında suyun sertlik derecesi kesintisiz olarak düzenleniyor böylece cam bulaşıklarınızın zarar görmesi engelleniyor.


  • ActiveWater Teknolojisi de az su ve enerji ile yüksek performans sağlıyor. Çevre dostu bu özelliği ile fitre teknolojisinden su dağıtımına kadar birçok fonksiyon hem tasarrufu hem de performansı artırıyor.


  • Yük Sensörü özelliği makinedeki bulaşık miktarını belirleyerek kullanılması gereken su miktarını ayarlıyor. Böylece su israfının önüne geçilmiş oluyor ve bulaşıkların temizliğinden asla ödün verilmiyor.


  • EcoSlience Drive motoruyla aradığınız sessizlik makine çalışırken bile evinize hâkim oluyor. Güçlü, dayanıklı, sessiz ve etkili olarak tanımlanan motor düşük elektrik tüketimi sağlarken fırçasız çalıştığı için gürültü kirliliği yaratmıyor.


  • 10 yıl iç hazne paslanmazlık garantisi ve su taşmalarına karşı çoklu su koruma sistemi de tercih edilme sebeplerinden biri oluyor. Güven ve sağlamlık ön plana çıkyor.


   


  Teknik Özellikler


   


  • Program Sayısı: 3


  • Yıkama Kapasitesi: 14


  • Enerji Sınıfı: A+


  • Ürün Boyutları (cm)( YxGxD ): 84.5 x 60 x 60


  • Yıllık Enerji Tüketimi (kWh): 299


  • Su Tüketimi (lt/program): 14


  • Ses Seviyesi (dB): 52


   


  Bunların yanı sıra fitre teknolojisi, sessiz ve etkili çalışması, optimize edilmiş su dağıtım özelliğinin bulunması da dikkat çekiyor.

  Beko BM 6016 BC Bulaşık Makinesi
  Beko BM 6016 BC Bulaşık Makinesi
  19.280 PUAN
  Genel Özellikler
  Ürün Tipi :Solo
  Ürün Rengi :Beyaz Cam
  Program Sayısı :6
  Enerji Sınıfı :A++
  Ekran Tipi :LCD
  Kapasite :14 kişilik
  Kurutma Performansı :A
  Paslanmaz Çelik Gövde :Var
  Beko BM 6016 Bulaşık Makinesi
  Beko BM 6016 Bulaşık Makinesi
  16.880 PUAN
  Genel Özellikler
  Ürün Tipi :Solo
  Ürün Rengi :Beyaz
  Program Sayısı :6
  Enerji Sınıfı :A++
  Ekran Tipi :LCD
  Kapasite :14 kişilik
  Kurutma Performansı: A
  Paslanmaz Çelik Gövde :Var
  Beko BM 6016 SC Bulaşık Makinesi
  Beko BM 6016 SC Bulaşık Makinesi
  19.260 PUAN
   


   

