Scroll

PUANINA GÖRE

Çamaşır Makinesi

 • grid
 • list
  LG F4J6TMP0W.ABWPLTK ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  LG F4J6TMP0W.ABWPLTK ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  25.480 PUAN


  Smart Diagnosis ve NFC Tag On gibi akıllı fonksiyonlar sayesinde beyaz eşya kullanımında devrim yaratan LG, kullanıcılarına maksimum konfor ve pratik çözümler sunuyor. Meydana gelen arızayı kolayca tanılayan ve LG Müşteri Hizmetleri Yardım Hattı aracılığı ile çözüm üreten Smart Diagnosis, en hızlı ve en kolay çözüm yolu olmayı başarıyor. Çamaşır makinesine yeni yıkama programları indiren Tag On uygulaması ise her yıl güncellenen 20 adet program sayesinde teknolojinin en yeni özelliklerini yakalamanızı sağlıyor. Her detayı ile sıra dışı kullanım seçenekleri yaratan LG F4J6TMP0W A+++ 8 kg Yıkama / 5 kg Kurutma 1400 Devir Çamaşır Makinesi sayesinde siz de baştan sona ayrıcalıklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.   Tüm Kumaşlar İçin İdeal Yıkama Programları 
  • Çamaşır makinesinin kazanını 6 farklı şekilde döndüren ve kumaş türü için en ideal temizliği sunan 6 Motion Direct Drive teknolojisi, en hassas kıyafetlerinize dahi gerekli özeni gösteriyor. Dövme, filtreleme, döndürme, çalkalama, çitileme ve hassas çevirme hareketleri ile ultra temizlik sağlarken hassas koruma sayesinde kıyafetlerinizi çok daha uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz. 


  • Inverter Direct Drive teknolojisi ile geliştirilen çamaşır makinesi motoru, kayış veya kasnak düzeneği olmadan tasarlandığı için sarsıntıyı ve gürültüyü büyük oranda azaltıyor. Direkt olarak kazana monte edilmiş motor sayesinde aşınma ve yıpranma oranı minimuma indirilerek kullanım ömrü maksimum düzeye çıkıyor. 10 yıl motor ve parça garantisi ile güvenilirliğini kanıtlayan LG çamaşır makinesine sahip olabilir, uzun yıllar güçlü ve dayanıklı performansın tadını çıkarabilirsiniz.


  • Eklemeyi unuttuğunuz çamaşırları program başlamış olsa dahi hızlıca eklemek için Pause düğmesine basmak yetiyor. Hassas, Pamuklu, Karışık, Hızlı veya diğer çalışma programlarından hangisini seçmiş olursanız olun, yıkamayı tek tuş ile durdurarak kapağı yaklaşık 3 saniye içerisinde açabilirsiniz. 


  • 8 kilogramlık geniş yıkama kapasitesi ile tüm aile bireylerinin çamaşırlarını tek seferde yıkama imkanı sunan LG A+++ çamaşır makinesi, aynı zamanda 5 kilogramlık kurutma kapasitesi ile tüm ihtiyacınızı karşılıyor. 


  • A+++ enerji verimliliği sınıfında yer alan çamaşır makinesi modeli, hem çevreyi hem de kullanıcıların bütçesini korumayı başarıyor. Yıllık enerji ve su tüketimini büyük oranda azaltan LG A+++ çamaşır makinesi ile faturalarınızı kontrol altına alabilirsiniz.   Gelişmiş Teknik Özellikler 
  • Yıkama Kapasitesi: 8 kg 


  • Kurutma Kapasitesi: 5 kg 


  • Enerji Sınıfı: A+++  


  • Devir Hızı: 1400    


  • Ürün Boyutları (Y x G x D): 85 x 60 x 56 cm       


  • Ek Özellikler: Hızlı Yıkama, Zaman Erteleme, Ön Yıkama 


  • Motor Türü: 6 montion Direct Drive   Alışılmışın Dışında Çamaşır Makinesi Tasarımı   Garanti belgesi, kolay kurulum ve detaylı kullanım kılavuzu ile birlikte satışa sunulan LG çamaşır makinesi, kaliteli ve dayanıklı tasarımı ile en çok tercih edilen modellerden biri oluyor. Güçlü tasarım özelliklerine ek olarak zarif ve estetik görünüme sahip cihaz, bulunduğu ortama modern bir şıklık katıyor.   Teknoloji Lideri Firma: LG   Dünya çapında kısa sürede geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşan LG, hem satış öncesinde sunduğu profesyonel danışmanlık hizmeti hem de satış sonrası teknik destek imkânı ile kullanıcıların güvenini kazanmış markalar arasındaki yerini alıyor. Kurulduğu günden bugüne dek çok sayıda ürün tasarımı ile hizmetlerini sürdüren lider teknoloji firması, güçlü ve güvenilir cihaz modelleri sayesinde teknoloji pazarına yön veren firmalardan biri olarak görülüyor.   Geniş Yıkama ve Kurutma Kapasitesi   Çok sayıda yıkama programı ile hemen her kumaş türü için üstün leke çıkarma performansı sergileyen LG F4J6TMP0W A+++ 8 kg Yıkama / 5 kg Kurutma 1400 Devir Çamaşır Makinesi, aynı zamanda geniş kurutma kapasitesi ile kullanıcıların tüm beklentilerini karşılamayı başarıyor. Siz de bu güçlü tasarıma sahip olabilir,  ihtiyaç duyduğunuz tüm performans özelliklerini bir arada bulabilirsiniz. 


  LG F4J6TMP8S.AESPLTK ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  LG F4J6TMP8S.AESPLTK ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  27.050 PUAN

  Pamuklu, Büyük Pamuklu, Yorgan, Spor Giysiler, Narin, Kırışık Önleme, Hassas, Karışık ve daha pek çok yıkama programı bulunan LG F4J6TMP8S A+++ 8 kg Yıkama / 5 kg Kurutma 1400 Devir Çamaşır Makinesi, tüm kumaş türleri için en ideal sıcaklık düzeyini ayarlıyor. Bununla birlikte Tag On fonksiyonuna sahip olan ve bu sayede yeni programlar indirme imkanı sunan LG çamaşır makinesi, kullanıcıların beklentileriniz eksiksiz olarak karşılamayı hedefliyor. Baştan sona ayrıcalıklı özelliklerle geliştirilmiş bu tasarıma sahip olabilir, yıkama deneyimini bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. 


   


  Tüm Kontrol Sizin Elinizde: Durdurun, Ekleyin, Çalıştırın


   


  Konforlu kullanım için özenle geliştirilmiş olan LG çamaşır makinesi, yıkama programını başlattıktan sonra dahi makineyi kolayca durdurup çamaşır ekleme imkanı sunuyor. Dilediğiniz program esnasında yalnızca "Pause" düğmesine dokunarak makineyi durdurabilir, küçük çoraplardan büyük kazaklara kadar her türlü çamaşırı rahatlıkla ekleyebilirsiniz. 


  Seçtiğiniz yıkama programını 6 farklı kazan hareketi ile çalıştıran 6 Motion Direct Drive teknolojisi, tüm kumaş türleri için ultra temizlik sağlıyor. Dövme, filtreleme, çalkalama, döndürme, çitileme ve hassas çevirme hareketleri ile detaylı temizlik performansı sergileyen yıkama teknolojisi, aynı zamanda hassas kumaş türlerini en iyi şekilde korumayı başarıyor. 


  Kayış veya kasnak mekanizması kullanılmadan direkt olarak makine kazanına monte edilmiş olan Inverter Direct Drive motor tasarımı, çalışma sırasında meydana gelen titreşim ve gürültüyü minimuma indiriyor. Bu sayede iç aksamların aşınma ve yıpranma gibi problemler yaşamasını önleyen LG Inverter motor, güçlü performans özelliklerini uzun yıllar boyu koruyor. 


  LG tarafından geliştirilmiş NFC Tag On fonksiyonu, çamaşır makinesine akıllı cep telefonu aracılığıyla yeni yıkama programları indirmeyi mümkün kılıyor. Beyaz eşya kullanımında devrim yaratan bu gelişmiş özellik, her yıl güncellenen 20 yeni yıkama programı sayesinde çamaşır makinesinin daima yeni kalmasını sağlıyor. 


  Buharlı yıkama özelliği ile standart temizlikten çok daha fazlasını gerçekleştiren LG çamaşır makinesi ile üst düzey temizlik performansının tadını çıkarabilirsiniz.


  Geliştirilmiş Kazan Yapısı, Kazan Temizleme Özelliği, Çocuk Kilidi, Su Taşma Emniyeti, Zaman Erteleme ve Smart Diagnosis/Akıllı Teşhis gibi gelişmiş kullanım özellikleri ile standart bir modelden çok daha fazlası olmayı başaran LG çamaşır makinesi, kullanıcılara sıra dışı bir deneyim sunuyor. 


  Akıllı ve Tasarruflu Teknik Detaylar 


   


  Yıkama Kapasitesi: 8 kg  


  Kurutma Kapasitesi: 5 kg  


  Enerji Sınıfı: A+++   


  Devir Hızı: 1400     


  Ürün Boyutları (Y x G x D): 85 x 60 x 56 cm      


  Ek Özellikler: Ön Yıkama, Zaman Erteleme 


  Ayrıcalıklı Tasarım Özellikleri 


   


  Çamaşır ağırlık sensöründen çocuk kilidine kadar gelişmiş özelliklere sahip LG çamaşır makinesi, son derece güvenli ve konforlu kullanım seçenekleri sunuyor. Kutu içerisinde kullanım kılavuzu ve garanti belgesi ile satışa sunulan bu model sayesinde siz de ayrıcalıklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. 


   


  LG: Teknoloji Devi 


   


  Televizyondan bilgisayara, buzdolabından elektronik aksesuarlara kadar çok sayıda ürün çeşidine sahip olan LG, hem satış öncesinde sunduğu profesyonel danışmanlık hizmeti hem de satış sonrası sağladığı destek sayesinde kullanıcıların en çok güvendiği markalardan biri oluyor. Kaliteli materyalleri en yeni teknolojiler ile bir araya getiren lider marka, uzun yıllar boyu kullanım imkanı sunuyor. 


   


  Maksimum Enerji Verimliliği 


   


  A+++ enerji verimliliği sınıfında yer alan LG F4J6TMP8S A+++ 8 kg Yıkama / 5 kg Kurutma 1400 Devir Çamaşır Makinesi, tasarruflu tüketim özellikleri ile maksimum verimlilik sunuyor. Hem doğayı hem de kullanıcı bütçesini en iyi şekilde korumayı hedefleyen LG, tüm tasarımlarında verimli tüketim özelliklerini ön plana koyuyor. Baştan sona özenle geliştirilmiş bu model ile siz de tüm beklentilerinizi kolayca karşılayabilir; hem güçlü hem tasarruflu yıkama performansının tadını çıkarabilirsiniz.

  LG F4J8FHP2W.ABWPLTK ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  LG F4J8FHP2W.ABWPLTK ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  30.730 PUAN

  BOYUTLAR: 600 x 610 x 850 mm (GxDxY)  True Steam ile Alerjenlerden Kurtulun
  TrueSteam buhar teknolojisi; Anti-alerjik, en uygun sıcaklık; kontrolü ile giysilerdeki alerjenleri uzaklaştırır. Steam Refresh buharla tazeleme; deterjan kullanmadan 20 dk içerisinde tazeler. Kırışıklıkları azaltarak kokuları yokeder. Steam Softener buharla yumuşatma; yumuşatıcı kullanımına gerek kalmadan TrueSteam suyunu kullanır.
  6 Motion DD ile Kumaşlar için
  Optimal Yıkama
  Bir yıkama programı seçin ve 6 Motion Direct Drive teknolojisi makinenin kazanını 6 farklı hareketle döndürerek yıkasın. Giysiler için ultra temizlik sağlarken, kumaşlara gereken özeni gösterir.
  Inverter Direct Drive ile Daha Az Titreşim ve Ses
  Çamaşır makinemize güç veren motor, direkt olarak kazana monte edilmiştir. Kayış ve kasnak düzeneği olmadığı için sarsıntı ve ses büyük ölçüde önlenmiştir. Teknolojimize güveniyoruz ve standart 10 yıl motor ve parça garantisi sunuyoruz.
  Smart Diagnosis™
  LG'nin Smart Diagnosis™ sistemi bir teknisyen aramak zorunda kalmadan sorun çözme konusunda hızlı ve kolay bir yoldur. Sadece LG Müşteri Hizmetleri Yardım Hattını arayın ve telefonu cihazın yanına götürün. Ardından cihazınız sorunları birkaç saniye içinde tespit edip çözüm önerecek olan bilgisayarla bağlantı kuracaktır.
  Durdurma ve Çamaşır Ekleme
  Yıkama sırasında çamaşır koymayı unuttuğunuz takdirde, sadece "Pause" düğmesine basın ve küçük çoraplardan büyük ceketlere kadar her türlü çamaşırı ekleyin. Pamuklu, Karışık, Hassas, Hızlı14'ten hangisini seçerseniz seçin, yıkama sırasında kapak hemen (yaklaşık 3 saniye içinde)** açılır*.
  GENEL ÖZELLİKLER
  Yıkama Kapasitesi: 9 Kg


  Kurutma Kapasitesi: 6 Kg  Maksimum Sıkma Devri (Devir/Dakika): 1400 Dev/Dk


  6 Motion Inverter Direct Drive Motor
  10 Yıl Motor Garantisi


  Buharlı Yıkama TrueSteam™


  TrueSteam™ Buharla Tazeleme


  WiFi Kablosuz Uzaktan Bağlantı  Wifi Yeni Yıkama Programı İndirme


  Durdur Çamaşır Ekle Düğmesi  Enerji Sınıfı: A+++ (-40%)


  Smart Diagnosis™/ Akıllı Teşhis


  Beyaz LED Ekran


  Zaman Erteleme  Su Taşma Emniyeti


  Çamaşır Ağırlık Sensörü  Duşlama Sistemi


  Çocuk Kilidi  Geniş Kapak (300 mm)


  Geliştirilmiş Kazan Yapısı  Kazan Temizleme Özelliği
  LG F4J8JHP2W.ABWPLTK ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  LG F4J8JHP2W.ABWPLTK ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  33.800 PUAN

  BOYUTLAR: 600 x 610 x 850 mm (GxDxY)  True Steam ile Alerjenlerden Kurtulun
  TrueSteam buhar teknolojisi; Anti-alerjik, en uygun sıcaklık; kontrolü ile giysilerdeki alerjenleri uzaklaştırır. Steam Refresh buharla tazeleme; deterjan kullanmadan 20 dk içerisinde tazeler. Kırışıklıkları azaltarak kokuları yokeder. Steam Softener buharla yumuşatma; yumuşatıcı kullanımına gerek kalmadan TrueSteam suyunu kullanır.
  6 Motion DD ile Kumaşlar için
  Optimal Yıkama
  Bir yıkama programı seçin ve 6 Motion Direct Drive teknolojisi makinenin kazanını 6 farklı hareketle döndürerek yıkasın. Giysiler için ultra temizlik sağlarken, kumaşlara gereken özeni gösterir.
  Inverter Direct Drive ile Daha Az Titreşim ve Ses
  Çamaşır makinemize güç veren motor, direkt olarak kazana monte edilmiştir. Kayış ve kasnak düzeneği olmadığı için sarsıntı ve ses büyük ölçüde önlenmiştir. Teknolojimize güveniyoruz ve standart 10 yıl motor ve parça garantisi sunuyoruz.
  Smart Diagnosis™
  LG'nin Smart Diagnosis™ sistemi bir teknisyen aramak zorunda kalmadan sorun çözme konusunda hızlı ve kolay bir yoldur. Sadece LG Müşteri Hizmetleri Yardım Hattını arayın ve telefonu cihazın yanına götürün. Ardından cihazınız sorunları birkaç saniye içinde tespit edip çözüm önerecek olan bilgisayarla bağlantı kuracaktır.
  Durdurma ve Çamaşır Ekleme
  Yıkama sırasında çamaşır koymayı unuttuğunuz takdirde, sadece "Pause" düğmesine basın ve küçük çoraplardan büyük ceketlere kadar her türlü çamaşırı ekleyin. Pamuklu, Karışık, Hassas, Hızlı14'ten hangisini seçerseniz seçin, yıkama sırasında kapak hemen (yaklaşık 3 saniye içinde)** açılır*.
  GENEL ÖZELLİKLER
  Yıkama Kapasitesi: 10.5 Kg