  Genel Özellikler
  Ürün Tipi :Solo
  Ürün Rengi :Siyah Cam
  Program Sayısı: 6
  Enerji Sınıfı: A++
  Ekran Tipi :LCD
  Kapasite :14 kişilik
  Kurutma Performansı :A
  Paslanmaz Çelik Gövde :Var
  Fonksiyon ve Teknolojiler
  Tablet Deterjan Fonksiyonu :Otomatik
  Bardak Koruma Sistemi :Var
  ProSmart ® Inverter Motor :Var 
  Ekstra Hızlı Fonksiyonu: Var
  Üst Sepet Ayar Tipi :3 Kademeli Ayar
  Kir Seviyesi Algılama Sensörü: Var 
  Zaman Erteleme Fonksiyonu (saat): 24 saate kadar (30'ar dakika ara ile)
  Kurutma Sistemi: Fan Kurutma 
  Filtre Kısmi: Metal
  Programlar
  Program Sayısı: 6
  Program 1 :Ekonomi 50 °C
  Program 2 :Otomatik 
  Program 3 :Süper 70 °C
  Program 4 :Hızlı 58'
  Program 5 :Mini 30' 
  Program 6 :Ön Yıkama
  Program Sıcaklıkları (°C) :35-40-50-65-70
  Ekonomi Programı Süresi (dk): 220
  Aksesuarlar
  Çıkarılabilir 3. Çekmece :Var
  Yüksekliği Ayarlanabilir Fincan Rafları: Var
  Fincan Raf Sayısı :2
  Alt Sepet - Yatar Tel Sayısı :4
  Üst Sepet - Katlanır Tel Sayısı: 3
  Üst Sepet Ayar Tipi:3 Kademeli Ayar
  Tüketim Bilgileri
  Enerji Tüketimi (kWh/çevrim) :0.93 kWh
  Ses Seviyesi (dBA) :46 dB(A)
  Ekonomi Programı Süresi (dk) :220
  Yıllık Enerji Tüketimi (kWh/yıl): 266 kWh
  Güç (W) :1800-2100
  Akım (A): 10 A
  Yıllık Su Tüketimi (litre/yıl): 2660
  Diğer
  Parlatıcı Göstergesi: Var
  Tuz Göstergesi :Var
  Mobilya Kapak Ağırlık Ayarı :Otomatik
  Su Güvenlik Sistemi :Taşma Emniyeti
  Ölçüler
  Ambalajsız Ağırlık (kg) :55.7 kg
  Yükseklik 85.0 cm
  Genişlik 59.8 cm
  Derinlik 60.0 cm
  Beko BM 9019 I Bulaşık Makinesi
  Beko BM 9019 I Bulaşık Makinesi
  20.930 PUAN
  Genel Özellikler
  Ürün Tipi :Solo
  Ürün Rengi :Parmak İzi Kalmayan İnoks
  Program Sayısı :9
  Enerji Sınıfı :A+++
  Ekran Tipi :LCD
  Kapasite :15 kişilik
  Kurutma Performansı :A
  Paslanmaz Çelik Gövde :Var
  Beko BM 6016 I Bulaşık Makinesi
  Beko BM 6016 I Bulaşık Makinesi
  17.510 PUAN
  Genel Özellikler
  Ürün Tipi :Solo
  Ürün Rengi :Parmak İzi Kalmayan İnoks
  Program Sayısı :6
  Enerji Sınıfı :A++
  Ekran Tipi :LCD
  Kapasite :14 kişilik
  Kurutma Performansı :A
  Paslanmaz Çelik Gövde: Var
  Altus AL-413 C Bulaşık Makinesi
  Altus AL-413 C Bulaşık Makinesi
  8.870 PUAN

  Ürün Özellikleri
  Ürün Tipi Solo
  Kapasite 12 kişilik
  Enerji Sınıfı A+
  Ürün Rengi Beyaz
  Program Sayısı 3
  Program 1 Ekonomi 50 °C
  Program 2 Yoğun 70 °C
  Gövde Tipi Standart
  Paslanmaz Çelik İç Gövde Var
  Kurutma Performansı A
  Ses Seviyesi (dBA) 54 dB(A)
  Yıllık Enerji Tüketimi (kWh/yıl) 290 kWh
  'Açık Bırakılma' Modunda Enerji Tüketimi (Pl) 0,42 W
  Filtre Kısmi Metal
  Kurutma Sistemi Statik
  Program Sıcaklıkları (°C) 50-65-70
  Yarım Yük Yıkama Var
  Bardak Koruma Sistemi Var
  Su Güvenlik Sistemi Taşma Emniyeti
  Çatal Kaşık Sepeti Var
  Yüksekliği Ayarlanabilir Fincan Rafları Var
  Fincan Raf Sayısı 2
  Tuz Göstergesi Var
  Su Tüketimi 14 L  Altus AL-413 CS Bulaşık Makinesi
  Altus AL-413 CS Bulaşık Makinesi
  9.400 PUAN

   


  Ürün Tipi :Solo


  Kapasite :12 kişilik


  Enerji Sınıfı :A+


  Ürün Rengi :Gümüş


  Program Sayısı :3


  Program 1 Ekonomi 50 °C


  Program 2 :Yoğun 70 °C


  Program 3 :Ön Yıkama'


  Gövde Tipi :Standart


  Paslanmaz Çelik İç Gövde :Var


  Kurutma Performansı :A


  Ses Seviyesi (dBA) :54 dB(A)