  Kurutma Kapasitesi: 7 Kg  Maksimum Sıkma Devri (Devir/Dakika): 1400 Dev/Dk


  6 Motion Inverter Direct Drive Motor
  10 Yıl Motor Garantisi


  Buharlı Yıkama  TrueSteam™  TrueSteam™ Buharla Tazeleme


  WiFi Kablosuz Uzaktan Bağlantı  Wifi Yeni Yıkama Programı İndirme


  Durdur Çamaşır Ekle Düğmesi  Enerji Sınıfı: A+++ (-40%)


  Smart Diagnosis™/ Akıllı Teşhis


  Beyaz LED Ekran


  Zaman Erteleme  Su Taşma Emniyeti


  Çamaşır Ağırlık Sensörü  Duşlama Sistemi


  Çocuk Kilidi  Geniş Kapak (300 mm)


  Geliştirilmiş Kazan Yapısı  Kazan Temizleme Özelliği


  LG F4J9JSP2T.ASSPLTK ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  LG F4J9JSP2T.ASSPLTK ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  38.200 PUAN

  BOYUTLAR: 600 x 610 x 850 mm (GxDxY)  HIZLI VE TEMİZ YIKAMA
  Turbowash™ yıkama sürelerini önemli ölçüde kısaltır, enerji tasarrufu sağlar ve çamaşırları daha iyi temizler. Suyu yaklaşık 120 saniye boyunca kumaşın üzerine doğrudan püskürtür ve halihazırda iyi performansa sahip olan durulama programlarını daha da verimli hale getirir.
  TURBOWASH™
  Verimliliği
  LG TurboWash™ normal bir yıkama programını yalnızca 59 dakikaya indirmektedir. Artı olarak, TurboWash™ enerji maliyetlerini keserek, elektrik tüketimini ?15'e kadar ve su tüketimini ? 40'a kadar azaltmaktadır. Çamaşırlarınızı daha kısa sürede yıkayın ve su ve elektrikten tasarruf edin.
  True Steam ile Alerjenlerden Kurtulun
  TrueSteam buhar teknolojisi; Anti-alerjik, en uygun sıcaklık; kontrolü ile giysilerdeki alerjenleri uzaklaştırır. Steam Refresh buharla tazeleme; deterjan kullanmadan 20 dk içerisinde tazeler. Kırışıklıkları azaltarak kokuları yokeder. Steam Softener buharla yumuşatma; yumuşatıcı kullanımına gerek kalmadan TrueSteam suyunu kullanır.
  6 Motion DD ile Kumaşlar için
  Optimal Yıkama
  Bir yıkama programı seçin ve 6 Motion Direct Drive teknolojisi makinenin kazanını 6 farklı hareketle döndürerek yıkasın. Giysiler için ultra temizlik sağlarken, kumaşlara gereken özeni gösterir.
  Inverter Direct Drive ile Daha Az Titreşim ve Ses
  Çamaşır makinemize güç veren motor, direkt olarak kazana monte edilmiştir. Kayış ve kasnak düzeneği olmadığı için sarsıntı ve ses büyük ölçüde önlenmiştir. Teknolojimize güveniyoruz ve standart 10 yıl motor ve parça garantisi sunuyoruz.
  Smart Diagnosis™
  LG'nin Smart Diagnosis™ sistemi bir teknisyen aramak zorunda kalmadan sorun çözme konusunda hızlı ve kolay bir yoldur. Sadece LG Müşteri Hizmetleri Yardım Hattını arayın ve telefonu cihazın yanına götürün. Ardından cihazınız sorunları birkaç saniye içinde tespit edip çözüm önerecek olan bilgisayarla bağlantı kuracaktır.
  Durdurma ve Çamaşır Ekleme
  Yıkama sırasında çamaşır koymayı unuttuğunuz takdirde, sadece "Pause" düğmesine basın ve küçük çoraplardan büyük ceketlere kadar her türlü çamaşırı ekleyin. Pamuklu, Karışık, Hassas, Hızlı14'ten hangisini seçerseniz seçin, yıkama sırasında kapak hemen (yaklaşık 3 saniye içinde)** açılır*.
  GENEL ÖZELLİKLER
  Yıkama Kapasitesi : 10 Kg


  Maksimum Sıkma Devri (Devir/Dakika) : 1400 Dev/Dk  6 Motion Inverter Direct Drive Motor


  10 Yıl Motor Garantisi


  Buharlı Yıkama : TrueSteam™


  TrueSteam™ Buharla Tazeleme


  59 Dakikada TurboWash™

  WiFi Kablosuz Uzaktan Bağlantı  Wifi Yeni Yıkama Programı İndirme

  Durdur Çamaşır Ekle Düğmesi


  Enerji Sınıfı : A+++ (-40%)


  Smart Diagnosis™/ Akıllı Teşhis


  Beyaz LED Ekran  <
  LG FH4U2VFNP3.ABWPLTK ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  LG FH4U2VFNP3.ABWPLTK ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  21.050 PUAN

  Dayanıklı yapısı ve ergonomik tasarımı sayesinde uzun yıllar kullanım kolaylığı sağlayan LG FH4U2VFNP3 A+++ 9 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesinde bulunan Smart Diagnosis teknolojisi sayesinde artık yaşadığınız teknik aksaklıkları daha kolay çözebiliyorsunuz. Makinenizden kaynaklanan sorunları LG Müşteri Hizmetleri Yardım hattına bağlanarak kısa süre içerisinde çözüme kavuşturmanız mümkün oluyor.


   


  Hızlı ve Eskisinden Daha Temiz Yıkama İçin Turbo Wash


   


  Enerji tasarrufu sağlayan Turbowash teknolojisi, yıkama esnasında harcanan elektrik miktarını önemli ölçüde azaltıyor ve çamaşırlarınızın daya iyi bir şekilde temizlenmesine imkan tanıyor. 120 saniye boyunca suyu çamaşırların üzerine püskürten bu program sayesinde kumaş aralarında kalan deterjan ve kimyasal artıklarından eskisinden çok daha kısa süre içerisinde kurtulabiliyorsunuz. Normal yıkama programını sadece 59 dakikada tamamlayan hızlı yıkama özelliği ile LG FH4U2VFNP3 A+++ 9 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi elektrik tüketimini %15,  su tüketimini de %40 oranında azaltarak aile bütçenize katkıda bulunmayı hedefliyor.


   


  Çamaşır Unutma Derdine Son: Durdur ve Ekle


   


  Yıkama esnasında çamaşır makinesine koymayı unuttuğunuz çamaşırları artık dert etmenize gerek kalmıyor. LG FH4U2VFNP3 A+++ 9 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi, sahip olduğu "Durdur ve Ekle" özelliği sayesinde bu sorununuzu ortadan kaldırıyor. Bu özelliğin keyfini sürmek için yalnızca "Pause" düğmesine basmanız yeterli oluyor.


   


  Inverter Direct Drive Teknolojisi ile Daha Az Ses


   


  Üstün Direct Drive teknolojisi ile donatılmış olan LG FH4U2VFNP3 A+++ 9 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi, eski makinelerde yer alan kayış ve makara sistemine sahip olmadığı için emsallerinden daha sessiz çalışıyor.


   


  6 Motion: Tek Makine, 6 Farklı Hareket


   


  Elde yıkama ve sıkma hareketlerinden ilham alınarak geliştirilmiş olan 6 Motion özelliği, kullanıcılarına mükemmel yıkama performansına ulaşmayı vaadediyor. LG FH4U2VFNP3 A+++ 9 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesinde yer alan bu teknoloji farklı tambur ve sıkma kombinasyonları yaratarak enerji sarfiyatının önüne geçmeyi sağlıyor. Yıllık yalnızca  9000 Litre su tüketen LG FH4U2VFNP3 A+++ 9 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi, gelecek nesilleri düşünerek doğal kaynakların israfından kaçınmayı temel prensip olarak benimsiyor. A+++ teknolojisi ile piyasada yer alan ürün, yıkama esnasında 53 desibel, sıkma esnasında da sadece 74 desibellik bir ses düzeyine ulaşıyor. Kullanımının sessiz oluşu, apartman dairelerinde yaşayan tüketiciler için avantaj yaratıyor. Konforlu ve etkin kullanım özellikleri ile kullanıcılarının tüm isteklerine yanıt veren LG FH4U2VFNP3 A+++ 9 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi; sessiz, ekonomik ve ergonomik bir çamaşır makinesi arayanların ilk tercihi olmayı sürdürüyor.


   


  True Steam: Gerçek Buhar Teknolojisi ile Daha Temiz Çamaşırlar


   


  LG FH4U2VFNP3 A+++ 9 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi, sahip olduğu etkin True Steam Buhar Teknolojisi sayesinde evinizdeki alejen riskini minimuma indiriyor. Sahip olduğu güçlü buhar püskürtme özelliği sayesinde kıyafetlerinizin en derinine nüfuz eden buhar, evcil hayvan tüylerini ve evde bulunan toz maytlarını %99 oranında yok etmeyi hedefliyor.


   


  Öne Çıkan Teknik Özellikler


   


  Beyaz LED Ekran


  Kazan Temizleme Özelliği


  Zaman Erteleme


  Çamaşır Ağırlık Sensörü


  Çocuk Kilidi


  Ürün Boyutları (YxGxD): 85 x 60 x 56 cm


  Ses Seviyesi (Yıkama/Sıkma): 53 / 74


  Beyaz Eşya Sektöründe Yılların Tecrübesi


   


  1947 yılında Güney Kore’de faaliyetine başlayan LG; elektrik- elektronik piyasasının önde gelen isimlerinden biri olmaya devam ediyor. 1960’lı yıllarda yapmış olduğu başarılı çalışmalar sayesinde sektördeki yerini sağlamlaştıran firma, yenilikçi dizaynı ve sağlam teknolojik alt yapısıyla kullanıcıların gözdesi olmaya devam ediyor. Çevreci ve doğayı koruyan yaklaşımı ile müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan LG; yeni teknolojiler üretmeye devam ediyor.


   


   


  A+++ Enerji sınıfı


   


  9 kg


   


  1400 devir


   


  6 motion direct drive motor


   


  59 dakika Turbowash


   


  10 yıl motor garantisi


   


  NFC akıllı telefon iletişimi


   


  Yeni yıkama programı indirme


   


  Dokunmatik büyük LCD ekran


   


  Zaman erteleme


   


  Beyaz renk


   


  Su taşma emniyeti


   


  Çamaşır ağırlık sensörü


   


  Duşlama sistemi


   


  Çocuk kilidi


   


  Daha geniş kapak(350 mm)


   


  Geliştirilmiş kazan yapısı


   


  Kazan temizleme


   


  Smart diagnosis/Akıllı teşhis


   


  Yük ağırlık sensörü


   


  Boyutlar : 60 x 56 x 85 cm (G x D x Y)


   


   


   


  Programlar


   


  ·         Pamuklu


   


  ·         Büyük pamuklu


   


  ·         Karışık


   


  ·         Ütü istemeyen


   


  ·         Yorgan


   


  ·         Hijyenik yıkama


   


  ·         Bebek bakımı

  LG F4J8FHP2S.AESPLTK ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  LG F4J8FHP2S.AESPLTK ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  32.290 PUAN


  LG F4J8FHP2S A+++ 9 kg yıkama / 6 kg kurutma kapasiteli 1400 devir çamaşır makinesi, 2 farklı teknolojiyi bir araya getirerek tüketiciler için son derece cazip bir alternatif sunmuş oluyor. A+++ enerji sınıfı kurutmalı çamaşır makinesi, %40 oranında enerji tasarrufu sağlayarak enerji verimliliği konusunda da maksimum fayda sağlamayı başarıyor. Çok yönlü yapısı ve akıllı özellikleri sayesinde kullanım konforu bakımından oldukça başarılı sonuçlar sergileyen çamaşır makinesi, sınıfının en çok tercih edilen modelleri arasında yer alıyor. Kullanıcı ev dışında olduğunda akıllı telefonu vasıtasıyla Wi-Fi kablosuz bağlantı desteği bulunan LG çamaşır makinesine bağlanabiliyor ve yıkama durumu ve süresiyle ilgili bilgi alabiliyor.  Güçlü Yıkama ve Kurutma Performansı  • LG’nin yenilikçi bir anlayışla tasarlamış olduğu Inverter Direct Drive motoru, kayış ve kasnak düzeneklerini devre dışı bırakıyor. Direkt şekilde kazana monte edilmiş olan motor, sarsıntıyı en düşük seviyeye indiriyor ve son derece sessiz bir çalışma gerçekleştiriyor.  • True Steam buhar teknolojisi, kıyafetlere ideal seviyede sıcaklık uygulayarak alerjenleri uzaklaştırıyor ve alerjisi olan kullanıcılar için bir kurtarıcı görevi üstleniyor. Steam Refresh özelliği, kıyafetleri deterjan kullanmadan buhar teknolojisiyle sadece 20 dakika içerisinde tazelemeye yarıyor. Aynı zamanda kırışıklıkları da azaltıyor. Steam Softener özelliği, yumuşatıcı kullanmadan kıyafetleri buhar teknolojisiyle yumuşatıyor.  • 6 Motion Direct Drive teknolojisi, kullanıcılara filtreleme, çalkalama ve dövme özellikleriyle güçlü yıkama, döndürme, çitileme ve hassas çevirme özellikleriyle hassas yıkama yapma şansı veriyor. Üstün teknoloji, makinenin kazanının 6 farklı hareketle yıkama yapmasını ve kıyafetlerin derinlemesine temizlenmesini sağlıyor.  • Durdurma ve Çamaşır Ekleme özelliği, unutulan ya da çamaşır makinesi çalıştırıldıktan sonra kirlenen çamaşırların mevcut yıkama programına dahil edilerek yıkanmasına olanak sağlıyor. Pause tuşuna basıldıktan 3 saniye sonra kapak kilidi açılıyor. Kapağı açıp çamaşırları eklemek ve ardından kapağı kapatıp Play tuşuna basmak suretiyle özellikten kolayca yararlanılıyor.  • LG’nin akıllı uygulaması Smart Diagnosis, herhangi bir sorun meydana geldiğinde hızlı ve pratik şekilde çözüme odaklanmayı sağladığından kullanıcıları stresten uzak tutuyor. Sorun oluştuğunda akıllı telefonla LG müşteri hizmetleri yardım hattını aramak ve telefonu çamaşır makinesine yaklaştırmak, uygulamanın devreye girmesini sağlıyor. Kurulan akıllı bağlantı sonucu, sorun tespiti yapılıyor ve kullanıcıya çözüm önerileri sunuluyor.  • Zaman erteleme, çocuk kilidi, su taşma emniyeti ve kazan temizleme gibi özellikler, LG çamaşır makinesinin güvenilir ve kullanım esnekliği yaratan yapısını gözler önüne seriyor.  Teknik Özellikler  • Yıkama Kapasitesi: 9 kg  • Kurutma Kapasitesi: 6 kg  • Enerji Sınıfı: A+++  • Devir Hızı: 1400 Devir  • Su Tüketimi (lt/program): 150 lt  • Yıllık Enerji Tüketimi (Sadece Yıkama): 257,4 kWh  • Yıllık Enerji Tüketimi (Yıkama+Kurutma): 1346,4 kWh  • Ürün Boyutları (Y x G x D): 85 x 60 x 61 cm  • Ürün Ağırlığı: 71 kg  LG’nin Zengin Ürün Yelpazesi  1958 yılında Gold Star adıyla kurulan LG Electronics’in radyolar ile başlayan uzun teknoloji yolculuğu, 60’lı yıllarda buzdolabı ve televizyon üretimiyle devam etti. Tüketici elektroniği ve beyaz eşya konusunda uzmanlaşan marka, yurt dışına ürün ihraç etmeye başlayınca sektör liderleri arasına girdi. Güney Koreli teknoloji firması, günümüzde zengin ürün yelpazesiyle dünyanın birçok ülkesinde boy gösteriyor.  Yıkama ve Kurutma İçin Kullanım  LG F4J8FHP2S A+++ 9 kg yıkama / 6 kg kurutma kapasiteli 1400 devir çamaşır makinesi her ne kadar tek bir ürün olarak gözükse de esasen 2 farklı makinenin de özelliklerine sahip bulunuyor. Dolayısıyla makineyi sadece çamaşır yıkamak, sadece kurutma yapmak ya da her 2 işlemi için kullanmak mümkün oluyor. Yıkama programları, deterjan ve yumuşatıcı kullanımı gerektiriyor. Kurutma programları ise herhangi bir malzeme gerektirmiyor.   