  Yıllık Enerji Tüketimi (kWh/yıl) :290 kWh


  'Açık Bırakılma' Modunda Enerji Tüketimi (Pl) :0,42 W


  Filtre: Kısmi Metal


  Kurutma Sistemi: Statik


  Program Sıcaklıkları (°C) :50-65-70


  Yarım Yük Yıkama :Var 


  Bardak Koruma Sistemi: Var


  Su Güvenlik Sistemi :Taşma Emniyeti 


  Çatal Kaşık Sepeti :Var


  Yüksekliği Ayarlanabilir Fincan Rafları :Var


  Fincan Raf Sayısı :2


  Tuz Göstergesi: Var


  Su Tüketimi :14 L

  Altus AL-435 X Bulaşık Makinesi
  Altus AL-435 X Bulaşık Makinesi
  10.720 PUAN

  Ürün Tipi: Solo


  Kapasite :12 kişilik


  Enerji Sınıfı :A+


  Ürün Rengi :Beyaz


  Program Sayısı :5


  Program 1 :Ön Yıkama


  Program 2 :Mini 30'


  Program 3 :Ekonomi 50 °C


  Program 4 :Hızlı 58'


  Program 5 :Yoğun 70 °C


  Gövde Tipi: Standart


  Paslanmaz Çelik İç Gövde :Var


  Kurutma Performansı :A


  Ses Seviyesi (dBA) :49 dB(A)


  Yıllık Enerji Tüketimi (kWh/yıl) :290 kWh


  'Açık Bırakılma' Modunda Enerji Tüketimi (Pl): 0,86 W


  Filtre Kısmi :Metal


  Pervane Sayısı :3


  Kurutma Sistemi :Statik


  Yüksek Bazaya Montaj: Var (Maks.50 cm)


  Program Sıcaklıkları (°C): 35-50-65-70


  Ekran Tipi :LCD


  Yarım Yük Yıkama :Var 


  Tablet Deterjan Fonksiyonu :Var


  Zaman Erteleme Fonksiyonu :30 dk ile 9 saate kadar


  Bardak Koruma Sistemi: Var


  Su Güvenlik Sistemi :Taşma Emniyeti 


  Üst Sepet Ayar Tipi :Yüksüz Ayarlanabilen


  Alt Sepet Katlanır Tel Sayısı: 4


  Üst Sepet Katlanır Tel Sayısı :1


  Çatal Kaşık Sepeti: Hareketli


  Yüksekliği Ayarlanabilir Fincan Rafları :Var


  Fincan Raf Sayısı :2


  Parlatıcı Göstergesi: Var


  Tuz Göstergesi: Var


  Su Tüketimi :14 L

  Altus AL-435 XS Bulaşık Makinesi
  Altus AL-435 XS Bulaşık Makinesi
  11.490 PUAN

  Ürün Tipi :Solo


  Kapasite :12 kişilik


  Enerji Sınıfı :A+


  Ürün Rengi :Gümüş


  Program Sayısı :5


  Program 1 :Ön Yıkama


  Program 2 :Mini 30'


  Program 3 :Ekonomi 50 °C


  Program 4 :Hızlı 58'


  Program 5 :Yoğun 70 °C


  Gövde Tipi: Standart


  Paslanmaz Çelik İç Gövde :Var


  Kurutma Performansı :A


  Ses Seviyesi (dBA) :49 dB(A)


  Yıllık Enerji Tüketimi (kWh/yıl): 290 kWh


  'Açık Bırakılma' Modunda Enerji Tüketimi (Pl): 0,86 W


  Filtre :Kısmi Metal


  Pervane Sayısı: 3


  Kurutma Sistemi :Statik


  Yüksek Bazaya Montaj: Var (Maks.50 cm)