  Bosch WAT2446STR Çamaşır Makinası
  Bosch WAT2446STR Çamaşır Makinası
  16.650 PUAN

   


   


  Güç/Tüketim


  8 kg


  Devir sayısı: 1200 dev./dak.


  Enerji verim sınıfı: A+++ -30%


  A+++ -30%: A+++ dan %30 daha tasarruflu yıkama


   


  Programlar


  Özel Programlar: durulama, koyu renkliler, gömlek/bluz, spor giysileri, mix, boşaltma / sıkma, HijyenEkstra, süper kısa 15'/30', yorgan, perde, yünlüler, hassas / ipek


   


   


  Konfor/Güvenlik


  Reload: Yeniden Yükleme Fonksiyonu


  VarioDrum: hassas ve etkili yıkama


  Metal kapı menteşesi


  Özel tasarımlı, çelik görünümlü mıknatıslı kapak


  EcoSilence Drive: Uzun ömürlü sessiz motor


  AntiVibration dizayn: Daha dayanıklı ve daha sessiz


  su akış sensörü


  ActiveWater™Plus: Kaynaklara duyarlı su tüketimi


  Çok katlı su koruması


  3 Boyutlu AquaSpar su ve enerji tasarruf sistemi


  ActiveWater™: Süresiz miktar otomatiği


  Tüketim Göstergesi: Enerji tüketimi hakkında bilgi


  Elektronik kontrol


  Program durumunu gösteren büyük LED panel, sıcaklık seçimi, 24 saate kadar geçikmeli başlatma, kalan süre takibi ve enerji tüketim göstergesi.


  Köpük ikaz


  Köpük tarama sistemi


  Dengesiz yük kontrolü


  Çocuk kilidi


  Program bitiminde akustik sinyal


  Sıvı deterjan için ayraç


   


  Teknik bilgi


  Tezgahaltı


  Boyutlar(Y x Gx D): 84.8 x 59.8 x 59 cm


   

  Bosch WAT2849XTR Çamaşır Makinası
  Bosch WAT2849XTR Çamaşır Makinası
  23.760 PUAN

   


  Bosch WAT2849XTR 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi


   


  Bosch WAT2849XTR 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi, hem aradığınız eksiksiz temizliği sunuyor hem de çocuk kilidi, su akış sensörü, çok katlı su koruması ve köpük ikaz özellikleriyle güveninizi kazanıyor. Siz çamaşırlarınızın yıkanma işlemine göre hayatınızı şekillendirmeden o size uyum sağlayarak yaşama kolaylık katıyor. Program durumunu gösteren büyük LED paneli sayesinde istediğiniz sıcaklık seçimini yapabiliyor; gerekli durumlarda seçtiğiniz programı 24 saate kadar gecikmeli başlatabiliyorsunuz. Kalan süreyi yakından takip edebiliyor ve enerji tüketim göstergesiyle tüm detaylardan haberdar olabiliyorsunuz. Program bitiminde duyacağınız ses sinyali ve sıvı deterjan seçenler için ayrıcalık sağlayan sıvı deterjan ayracı gibi özellikler, aradığınızdan daha fazlasını bulduğunuzu gösteren detaylar oluyor. ActiveWater™Plus özelliği ise su tüketimine özenle dikkat ediyor ve doğayı koruyor. Metal kapı menteşesinden özel tasarımlı ve çelik görünümlü mıknatıslı kapağına kadar da her anlamda estetik algınızı biraz daha yukarı taşıyabiliyorsunuz. Bosch WAT2849XTR 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi ile su ve enerjiden en iyi şekilde tasarruf edebilip, tüm çamaşır türleri ve çamaşır miktarları için en iyi sonuçları alabiliyorsunuz.


   


  Sessiz ve Uzun Ömürlü Kullanıcı Deneyimi


   


  • "Reload Yeniden Yükleme Fonksiyonu" sayesinde unutulan veya son dakika çıkan çamaşırlar, başlamış olan programa dahil edilebiliyor. Mevcut program durdurulup çamaşırlar eklendikten sonra program, kaldığı yerden çalışmaya devam ediyor. Böylece tüm çamaşırlarınız ertelenmeden eksiksiz yıkanıyor.


  • "EcoSilence Drive" olarak adlandırılan uzun ömürlü sessiz motor özelliği, size aradığınız sessiz ve dayanıklı bir kullanıcı deneyimini yaşatıyor. Sağlamlığı ile güveninizi kazanırken gürültü kirliliğinin de önüne geçmiş oluyor.


  • 24 saate kadar ertelenebilen gecikmeli başlatma özelliği, zamanı nasıl değerlendireceğinizi size bırakıyor. Mükemmel temizlik için kendinizden ve zamanınızdan ödün vermenize gerek kalıyor. Cihaz, her zaman size uyum sağlıyor.


  • "VarioPerfect" ile süre ve enerjiden tasarruf edilerek temizlikte en iyi sonuçlara ulaşılıyor. İsteğe göre "SpeedPerfect" ile hızlı bir yıkama işlemi uygulanıyor isteğe göre de "EcoPerfect" ile doğa dostu bir tercih yapılarak en ekonomik yöntem tercih edilebiliyor.


  • Çok katlı su koruması ile olası su taşması durumlarının önüne geçiyor. Normal çalışma basınca 7 kat daha dayanıklı olan tahliye borusu ile yıkama işlemini en güvenilir şekilde tamamlıyor.


   


  Teknik Özellikler


   


  • Yıkama Kapasitesi: 9 kg


  • Deviz Hızı: 1400


  • Ürün Boyutları ( YxGxD ) : 84.8 x 59.8 x 59 cm


  • Yıllık Enerji Tüketimi (kWh): 152


  • Yıllık Su Tüketimi (lt/yıl): 11220


  • Yıkama / Sıkma Ses Seviyesi (dB): 49 / 75


   

  Siemens WM12T46STR Çamaşır Makinası
  Siemens WM12T46STR Çamaşır Makinası
  16.650 PUAN  10 yıl garantili IQdrive motor ile sessiz, yüksek verimli yıkama performansı sağlanıyor.


  speedPerfect seçeneği ile %65'e varan zaman tasarrufu sağlayıp, mükemmel yıkama sonuçları elde edin.


  Aktif Su Plus: Sensor controllü yıkama programları ile her çamaşır miktarı için en verimli su kullanımı.


  Outdoor programı: Narin su geçirmez çamaşırlara hassas yıkama,


  8 kg


  Enerji verim sınıfı: A+++ -30%


  A+++ -30%: A+++ dan %30 daha tasarruflu yıkama


  Devir sayısı: 1200 dev./dak.