  Program Sıcaklıkları (°C): 35-50-65-70


  Ekran Tipi :LCD


  Yarım Yük Yıkama :Var 


  Tablet Deterjan Fonksiyonu: Var


  Zaman Erteleme Fonksiyonu :30 dk ile 9 saate kadar


  Bardak Koruma Sistemi: Var


  Su Güvenlik Sistemi :Taşma Emniyeti 


  Üst Sepet Ayar Tipi :Yüksüz Ayarlanabilen


  Alt Sepet Katlanır Tel Sayısı :4


  Üst Sepet Katlanır Tel Sayısı :1


  Çatal Kaşık Sepeti :Hareketli


  Yüksekliği Ayarlanabilir Fincan Rafları :Var


  Fincan Raf Sayısı :2


  Parlatıcı Göstergesi :Var


  Tuz Göstergesi: Var


  Su Tüketimi :14 L

  Altus AL-435 XI Bulaşık Makinesi
  Altus AL-435 XI Bulaşık Makinesi
  12.250 PUAN

  Ürün Tipi: Solo


  Kapasite :12 kişilik


  Enerji Sınıfı :A+


  Ürün Rengi :Parmak İzi Kalmayan İnoks


  Program Sayısı :5


  Program 1 :Ön Yıkama


  Program 2 :Mini 30'


  Program 3 :Ekonomi 50 °C


  Program 4 :Hızlı 58'


  Program 5 :Yoğun 70 °C


  Gövde Tipi :Standart


  Paslanmaz Çelik İç Gövde: Var


  Kurutma Performansı :A


  Ses Seviyesi (dBA) :49 dB(A)


  Yıllık Enerji Tüketimi (kWh/yıl) :290 kWh


  'Açık Bırakılma' Modunda Enerji Tüketimi (Pl): 0,86 W


  Filtre :Kısmi Metal


  Pervane Sayısı: 3


  Kurutma Sistemi :Statik


  Yüksek Bazaya Montaj :Var (Maks.50 cm)


  Program Sıcaklıkları (°C) ::35-50-65-70


  Ekran Tipi :LCD


  Yarım Yük Yıkama :Var 


  Tablet Deterjan Fonksiyonu: Var


  Zaman Erteleme Fonksiyonu :30 dk ile 9 saate kadar


  Bardak Koruma Sistemi :Var


  Su Güvenlik Sistemi :Taşma Emniyeti 


  Üst Sepet Ayar Tipi :Yüksüz Ayarlanabilen


  Alt Sepet Katlanır Tel Sayısı :4


  Üst Sepet Katlanır Tel Sayısı: 1


  Çatal Kaşık Sepeti: Hareketli


  Yüksekliği Ayarlanabilir Fincan Rafları :Var


  Fincan Raf Sayısı :2


  Parlatıcı Göstergesi:Var


  Tuz Göstergesi: Var


  Su Tüketimi :14 L

  Siemens SN278W00MT Bulaşık Makinası
  Siemens SN278W00MT Bulaşık Makinası
  32.080 PUAN

  emotionLight aydınlatma sistemi ile makinenizin kapağını açtığınızda yanan mavi ışık.


  varioSpeed Plus ile 66% ya kadar daha hızlı yıkama ve kurutma.


  A++ enerji sınıfı.


  Maksiumum esneklik sağlayan ve bulaşıkları dizmeyi kolaylaştıran varioFlex raf ve kullanım alanını arttıran varioDrawer 3. çekmece.


  Sadece 46 dB'de sessiz yıkama, mükemmel sonuçlar.


   


   


  Program: 


  8 program: Auto 35-45 °C, Auto 45-65 °C,


  Auto 65-75 °C, Eko 50 °C, Chef 50 °C, GLAS 40 °C, Hızlı 45 °C, Ön Yıkama


  4 Opsiyon: intensiveZone, varioSpeed Plus, Yarım Yük, ekstraKuru


  Makine Bakımı (Machine Care)


  6 ayrı yıkama sıcaklık derecesi


   


  Performans


  Kapasite: 14 kişilik


  Enerji sınıfı: A++


  Test referans programı: Eko 50°C. Yıllık ortalama 280 yıkamada 266 kWh enerji tüketimi


  Eko 50°C programında: enerji tüketimi 0.93 kWh


  Off modunda enerji tüketimi: 0.5 W / 0.5 W


  ?Eko 50 programında yıllık su tüketim değeri: 2660 litre (standart: 280 yıkama). Gerçek tüketim kullanıma bağlı olarak değişebilir.


  Eko 50 programında su tüketimi: 9.5 l


  Kurutma performansı: A


  Bu bilgiler ?Eko 50 programı için geçerlidir. Bu programda normal seviyede kirlenmiş bulaşıklar enerji ve su tüketimi açısından en verimli şekilde yıkanır.