  Özel Programlar: durulama, koyu renkliler, tambur temizleme, gömlek/bluz, spor giysileri, mix, boşaltma / sıkma, HijyenEkstra, süper kısa 15'/30', yorgan, perde, yünlüler, hassas / ipek


  Boyutlar(Y x Gx D): 84.8 x 59.8 x 59 cm  Arçelik 3880 KT 8 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi
  Arçelik 3880 KT 8 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi
  25.590 PUAN


  Genel Özellikler
  Ürün Serisi:Piano
  Maksimum Kurutma Kapasitesi:8
  Enerji Performansı:A++
  Program Sayısı:16
  Tambur Hacmi (L):118
  Ürün Rengi:Beyaz
  Teknolojik Özellikler
  Kurutma Teknolojisi:Yoğuşturmalı (Isı Pompalı)
  Kurutma Kontrol Tipi:Akıllı Nem Sensörü
  Tambur deseni:Özel tasarım tambur
  Konfor & Güvenlik
  Dokunmatik Tuş:Var
  Kapak TipiCam - Değiştirilebilir :Kapak Yönü
  Tank Pozisyonu:Üst
  Yan Duvar Tipi:Silent Tech
  Kırışık Önleme:Var
  Program Takip Göstergesi:Var
  Kalan Zaman Göstergesi:Var
  Zaman Erteleme Özelliği:0-24 Saat
  Tambur Aydınlatma:Var
  Direkt Su Tahliyesi:Var
  Su Tankı Dolu Uyarısı:Var
  Fıltre Temizleme Uyarısı:Var
  Program Sonu Sesli Uyarı:Var
  Çocuk Kilidi:Var
  Performans
  Yıllık Enerji Tüketimi (kWh):230 kWh
  Ses gücü seviyesi dB(A):65 dBA
  Ölçüler
  Ağırlık:51.0 kg
  Yükseklik:84.6 cm
  Genişlik:59.5 cm
  Derinlik:59.8 cm


  Altus AL-7100DS Çamaşır Makinesi
  Altus AL-7100DS Çamaşır Makinesi
  11.180 PUAN

   


  Ürün Rengi :Gri


  Kapasite (kg) (ÇM) :7.0 


  Enerji Sınıfı :A+++


  Program Sayısı: 15


  Max. Sıkma Devri (rpm): 1000 


  Su Girişi :Tek (soğuk)


  Yıllık enerji tüketimi (AE_c) (kWh) :173 kWh


  Yıllık Su Tüketimi (AW_c) (l) :9899 L


  Motor Tipi :Universal


  Çocuk Kilidi :Var


  Dengesiz Yük Kontrolü :Var 


  Top sistemi :Var


  Otomatik Su Ayarlama Sistemi :Var 


  Elektronik tipi (2) :Digital Display


  Kalan Zaman Göstergesi :Var


  Ses Seviyesi- Yıkama/Sıkma (dB): 62/75


  Taşma Emniyeti: Var 


  Tambur Deseni :Standart


  Yan duvar Tipi: S Tipi


  Zaman Geciktirme: 0-19h


  Nikel Isıtıcı :Var


  Ağırlık :62.0 kg


  Derinlik :55.0 cm


  Yükseklik :84.0 cm


  Genişlik :60.0 cm

  Altus AL-8100D Çamaşır Makinesi
  Altus AL-8100D Çamaşır Makinesi
  11.930 PUAN

  Ürün Rengi :Beyaz


  Kapasite (kg) (ÇM) :8.0 


  Enerji Sınıfı :A+++


  Program Sayısı :15


  Max. Sıkma Devri (rpm) :1000 


  Su Girişi :Tek (soğuk)


  Yıllık enerji tüketimi (AE_c) (kWh): 195 kWh


  Yıllık Su Tüketimi (AW_c) (l): 10559 L


  Motor Tipi :Universal


  Çocuk Kilidi :Var


  Dengesiz Yük Kontrolü: Var 


  Top sistemi :Var


  Otomatik Su Ayarlama Sistemi :Var 


  Elektronik tipi (2) :Digital Display


  Kalan Zaman Göstergesi :Var


  Ses Seviyesi- Yıkama/Sıkma (dB) :62/74


  Taşma Emniyeti :Var 


  Tambur Deseni: Standart


  Yan duvar Tipi :S Tipi


  Zaman Geciktirme :0-19h


  Nikel Isıtıcı :Var


  Ağırlık :71.0 kg


  Derinlik: 59.0 cm


  Yükseklik: 84.0 cm


  Genişlik: 60.0 cm


   

  Altus AL-9100D Çamaşır Makinesi
  Altus AL-9100D Çamaşır Makinesi
  13.530 PUAN

  Ürün Rengi :Beyaz


  Kapasite (kg) (ÇM):8.0 


  Enerji Sınıfı :A+++


  Program Sayısı :15


  Max. Sıkma Devri (rpm) :1000 


  Su Girişi: Tek (soğuk)


  Yıllık enerji tüketimi (AE_c) (kWh): 195 kWh


  Yıllık Su Tüketimi (AW_c) (l) :10559 L


  Motor Tipi :Universal


  Çocuk Kilidi: Var


  Dengesiz Yük Kontrolü :Var 


  Top sistemi :Var


  Otomatik Su Ayarlama Sistemi :Var 


  Elektronik tipi (2) :Digital Display


  Kalan Zaman Göstergesi :Var


  Ses Seviyesi- Yıkama/Sıkma (dB): 62/74


  Taşma Emniyeti :Var 


  Tambur Deseni :Standart


  Yan duvar Tipi :S Tipi


  Zaman Geciktirme :0-19h


  Nikel Isıtıcı :Var


  Ağırlık: 71.0 kg


  Derinlik :59.0 cm


  Yükseklik :84.0 cm


  Genişlik :60.0 cm


   

  Altus AL-7100D Çamaşır Makinesi
  Altus AL-7100D Çamaşır Makinesi
  10.230 PUAN

  Ürün Rengi :Beyaz


  Kapasite (kg) (ÇM) :7.0 


  Enerji Sınıfı :A+++


  Program Sayısı :15


  Max. Sıkma Devri (rpm) :1000 


  Su Girişi :Tek (soğuk)


  Yıllık enerji tüketimi (AE_c) (kWh) :173 kWh


  Yıllık Su Tüketimi (AW_c) (l) :9899 L


  Motor Tipi :Universal


  Çocuk Kilidi :Var


  Dengesiz Yük Kontrolü :Var 


  Top sistemi :Var


  Otomatik Su Ayarlama Sistemi :Var 


  Elektronik tipi (2) :Digital Display


  Kalan Zaman Göstergesi: Var


  Ses Seviyesi- Yıkama/Sıkma (dB) :62/75


  Taşma Emniyeti: Var 


  Tambur Deseni :Standart


  Yan duvar Tipi :S Tipi


  Zaman Geciktirme :0-19h


  Nikel Isıtıcı :Var


  Ağırlık: 63.0 kg


  Derinlik :55.0 cm


  Yükseklik :84.0 cm


  Genişlik :60.0 cm

  Arçelik 8103 YP 8 Kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi
  Arçelik 8103 YP 8 Kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi
  19.080 PUAN
  Teknik Özellikler
   
  Ürün Serisi: Piano
  Kapasite: 8 Kg
  Maksimum Sıkma Devri: 1000 d/dk
  Su Girişi: Tek (soğuk)
  Enerji Performansı: A+++ (-40%)
  Program Sayısı: 16
  Ürün Rengi: Gri
  Deterjan Sistemi: Var
  Motor Tipi: ProSmart™ Inverter
  Elektronik Su Kontrol Sistemi: Var
  Dinamik Rezistans: Var
  Yan duvar Tipi: Sılent-Tech
  Gösterge Tipi: Dijital
  Elektronik Program Takip Göstergesi: Var
  Kalan Zaman Göstergesi: Var
  Zaman Programlama Özelliği: 0-24 saat
  Su Taşma Emniyet Sistemi: Var
  Dengesiz Yük Kontrolü: Var
  Su Kesik İkazı: Var
  Çocuk Kilidi: Var
   

     Arçelik 9103 YPS 9 Kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi
  Arçelik 9103 YPS 9 Kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi
  20.930 PUAN
  Teknik Özellikler
   