  Eko 50 program süresi: 210 dakika


  Otomatik kapanma öncesi süre: 0 dakika


  Ses seviyesi:46 dB(A) re 1 pW


  Gece programındaki ses seviyesi: 43(A) re 1 pW


  Sıcak su girişine bağlandığında enerji tüketimi: Eko 50 programında: 0.7 kWh


  Su Tüketim Aralığı: Auto 45-65°C programı için su tüketim değeri: Bulaşıkların kirlilik derecesine göre 7lt ve üstü.

  Bosch SMS67MI01T Bulaşık Makinası
  Bosch SMS67MI01T Bulaşık Makinası
  28.500 PUAN

   


  Bosch SMS67MI01T A+ 7 Programlı Inox Bulaşık Makinesi


   


  Üstün Alman kalitesi ile ‌Bosch mühendisleri tarafından dizayn edilen ‌EcoSilence motora sahip, güçlü ve sessiz ‌Bosch ‌SMS67MI01T A+ 7 Programlı Bulaşık Makinesi ‌Inox su tasarrufunda bulunmayı kolaylaştırmak için su sıcaklığını ve miktarını yüklenen bulaşığın miktarına uygun olarak ayarlıyor. Ek olarak sahip olduğu zaman ayarlama seçeneği ile kullanıcısına zamanı kendi arzusuna göre planlama kolaylığı veriyor.


   


  ‌Bosch ‌SMS67MI01T A+ 7 Programlı ‌Inox Bulaşık Makinesi ‌AquaStop teknolojisi sayesinde su baskınlarına karşı koruma sağlıyor.


   


  ‌VarioSpeed ‌Plus opsiyonu, kullanıcısına 3 kat daha hızlı yıkama ve yüksek kurutma performansı vadediyor.


   


  ‌VarioDrawer 3. çekmece ve ‌VarioFlex esnek, ayarlanabilir sepet teknolojisi ile maksimum kullanım alanı sunuyor.


   


  Sahip olduğu hassas yük ‌sensörü yardımıyla daha az miktardaki bulaşıklarınız için su ve enerji tasarrufunda bulunuyor.


   


  Performans ve Tüketim Değerleri


   


  Yıllık ortalama enerji tüketimi: 299 ‌kWh


   


  Ses Seviyesi: 38 desibel


   


  Program Sayısı: 7 adet


   


  ‌LED Ekran: Var


   


  Ürün ölçüleri (‌YxGxD): 84.5 ‌x 60 ‌x 60 cm


   


  Su Tüketimi (‌lt/program): 9.5 ‌lt


   


  ‌AquaSensor Teknolojisi


   


  ‌Bosch ‌SMS67MI01T A+ 7 Programlı ‌Inox Bulaşık Makinesinde yer alan ve kullanıcısına büyük kolaylık sağlayan ‌AquaSensor opsiyonu, suyun bulanıklık ve sertlik derecesini hassas ve doğru bir şekilde ölçüyor. Benzersiz ‌AquaSensor fonksiyonunun yardımıyla bulaşıklarınızda biriken kir, yağ ve deterjan benzeri artıkların kapsamına göre yıkama işleminin süresi ayarlanıyor. Enerji tasarruf olanağı tanıyan diğer bir özellik olan yük ‌sensörü makinenize yüklemiş olduğunuz kirli yük miktarına uygun olan su seviyesini hızlı ve doğru bir şekilde planlayarak su ve enerji tasarrufunda bulunmanıza olanak tanıyor.


   


  Geniş Alan İçin ‌VarioDrawer


   


  Mükemmel temizlik ve göz alıcı sonuçlar vadeden ‌ActiveWater ‌tekonolojisi ile geliştirilmiş olan ‌VarioDrawer 3. çekmece donanımına sahip ‌Bosch ‌SMS67MI01T A+ 7 Programlı ‌Inox Bulaşık Makinesi, kullanıcısına ekstra hacim yaratıyor. Bu çekmece sayesinde bardak, fincan, çatal bıçak gibi küçük mutfak gereçleri için ek alan oluşuyor. Arzu ettiğiniz zaman alt sepet bünyesinde yer alan bıçak sepeti ile yer değiştirebileceğiniz ‌VarioDrawer ile 15 kişiliğe varan bulaşık yıkama alanı yaratmanız mümkün oluyor.


   


  3 Kat Hızlı Yıkama ve Kurutma Performansı


   


  &
  Beko BM 4004 Bulaşık Makinesi
  Beko BM 4004 Bulaşık Makinesi
  14.000 PUAN

  Genel Özellikler
     Isıtıcı Gücü (W) 1800 W


  Ürün Tipi Solo


  Kapasite 12 kişilik


  Kontrol / Programlar


  Program Sayısı 4


  Program 1 Ekonomi 50 °C


  Program 2 Yoğun 70 °C


  Program 4 Mini 30' 


  Ekonomi Programı Süresi (dk) 190 dk


  Tablet Deterjan Fonksiyonu Var


  Zaman Erteleme Fonksiyonu (saat) 9 saate kadar (3'er saat ara ile)


  Bardak Koruma Sistemi Var


  Parlatıcı Göstergesi Var


  Tuz Göstergesi Var


  Program Sıcaklıkları (°C) 35-40-50-60-70


  Aksesuarlar


  Alt Sepet - Yatar Tel Sayısı 4


  Üst Sepet - Katlanır Tel Sayısı 2


  Çatal Kaşık Sepeti Hareketli


  Yüksekliği Ayarlanabilir Fincan Rafları Var


  Fincan Raf Sayısı 4


  Üst Sepet Ayar Tipi Yüklüyken Ayarlanabilen Üst Sepet


  Tüketim Bilgileri


  Enerji Sınıfı A+


  Kurutma Performansı
  Arçelik 6233 3 Programlı Bulaşık Makinesi
  Arçelik 6233 3 Programlı Bulaşık Makinesi
  12.310 PUAN


  Arçelik 6233 Bulaşık Makinesi
   
  Genel Özellikler
  Ürün Serisi: Engelsiz Ürünler
  Ürün Tipi: Solo
  Ürün Rengi: Beyaz
  Program Sayısı: 3
  Enerji Sınıfı: A+
  Ekran Tipi: LED
  Kapasite: 12 kişilik
  Kurutma Performansı: A
  Paslanmaz Çelik İç Gövde: Var
   
  Fonksiyon ve Teknolojiler
  Bardak Koruma Sistemi: Var
  Yarım Yük Yıkama: Var
  Kurutma Sistemi: Statik
  Filtre: Kısmi Metal
   
  Programlar
  Program 1: Ekonomi 50 °C
  Program 2: Yoğun 70 °C
  Program 3: Hızlı 58'
  Program Sıcaklıkları (°C): 50-60-70
   
  Aksesuarlar
  Yüksekliği Ayarlanabilir Fincan Rafları: Var
  Fincan Raf Sayısı: 2
  Alt Sepet Katlanır Tel Sayısı: 4
  Çatal Kaşık Sepeti: Hareketli
   
  Tüketim Bilgileri
  Su Tüketimi: 14 L
  Enerji Tüketimi (kWh/Çevrim): 1.02 kWh
  Ses Seviyesi (dBA): 52 dB(A)
  Ekonomi Programı Süresi (dk): 192 dk
  Yıllık Enerji Tüketimi (kWh/yıl): 290 kWh
  Güç (W): 1800 - 2100 W
  Akım (A): 10 A
  Yıllık Su Tüketimi (litre/yıl): 3.920 L
   
  Ölçüler
  Ağırlık: 40.4 kg
  Yükseklik: 85.0 cm
  Genişlik: 59.8 cm
  Derinlik: 60.0 cm
   
  Diğer
  Parlatıcı Göstergesi: Var
  Tuz Göstergesi: Var
  Su Güvenlik Sistemi: Taşma Emniyeti
   
  Değerli Üyemiz; Talep etmiş olduğunuz ürün, teknik servis kurulumu gerektiren bir üründür. Ürününüzün kurulumunu ileriki bir tarihte yaptıracaksanız; ürünü hasarsız şekilde teslim aldıktan sonra kurulum tarihine kadar ürünü saklama koşullarından sorumlu olmaktasınız. Kurulum tarihinde üründe herhangi bir hasar v.b. sorun ile karşılaştığınızda üzülerek sorumlu olmayacağını belirtmek isteriz.