  Ürün Serisi: Piano
  Kapasite: 9 Kg
  Maksimum Sıkma Devri: 1000 d/dk
  Su Girişi: Tek (soğuk)
  Enerji Performansı: A+++ (-20%)
  Program Sayısı: 16
  Ürün Rengi: Gri
  Program-1: Pamuklu
  Program-2: Sentetik
  Program-3: Gömlek
  Program-4: Koyu Renkliler / Kot
  Program-5: Günlük Hızlı Yıkama
  Program-6: Karma
  Program-7: Kazan temizleme
  Program-8: Sıkma Pompa
  Program-9: Pamuklu Eko
  Program-10: Hijyen+
  Program-11: Hassas
  Program-12: Yünlü
  Program-13: Perde
  Program-14: Yorgan
  Program-15: Elde yıkama
  Program-16: Durulama
  Deterjan Sistemi: Var
  Elektronik Su Kontrol Sistemi: Var
  Dinamik Rezistans: Var
  Yan duvar Tipi: Sılent-Tech
  Gösterge Tipi: Dijital
  Elektronik Program Takip Göstergesi: Var
  Kalan Zaman Göstergesi: Var
  Zaman Programlama Özelliği: 0-24 saat
  Su Taşma Emniyet Sistemi: Var
  Dengesiz Yük Kontrolü: Var
  Su Kesik İkazı: Var
  Çocuk Kilidi: Var
   

   

  Arçelik 10143 YCM 10 Kg 14000 Devir Çamaşır Makinesi
  Arçelik 10143 YCM 10 Kg 14000 Devir Çamaşır Makinesi
  25.490 PUAN


  Genel Özellikler
  Kapasite (kg) 10
  Maksimum Sıkma Devri (d/dk) 1400
  Su Girişi Tek (soğuk)
  Enerji Performansı A+++ (-20%)
  Program Sayısı 16
  Ürün Rengi Beyaz
  Performans
  Yıllık Elektrik Tüketimi (kWh) 191 kWh
  Yıllık Su Tüketimi (L) 11000 L
  Ses Seviyesi-Yıkama/Sıkma (dB) 54/76
  Teknolojik Özellikler
  Deterjan Sistemi Var
  Buhar Yok
  Sıvı Deterjan Dozajlama Sistemi Yok
  Yük sensörü Yok
  Durulama sensörü Yok
  Motor Tipi Atlas 32mm
  Elektronik Su Kontrol Sistemi Var
  Konfor & Güvenlik
  Woolmark Var
  Dinamik Rezistans Var
  Yan duvar Tipi S Tipi
  Elektronik Program Takip Göstergesi Var
  Kir Seviyesi Seçimi Yok
  Kalan Zaman Göstergesi Var
  Zaman Programlama Özelliği 0-24h
  İç Aydınlatma Yok
  Su Taşma Emniyet Sistemi Var
  Dengesiz Yük Kontrolü Var
  Su Kesik İkazı Var
  Çocuk Kilidi Var
  Ölçüler
  Ambalajsız Ağırlık (kg) 78.0 kg
  Ambalajsız Yükseklik (cm)
  Arçelik 8103 YPS 8 Kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi
  Arçelik 8103 YPS 8 Kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi
  19.690 PUAN


  Teknik Özellikler
   
  Ürün Serisi: Piano
  Kapasite: 8 Kg
  Maksimum Sıkma Devri: 1000 d/dk
  Su Girişi: Tek (soğuk)
  Enerji Performansı: A+++ (-40%)
  Program Sayısı: 16
  Ürün Rengi: Gri
  Deterjan Sistemi: Var
  Motor Tipi: ProSmart™ Inverter
  Elektronik Su Kontrol Sistemi: Var
  Dinamik Rezistans: Var
  Yan duvar Tipi: Sılent-Tech
  Gösterge Tipi: Dijital
  Elektronik Program Takip Göstergesi: Var
  Kalan Zaman Göstergesi: Var
  Zaman Programlama Özelliği: 0-24 saat
  Su Taşma Emniyet Sistemi: Var
  Dengesiz Yük Kontrolü: Var
  Su Kesik İkazı: Var
  Çocuk Kilidi: Var
   
     Arçelik 8145 YK Kurutmalı Çamaşır Makinesi
  Arçelik 8145 YK Kurutmalı Çamaşır Makinesi
  25.410 PUAN


  Genel Özellikler
  Kapasite (Kg) 8
  Kurutma Kapasitesi (kg) 5
  Su Girişi Tek (soğuk)
  Enerji Performansı A
  Ürün Rengi Beyaz
  Program Sayısı 16
  Ürün Tipi Solo
  Konfor & Güvenlik
  Dinamik Rezistans Var
  Yan duvar Tipi Silent Tech
  Program Takip Göstergesi Var
  Kalan Zaman Göstergesi Var
  Dengesiz Yük Kontrolü Var
  Taşma Emniyeti Var
  Sıvı Deterjan Kabı Var
  Çocuk Kilidi Var
  Performans
  Su Tüketimi (Yıkama & Kurutma) 78 L
  Yıkama Performansı A
  Teknolojik Özellikler
  Kurutma Teknolojisi Su Yoğuşturmalı
  Deterjan Sistemi Var
  Yük sensörü Yok
  Tambur Deseni Özel Tasarım Tambur
  Elektronik Su Kontrol Sistemi Var
  Programlar
  Program Sayısı 16
  Ölçüler
  Ambalajsız Ağırlık (kg) 70.0 kg
  Ambalajsız Yükseklik (cm) 84.0 cm
  Ambalajsız Derinlik (cm) 54.0 cm
  Ambalajsız genişlik (cm) 60.0 cm


  Arçelik 9103 YP 9 Kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi
  Arçelik 9103 YP 9 Kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi
  20.410 PUAN  Teknik Özellikler

   
  Ürün Serisi: Piano
  Kapasite: 9 Kg
  Maksimum Sıkma Devri: 1000 d/dk
  Su Girişi: Tek (soğuk)
  Enerji Performansı: A+++ (-20%)
  Program Sayısı: 16
  Ürün Rengi: Beyaz
  AquaFusion: AquaFusion+
  Deterjan Sistemi: Var
  Motor Tipi: ProSmart™ Inverter
  Elektronik Su Kontrol Sistemi: Var
  Dinamik Rezistans: Var
  Yan duvar Tipi: Sılent-Tech
  Gösterge Tipi: Dijital
  Elektronik Program Takip Göstergesi: Var
  Kalan Zaman Göstergesi: Var
  Zaman Programlama Özelliği: 0-24 saat
  Su Taşma Emniyet Sistemi: Var
  Dengesiz Yük Kontrolü: Var
  Su Kesik İkazı: Var
  Çocuk Kilidi: Var
   


  Beko BK 10141 E Çamaşır Makinesi
  Beko BK 10141 E Çamaşır Makinesi
  32.360 PUAN  Genel Özellikler

  Ürün Rengi Beyaz
  Kapasite (kg) 10
  Enerji Performansı A+++ (-10%)
  Program Sayısı 16
  Maksimum Sıkma Devri 1400
  Su Girişi Tek
  Tüketim Bilgileri
  Yıllık Elektrik tüketimi (kWh)(220 Yıkama) 209 kWh
  Yıllık Su Tüketimi (L)(220 Yıkama) 11440 L
  Ölçüler
  Ambalajsız Ağırlık (kg) 78.0 kg
  Ambalajsız Yükseklik (cm) 84.0 cm
  Ambalajsız genişlik (cm) 60.0 cm
  Ambalajsız Derinlik (cm) 60.0 cm
  Diğer
  Su Jeti Var 
  Buhar Var
  Çocuk Kilidi Var
  Dengesiz Yük Kontrolü Var
  Deterjan Sistemi Var 
  Hı Tech rezistans Var 
  Elektronik Su Kontrol Sistemi Var
  Kalan Zaman Göstergesi Var
  Ses Seviyesi-Yıkama/Sıkma (dB) 54/74
  Su Taşma Emniyet Sistemi Var
  Tambur Deseni Özel tasarım tambur
  Yan duvar Tipi Sılent-Tech 
  Zaman Programlama Özelliği 0-24h
  Woolmark Var
   


  Beko BK 10141 EY Çamaşır Makinesi
  Beko BK 10141 EY Çamaşır Makinesi
  22.940 PUAN