  BEKO BM 4004 INOX 4 PROGRAMLI BULAŞIK MAKİNESİ
  BEKO BM 4004 INOX 4 PROGRAMLI BULAŞIK MAKİNESİ
  14.870 PUAN
  PROĞRAMLAR:
  Ekonomi 50°C
  Süper 70°C
  58 Dakika
  30 Dakika
  Özellikler
  Bardak Koruma Sistemi
  Yarım Yük Yıkama Özelliği
  Zaman Erteleme Fonksiyonu
  Ekstra Durulama
  Yüklüyken Ayarlanabilen Üst Sepet
  Paslanmaz Çelik İç Gövde
  12 Kişilik Kapasite
  A+ Enerji Performansı
  12 L Su Tüketimi
  Ses Seviyesi: 48 dBA
  Watersafe

  Değerli Üyemiz; Talep etmiş olduğunuz ürün, teknik servis kurulumu gerektiren bir üründür. Ürününüzün kurulumunu ileriki bir tarihte yaptıracaksanız; ürünü hasarsız şekilde teslim aldıktan sonra kurulum tarihine kadar ürünü saklama koşullarından sorumlu olmaktasınız. Kurulum tarihinde üründe herhangi bir hasar v.b. sorun ile karşılaştığınızda üzülerek sorumlu olmayacağını belirtmek isteriz.
  BEKO BM 3003 BULAŞIK MAKİNESİ
  BEKO BM 3003 BULAŞIK MAKİNESİ
  11.290 PUAN

  Genel Özellikler
  Ürün Rengi : Beyaz
  Isıtıcı Gücü (W) : 1800 W
  Ürün Tipi : Solo
  Kapasite : 12 kişilik
  Kontrol / Programlar
  Program Sayısı : 3
  Program 1 : Ekonomi 50 °C
  Program 2 : Yoğun 70 °C
  Bardak Koruma Sistemi : Var
  Parlatıcı Göstergesi : Var
  Tuz Göstergesi : Var
  Program Sıcaklıkları (°C) : 50-60-70
  Aksesuarlar
  Alt Sepet - Yatar Tel Sayısı : 4
  Çatal Kaşık Sepeti : Hareketli
  Yüksekliği Ayarlanabilir Fincan Rafları : Var
  Fincan Raf Sayısı : 2
  Tüketim Bilgileri
  Enerji Sınıfı : A+
  Kurutma Performansı : A
  Enerji Tüketimi (kWh/çevrim) : 1.02 kWh
  Su Tüketimi : 14 L
  Yıllık Enerji Tüketimi (kWh/yıl) : 290 kWh
  Yıllık Su Tüketimi (litre/yıl) : 3.920 L
  "Kapalı" Modunda Enerji Tüketimi (Po) : 0,08 W
  'Açık Bırakılma' Modunda Enerji Tüketimi (Pl) : 0,42 W
  Diğer
  Su Güvenlik Sistemi : Taşma Emniyeti
  Akım (A) : 10 A
  Kurutma Sistemi : Statik
  Yüksek Bazaya Montaj (Maks.50 cm) : Var
  Ses Seviyesi (dBA) : 52 dB(A)
  Paslanmaz Çelik Gövde : Var
  Voltaj : 220-240
  Frekans : 50

  Ölçüler
  Ambalajsız Ağırlık (kg) : 40.7 kg
  Ambalajsız Yükseklik (cm) : 85.0 cm
  Ambalajsız genişlik (cm) : 59.8 cm
  Ambalajsız Derinlik (cm) : 60.0 cm  Değerli Üyemiz; Talep etmiş olduğunuz ürün, teknik servis kurulumu gerektiren bir üründür. Ürününüzün kurulumunu ileriki bir tarihte yaptıracaksanız; ürünü hasarsız şekilde teslim aldıktan sonra kurulum tarihine kadar ürünü saklama koşullarından sorumlu olmaktasınız. Kurulum tarihinde üründe herhangi bir hasar v.b. sorun ile karşılaştığınızda üzülerek sorumlu olmayacağını belirtmek isteriz.