  Genel Özellikler
  Ürün Rengi Beyaz
  Kapasite (kg) 10
  Enerji Performansı A+++ (-20%)
  Program Sayısı 16
  Maksimum Sıkma Devri 1400
  Su Girişi Tek
  Tüketim Bilgileri
  Yıllık Elektrik tüketimi (kWh)(220 Yıkama) 191 kWh
  Yıllık Su Tüketimi (L)(220 Yıkama) 11000 L
  Ölçüler
  Ambalajsız Ağırlık (kg) 76.0 kg
  Ambalajsız Yükseklik (cm) 84.0 cm
  Ambalajsız genişlik (cm) 60.0 cm
  Ambalajsız Derinlik (cm) 60.0 cm
  Diğer
  Çocuk Kilidi Var
  Dengesiz Yük Kontrolü Var
  Deterjan Sistemi Var 
  Hı Tech rezistans Var 
  Elektronik Su Kontrol Sistemi Var
  Kalan Zaman Göstergesi Var
  Ses Seviyesi-Yıkama/Sıkma (dB) 54/76
  Su Taşma Emniyet Sistemi Var
  Tambur Deseni Özel tasarım tambur
  Yan duvar Tipi Sılent-Tech 
  Zaman Programlama Özelliği 0-24h
  Woolmark Var
   


  Beko BK 9101 EY Çamaşır Makinesi
  Beko BK 9101 EY Çamaşır Makinesi
  18.730 PUAN


  Genel Özellikler
  Ürün Rengi Beyaz
  Kapasite (kg) 9
  Enerji Performansı A+++ (-20%)
  Program Sayısı 16
  Maksimum Sıkma Devri 1000
  Su Girişi Tek
  Tüketim Bilgileri
  Yıllık Elektrik tüketimi (kWh)(220 Yıkama) 173 kWh
  Yıllık Su Tüketimi (L)(220 Yıkama) 10780 L
  Ölçüler
  Ambalajsız Ağırlık (kg) 69.0 kg
  Ambalajsız Yükseklik (cm) 84.0 cm
  Ambalajsız genişlik (cm) 60.0 cm
  Ambalajsız Derinlik (cm) 60.0 cm
  Diğer
  Çocuk Kilidi Var
  Dengesiz Yük Kontrolü Var
  Deterjan Sistemi Var 
  Hı Tech rezistans Var 
  Elektronik Su Kontrol Sistemi Var
  Kalan Zaman Göstergesi Var
  Ses Seviyesi-Yıkama/Sıkma (dB) 54/74
  Su Taşma Emniyet Sistemi Var
  Tambur Deseni Özel tasarım tambur
  Yan duvar Tipi Sılent-Tech 
  Zaman Programlama Özelliği 0-24h
   


  Beko BK 9101 EYS Çamaşır Makinesi
  Beko BK 9101 EYS Çamaşır Makinesi
  19.210 PUAN


  Genel Özellikler
  Ürün Rengi Gri
  Kapasite (kg) 9
  Enerji Performansı A+++ (-20%)
  Program Sayısı 16
  Maksimum Sıkma Devri 1000
  Su Girişi Tek
  Tüketim Bilgileri
  Yıllık Elektrik tüketimi (kWh)(220 Yıkama) 173 kWh
  Yıllık Su Tüketimi (L)(220 Yıkama) 10780 L
  Ölçüler
  Ambalajsız Ağırlık (kg) 69.0 kg
  Ambalajsız Yükseklik (cm) 84.0 cm
  Ambalajsız genişlik (cm) 60.0 cm
  Ambalajsız Derinlik (cm) 60.0 cm
  Diğer
  Çocuk Kilidi Var
  Dengesiz Yük Kontrolü Var
  Deterjan Sistemi Var 
  Hı Tech rezistans Var 
  Elektronik Su Kontrol Sistemi Var
  Kalan Zaman Göstergesi Var
  Ses Seviyesi-Yıkama/Sıkma (dB) 54/74
  Su Taşma Emniyet Sistemi Var
  Tambur Deseni Özel tasarım tambur
  Yan duvar Tipi Sılent-Tech 
  Zaman Programlama Özelliği 0-24h
   


  Beko WD 854 YK Kurutmalı Çamaşır Makinesi
  Beko WD 854 YK Kurutmalı Çamaşır Makinesi
  23.290 PUAN


  Genel Özellikler
  Ürün Rengi Beyaz
  Kapasite (Kg) 8.0
  Enerji Performansı A
  Kurutma Teknolojisi Su Yoğuşturmalı
  Kurutm Kapasitesi (kg) 5.0
  Su Girişi Tek (soğuk)
  Yıkama Performansı A
  Ölçüler
  Ambalajsız Ağırlık (kg) 71.0 kg
  Ambalajsız Yükseklik (cm) 84.0 cm
  Ambalajsız Derinlik (cm) 54.0 cm
  Ambalajsız genişlik (cm) 60.0 cm
  Diğer
  Eko Deterjan Sistemi Var
  Elektronik Su Kontrol Sistemi Var
  Çocuk Kilidi Var
  Hı Tech rezistans Var 
  Max. Sıkma Devri 1400
  Tambur Deseni Aquawave tambur 
  Yan duvar Tipi Özel yan duvar
  Dengesiz Yük Kontrolü Var
  Kalan Zaman Göstergesi Var
   


  SİEMENS WM14W560TR ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  SİEMENS WM14W560TR ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  29.050 PUAN

  En sık karşılaşılan 4 leke için; özel leke çıkarma programı.


  10 yıl garantili IQdrive motor ile sessiz, yüksek verimli yıkama performansı sağlanıyor.


  speedPerfect seçeneği ile %65'e varan zaman tasarrufu sağlayıp, mükemmel yıkama sonuçları elde edin.


  Spor ve outdoor kıyafetler için özel programlar.


   


   


  Güç Tüketimi


   


  9 kg


  Enerji Verimlilik Sınıfı: A+++


  Devir sayısı: 1400 dev./dak.


   


  Programlar


  Özel Programlar: , Koyu renk çamaşırlar, Gömlek/Bluz, Süper kısa 15', Outdoor, Mix, Yünlüler, Hassas/İpek


   


  Konfor/Güvenlik


  Tambur Temizleme, hatırlatma fonksiyonu ile


  Özel tasarımlı, çelik görünümlü mıknatıslı kapak


  Yeniden yükleme fonksiyonu


  10 yıl garantili iQdrive motor


  Anti-vibration dizayn: Daha dayanıklı ve daha sessiz


  su akış sensörü


  waterPerfect Plus: Kaynaklara duyarlı su tüketimi


  Çok katlı su koruma


  Köpük tanıma


  Dengesiz yük kontrolü


  Çocuk kilidi


  akustik sinyal


  ActiveWater™: Süresiz miktar otomatiği


  Kendi kendini temizleyen deterjan çekmecesi


  Sıvı deterjan için ayıraç


   


  Teknik bilgi


  Boyutlar(Y x Gx D): 84.8 x 59.8 x 59 cm
  Değerli Üyemiz; Talep etmiş olduğunuz ürün, teknik servis kurulumu gerektiren bir üründür. Ürününüzün kurulumunu ileriki bir tarihte yaptıracaksanız; ürünü hasarsız şekilde teslim aldıktan sonra kurulum tarihine kadar ürünü saklama koşullarından sorumlu olmaktasınız. Kurulum tarihinde üründe herhangi bir hasar v.b. sorun ile karşılaştığınızda üzülerek sorumlu olmayacağını belirtmek isteriz.


  BEKO BK 7101 E ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  BEKO BK 7101 E ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  15.740 PUAN

  Ürün Rengi :Beyaz

  Kapasite (kg): 7

  Enerji Performansı :A+++

  Program Sayısı :16

  Maksimum Sıkma Devri :1000

  Su Girişi :Tek

  Çocuk Kilidi Var

  Dengesiz Yük Kontrolü: Var

  Deterjan Sistemi :Var

  Hı Tech rezistans: Var

  Elektronik Su Kontrol Sistemi:Var

  Gösterge Tipi :Dijital

  Kalan Zaman Göstergesi :Var

  Değerli Üyemiz; Talep etmiş olduğunuz ürün, teknik servis kurulumu gerektiren bir üründür. Ürününüzün kurulumunu ileriki bir tarihte yaptıracaksanız; ürünü hasarsız şekilde teslim aldıktan sonra kurulum tarihine kadar ürünü saklama koşullarından sorumlu olmaktasınız. Kurulum tarihinde üründe herhangi bir hasar v.b. sorun ile karşılaştığınızda üzülerek sorumlu olmayacağını belirtmek isteriz.